Miss Liberecký kraj je Nina Boichenko, druhá Aneta Pavlatová

07.05.2018 15:15:05 | Autor: Lenka Vrátná a Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Železný Brod,Liberecký kraj

Miss Liberecký kraj je Nina Boichenko, druhá Aneta Pavlatová

Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla sobotní finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová ze Semil, známá v našem regionu i díky působení ve skupině aerobiku FSA Jany Boučkové.

Jedenadvacetiletá Nina Boichenko si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Vicemiss již měly své korunky, osm dívek ještě stálo před plným hledištěm a netrpělivě sledovalo moderátora večera Romana Šebrleho. Kdy už povolá na jeviště ty, kteří vysloví jméno nové královny krásy našeho kraje? Když starosta Chrastavy Michael Canov vyslovil jméno Nina Boichenko, vypukly emoce naplno a vítězce se v očích zaleskly slzy dojetí, radosti, ale i úlevy.

Finále Miss Liberecký kraj 2018<br />Autor: Vladimír LabajVítězka se těšila na lívance

„Cítím se tak nádherně, jsem opravdu překvapená, přípravu jsem úplně psychicky nezvládala a moc jsem si nevěřila," popsala své pocity vítězka s tím, že ještě neví, co bude dál. „Teď vím jen jedinou věc, že až se ráno probudím, tak si dám určitě lívance. Protože se na ně těším už měsíc," plánuje si Nina Boichenko.

Korunku první vicemiss získala studentka psychologie Aneta Pavlatová ze Semil, která se také stala Miss Fitness. Cesta k tomuto titulu přitom nebyla vůbec jednoduchá. Hodnotila se totiž největší „proměna" kondice za dobu od castingu po finále. „Dívky absolvovaly mnoho soustředění, cvičily s osobním trenérem, měly k dispozici i výživové odborníky a podobně. To je velká přidaná hodnota naší soutěže a Aneta dokázala tuto možnost využít na maximum," říká Veronika Novotná, ředitelka soutěže.

Miss sympatie pro diváky Lucie Korubová

Finále Miss Liberecký kraj 2018<br />Autor: Vladimír Labaj Druhou vicemiss Libereckého kraje 2018 je Lucie Korubová, která měla nejvíce příznivců i mezi diváky v sále. Ti se postarali o to, že Lucii nakonec ozdobily korunky hned dvě. Získala totiž titul Miss Sympatie. Dvě korunky pak zdobí i další dívku, libereckou rodačku Barboru Kafkovou. V online hlasování jí veřejnost udělila tituly Miss Internet A-net a Miss Press Liberecký deník.

Soutěž Miss Liberecký kraj již tradičně spojuje to nejlepší ze světa krásy a módy na Liberecku. „Jsem moc rád, že řada firem z těchto oborů spojila své jméno s naším projektem. Bez nich by nebylo možné soutěž uspořádat. Poděkovat bych chtěl všem. Za všechny například společnosti Šenýr za krásné korunky, značce PONER za šaty na závěrečné defilé, značce WERSO, která poskytla luxusní spodní prádlo pro promenádu, a mnoha dalším," říká Pavel Jakubec, výkonný producent Miss Liberecký kraj.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 43 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Soutěž o nejkrásnější dívku Libereckého kraje zná své finalistky!
Miss Liberecký kraj zahájena, porota vybírá finalistky
Miss Liberecký kraj 2018 již odstartovala
Miss Liberecký kraj 2016 se stala Tereza Koubková z České Lípy
Miss Liberec Open 2014 se stala krásná Nikol z Turnova

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.

Jablonecké uzavírky v září

Kvůli opravě zemních smyček se od 11. září na pět dnů úplně uzavře část ulice Mincovní, a to před křižovatkou s ulicí Turnovská. Projet budou moci pouze autobusy. Od 18. září do 20. října se bude rekonstruovat plynovod v ulicích V Aleji a v Pivovarské. Je třeba zde počítat s částečnými uzavírkami. Částečnou uzavírku v ulici Pražská od křižovatky s ulicí Střelecká po objekt s č.p. 86 si vyžádá rekonstrukce plynovodu včetně přípojky. Práce začnou 18. září a potrvají do 20. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Josef Šourek v bronzovém týmu na Red Bull Dolomitenmann 2023
Výlet z Brodu na Frýdštejn ukáže Zrcadlovou kozu i Bartošovu pec
Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod
Na ledě jsme si všichni rovni, říká hokejová medailistka z Ameriky
Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023

Nejčtenější články

19.09.: 61. derby: Ten bod je docela zlatý
20.09.: Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
21.09.: Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace