Miss Liberecký kraj je Nina Boichenko, druhá Aneta Pavlatová

07.05.2018 15:15:05 | Autor: Lenka Vrátná a Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Železný Brod,Liberecký kraj

Miss Liberecký kraj je Nina Boichenko, druhá Aneta Pavlatová

Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla sobotní finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová ze Semil, známá v našem regionu i díky působení ve skupině aerobiku FSA Jany Boučkové.

Jedenadvacetiletá Nina Boichenko si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Vicemiss již měly své korunky, osm dívek ještě stálo před plným hledištěm a netrpělivě sledovalo moderátora večera Romana Šebrleho. Kdy už povolá na jeviště ty, kteří vysloví jméno nové královny krásy našeho kraje? Když starosta Chrastavy Michael Canov vyslovil jméno Nina Boichenko, vypukly emoce naplno a vítězce se v očích zaleskly slzy dojetí, radosti, ale i úlevy.

Finále Miss Liberecký kraj 2018<br />Autor: Vladimír LabajVítězka se těšila na lívance

„Cítím se tak nádherně, jsem opravdu překvapená, přípravu jsem úplně psychicky nezvládala a moc jsem si nevěřila," popsala své pocity vítězka s tím, že ještě neví, co bude dál. „Teď vím jen jedinou věc, že až se ráno probudím, tak si dám určitě lívance. Protože se na ně těším už měsíc," plánuje si Nina Boichenko.

Korunku první vicemiss získala studentka psychologie Aneta Pavlatová ze Semil, která se také stala Miss Fitness. Cesta k tomuto titulu přitom nebyla vůbec jednoduchá. Hodnotila se totiž největší „proměna" kondice za dobu od castingu po finále. „Dívky absolvovaly mnoho soustředění, cvičily s osobním trenérem, měly k dispozici i výživové odborníky a podobně. To je velká přidaná hodnota naší soutěže a Aneta dokázala tuto možnost využít na maximum," říká Veronika Novotná, ředitelka soutěže.

Miss sympatie pro diváky Lucie Korubová

Finále Miss Liberecký kraj 2018<br />Autor: Vladimír Labaj Druhou vicemiss Libereckého kraje 2018 je Lucie Korubová, která měla nejvíce příznivců i mezi diváky v sále. Ti se postarali o to, že Lucii nakonec ozdobily korunky hned dvě. Získala totiž titul Miss Sympatie. Dvě korunky pak zdobí i další dívku, libereckou rodačku Barboru Kafkovou. V online hlasování jí veřejnost udělila tituly Miss Internet A-net a Miss Press Liberecký deník.

Soutěž Miss Liberecký kraj již tradičně spojuje to nejlepší ze světa krásy a módy na Liberecku. „Jsem moc rád, že řada firem z těchto oborů spojila své jméno s naším projektem. Bez nich by nebylo možné soutěž uspořádat. Poděkovat bych chtěl všem. Za všechny například společnosti Šenýr za krásné korunky, značce PONER za šaty na závěrečné defilé, značce WERSO, která poskytla luxusní spodní prádlo pro promenádu, a mnoha dalším," říká Pavel Jakubec, výkonný producent Miss Liberecký kraj.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 43 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Soutěž o nejkrásnější dívku Libereckého kraje zná své finalistky!
Miss Liberecký kraj zahájena, porota vybírá finalistky
Miss Liberecký kraj 2018 již odstartovala
Miss Liberecký kraj 2016 se stala Tereza Koubková z České Lípy
Miss Liberec Open 2014 se stala krásná Nikol z Turnova

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči zasahovali u požáru domu v Kořenově
Chystají Dětský den s jabloneckým muzeem!
Soutěž Ještěd f Kleci se opět koná od 19. do 22. června
Jablonecká nemocnice chce s inovacemi pokračovat
Jablonečtí policisté hledají svědky nehody v autobuse

Nejčtenější články

17.06.: Plavecký bazén do konce června uzavřen: Komplikace při výměně skříněk
18.06.: Jablonečtí policisté hledají svědky nehody v autobuse
18.06.: Deset medailí atletů LIAZU Jablonec z Gigantu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace