Pěnčín v premiéře krajského přeboru hostí Hrádek

03.08.2022 14:31:29 | Autor: Jan Bendl | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Pěnčín v premiéře krajského přeboru hostí Hrádek

Pěnčínské fotbalisty čeká po postupu sobotní premiéra v Krajském přeboru Libereckého kraje! Do pěnčínského areálu přijede loni čtvrtý tým z Hrádku nad Nisou.

Pěnčín vstupuje do Krajského přeboru Libereckého kraje s několika změnami. Tou hlavní novinkou je příchod nového kouče Emila Šafáře, který nahradil dosavadní trenéry Procházku a Feriho, kteří s týmem v loňské sezoně vyhráli I.A třídu. Po postupu se v Pěnčíně pozměnil i hráčský kádr. Odešla sice dlouholetá brankářská stálice Jan Pivrnec, ale ruku v ruce s tím přišlo i kvalitní doplnění. Z Německa tým posílili navrátilci do Čech - brankář Zoul a záložník Pavel Patka! Zajímavá posila dorazila také z Jablonce B v podobě univerzála Davida Skuhravého. Tým navíc z dorostu doplnili mladíci Strnad, Šedina a Novák.

Nový kouč Pěnčína Emil Šafář byl s letním doplněním kádru spokojený. S jakými cíli půjde jeho tým do vyšší soutěže – Krajského přeboru? „Jako nováček soutěže bychom chtěli potrápit zaběhlé týmy Krajského přeboru. Chtěli bychom mít radost z každého vítězství a poučit se z proher,“ říká před startem soutěže nový kouč, jehož tým hodlá dál vyznávat útočný styl. „Chtěli bychom se prezentovat ofenzivní hrou, být silní na míči a využít individuální schopnosti zkušených hráčů,“ přeje si trenér.

Pěnčín odstartuje novou sezonu krajského přeboru sobotním domácím zápasem s Hrádkem nad Nisou. Slovan skončil v loňské sezoně na pěkné čtvrté pozici. Jak si Pěnčín povede na startu krajského přeboru?

Přijďte se podívat do pěnčínského areálu na Jablonecku tuto sobotu 6. srpna, výkop zápasu je ve  14.15! Rozhodčí: Martínek Lukáš - Havel Tomáš, Ďörď Mário.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: FC Pěnčín remizoval s rezervou Jablonce
I.A třída: Pěnčín vítězný i v posledním kole, Rychnov končí až šestý
Salava, Sodoma a Kahovec na oslavách postupu v Pěnčíně!

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Advent na Krásné přináší tradiční jarmark i divadlo a koncerty
Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v prosinci
Zlikvidovali pět hnízd bezdomovců na Prosečském hřebeni
V Libereckém kraji proběhla dopravně bezpečnostní akce Mikuláš
Program kin v Jablonci nad Nisou od 8. do 21. prosince

Nejčtenější články

06.12.: V Maršovicích se na sněhu srazila dvě auta
07.12.: Hasiči uctili památku zesnulého kolegy ze Skalice
06.12.: Vlivem nepřiměřené rychlosti narazil v Jablonci do dopravní značky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace