Miss Czech Republic 2022 ozdobily korunky jabloneckého Šenýr Bijoux

10.05.2022 22:01:59 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Miss Czech Republic 2022 ozdobily korunky jabloneckého Šenýr Bijoux

Skvostné finále plné nečekaných vstupů soutěže Miss Czech Republic 2022 se uskutečnilo 7. května v prostorách Fóra Karlín v Praze. Blyštivou krásu korunek jablonecké společnosti Šenýr Bijoux s krásou mladých dívek mohli sledovat diváci v sále i na TV Nova Fun.

Skvostné finále plné nečekaných vstupů soutěže Miss Czech Republic 2022 se uskutečnilo 7. května v prostorách Fóra Karlín v Praze. Blyštivou krásu korunek jablonecké společnosti Šenýr Bijoux s krásou mladých dívek mohli mimo jiné sledovat diváci jak v sále tak na TV Nova Fun.

Dívky se předvedly ve společenských šatech světoznámého návrháře Philippa Pleina a také v tolik oblíbené disciplíně jakou je módní přehlídka v plavkách. Diváky však dokázaly okouzlit nejen svou krásou, ale i vnitřními hodnotami, které představily při osobním rozhovoru.

Malířová, Pyszková a Bečková<br />Autor: Petr Bureš Titul nejkrásnější dívky pro tento rok Miss Czech Republic 2022 získala Krystyna Pyszková, která bude naši zemi reprezentovat na světové soutěži Miss World 2022. Na pomyslné druhé příčce se pak umístila čtyři další děvčata s tituly nesoucími názvy jejich světových soutěží Kristýna Malířová Miss Supranational 2022, Mariana Bečková Miss Grand 2022, Adéla Maděryčová Miss International 2022 a Karolína Syroťuková Miss Intercontinental 2022. Mezi dekorujícími se objevila i aktuální vítězka Miss Supranational 2022 Chanique Rabe z Namibie.

Korunka vyrobena týmem Šenýr Bijoux a nazvaná Třpytivé kapky rosy navazuje na předešlé ročníky a opět je z kolekce Zahrady kněžny Libuše.

„I nová korunka je pro mě symbolem výjimečné české ženy z naší historie kněžny Libuše, která je dívkám inspirací. Stejně jako letošní vítězky byla jistě sličná, nechyběla jí bojovnost, odhodlání ani láska a něha, pečovala o jiné lidi jako se právě zvolené královny krásy věnují celosvětově svým charitativním projektům." uvedla majitelka Šenýr Bijoux Olga Kopalová Rynešová.

Korunka reflektuje soudobé bižuterní trendy; v souladu s oslavou české země a ohlédnutím se do našich dějin ji ale zároveň krášlí historizující prvky. Ústředním motivem je květ z rajské zahrady kněžny Libuše posypaný stovkami třpytivých kapek ranní rosy. Ozdoba je ve znamení decentní a zároveň elegantní kombinace stříbřité a křišťálově bílé barvy, jež poklidně doplňuje smaragdově zelená. Něžnost jí dodává třináct perliček, noblesu stovky křišťálů.

Třpytivé kapky rosy Šenýr Bijoux<br />Autor: Archiv Šenýr Bijoux Rodinná firma Šenýr Bijoux, jež patří mezi nejlepší výrobce bižuterie v Čechách, má tradici šperkařství již od roku 1900. Největší úspěchy slaví na světových veletrzích v Evropě a Asii. Jejími korunkami se pyšní vítězky České Miss z let 2011 až 2015. Získala popularitu nejen v tuzemsku, ale i na světových soutěžích krásy.

Od roku 2010 do roku 2015 měly putovní korunku od Šenýr Bijoux například královny krásy Miss Réunion. Od roku 2019 svými unikátními designy korunek zdobí vítězky Miss Czech Republic, která má aktuálně většinu licencí na světové soutěže. Šperky od Šenýr Bijoux zdobí i význačné osobnosti kulturního a politického života v různých částech planety, stejně jako všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky jedinečných designů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Slavnostně odhalili korunku pro soutěž Miss Czech Republic 2022
Korunkou Šenýr Bijoux se pyšní nová Miss 2020 Karolína Kopíncová
Jablonecký Šenýr vytvořil dar nositelce Nobelovy ceny
Korunkou od Šenýru dekorovali vítězku Miss Czech Republic 2019
100 let republiky oslavili v Číně s bižuterií a obrázky jabloneckých dětí
Nový showroom v Barmě je plný českých šperků a skla
100 let republiky slaví Miss s korunkou kněžny Libuše
Miss Liberecký kraj je Nina Boichenko, druhá Aneta Pavlatová

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Semilská pouť se po dvou letech koná i s kulturním programem

Semilská pouť se v letošním roce uskuteční v tradičním termínu 24. až 26. června. Po omezeních vládními opatřeními v letech 2020 i 2021 tentokrát kromě atrakcí a stánků budou moci opět probíhat i doprovodné hudební akce od pátku do neděle. Ze známějších skupin vystoupí Vltava, Vaťák, Michal David Revival show, Seven, O-Way a Tixtide. Podrobná pozvánka

Překážky na komunikacích v Jablonci od 27. června

Úplně uzavřený bude od 27. června pravý chodník v ulici Turnovská, a to od ulice Jateční k druhému výjezdu z bývalé porodnice. Práce, které budou probíhat na etapy, potrvají do 31. srpna. Výsledkem bude nový povrch se stezkou pro pěší a cyklisty. Úplně se uzavře kvůli přípojce na kanalizaci ulice Pod Kapličkou v Proseči nad Nisou. Uzavírka potrvá od 27. června do 3. července.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Poutní slavnost pořádají na Horním Tanvaldě
Jablonečtí rozšířili zákaz alkoholu na veřejnosti
Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
Spanilá cyklojízda Cimrmanů 2022 objektivem Zdeňka Horáka
Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

Nejčtenější články

25.06.: Značení jablonecké ulice U Přehrady se změní
23.06.: Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!
23.06.: V sobotu proběhne podesáté Běh do pohody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace