Slavnostně odhalili novou korunku pro Miss Czech Republic 2023

29.01.2023 11:41:25 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Slavnostně odhalili novou korunku pro Miss Czech Republic 2023

Již 14. ročník soutěže Miss Czech Republic 2023 představil své finalistky. Dívky se nyní budou připravovat na finále, které proběhne letos 13. května. Hlavní mediální partner TV Nova ho odvysílá na stanici Nova Fun. Spolu s krásnými soutěžícími byla poprvé odhalena také korunka pro vítězku, jež tradičně vzešla od Olgy Kopalové Rynešové z dílny Šenýr Bijoux.

Zbrusu nová korunka je inovativní, v nových bílo-modrých barvách, a dokonce ve zlatém kabátku. Nese název Křehká noblesa a opět ji vyrobil tým Olgy Kopalové z jablonecké firmy Šenýr Bijoux spolu s kreativním ředitelem soutěže Samem Dolce a ředitelkou a majitelkou klání Taťánou Makarenko. Tento skvost ozdobí vítězku nejprestižnější soutěže krásy v Česku Miss Czech Republic 2023, která v současné době vlastní čtyři z pěti Grand Slamových licencí světových soutěží krásy.

Představení korunky pro vítězku a finalistek Miss Czech Republic<br />Autor: Petr Archon„Naše korunka Křehká noblesa snoubí krásu a křehkost mladých dívek, které se ucházejí o titul královny krásy, jejich vznosnost a noblesu. Zároveň jsem přesvědčena, že mnohé ze soutěžících dokáží změnit něco zásadního ve světě, ukázat svou velkolepost a důstojně reprezentovat naši republiku," uvedla Olga Kopalová Rynešová majitelka Šenýr Bijoux.

Ústředním motivem korunky je designové uskupení dvou velkých kamenů. Jeden je ve tvaru kapky a druhý obdélníku v safírově modré barvě. Oba kameny tak vyjadřují soulad klasického a moderního designu. Dále pozorné oči upoutají perličky dodávající ozdobě křehkost i noblesu zároveň. Stovkami třpytivých kamenů různých velikostí v barvě křišťálu a safíru je pak dotvořen celkový obraz tohoto zlatavého šperku. Onu záři je pak nutné připsat pravému zlatu na korunce.

„Sluneční záře korunky ve zlatém kabátku je pro mě synonymem energie. Tu, doufám, vítězka při korunovaci obdrží. Věřím, že jí šperk změní život v tom nejlepším slova smyslu, a je mi ctí, že podobné pocity můžeme zprostředkovat i dalším ženám ozdobeným našimi šperky," doplnila Kopalová.

Představení korunky pro vítězku a finalistek Miss Czech Republic<br />Autor: Archiv Šenýr BijouxRodinná firma Šenýr Bijoux pod taktovkou Olgy Kopalové Rynešové patří mezi nejlepší výrobce bižuterie v Čechách, její šperkařská tradice sahá již do roku 1900. Největší úspěchy firma slaví na světových veletrzích v Evropě a Asii. Jejími korunkami se pyšní vítězky České Miss z let 2011 až 2015. Získala popularitu nejen v tuzemsku, ale i na světových soutěžích krásy. Od roku 2010 do roku 2015 měly putovní korunku od Šenýr Bijoux například královny krásy Miss Réunion.

Od roku 2019 svými unikátními designy korunek zdobí vítězky Miss Czech Republic, která má aktuálně většinu licencí na světové soutěže. Šperky od Šenýr Bijoux zdobí i význačné osobnosti kulturního a politického života v různých částech planety, stejně jako všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky jedinečných designů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Miss Czech Republic 2022 ozdobily korunky jabloneckého Šenýr Bijoux
Slavnostně odhalili korunku pro soutěž Miss Czech Republic 2022
Korunkou Šenýr Bijoux se pyšní nová Miss 2020 Karolína Kopíncová
Jablonecký Šenýr vytvořil dar nositelce Nobelovy ceny
Korunkou od Šenýru dekorovali vítězku Miss Czech Republic 2019
100 let republiky oslavili v Číně s bižuterií a obrázky jabloneckých dětí
Nový showroom v Barmě je plný českých šperků a skla
100 let republiky slaví Miss s korunkou kněžny Libuše
Miss Liberecký kraj je Nina Boichenko, druhá Aneta Pavlatová

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dočasné zrušení zastávky u Staré Osady

Kvůli rekonstrukci křižovatky ulic Československé armády a Stará Osada (u firmy Atrea) a autobusové zastávky bude v době od 1. dubna do 31. května dočasně zrušená autobusová zastávka Rýnovice, křižovatka ve směru na Lukášov a Liberec. Linky MHD č. 104 (směr Lukášov) a č. 107 (směr Kunratice, Mšenská) budou využívat zastávku Rýnovice, Belgická umístěnou před okružní křižovatkou v Belgické ulici.

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Do jara vstoupily i týmy v I.B třídě východ
Hrady a zámky zahajují 1. dubna návštěvnickou sezonu
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu
Architekti budou soutěžit o nejlepší návrh jablonecké školky
FOTO: Rychnov remizoval 1:1 s Košťálovem

Nejčtenější články

30.03.: Volejbalistky o víkendu bojují o vítězství v I. lize žen
31.03.: Velikonoce v Krásné jsou přichystány na 1. dubna
31.03.: Velikonoce v Jablonci se konají od 30. března do 10. dubna

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace