Slavnostně odhalili korunku pro soutěž Miss Czech Republic 2022

18.03.2022 16:16:01 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Slavnostně odhalili korunku pro soutěž Miss Czech Republic 2022

Již 13. ročník soutěže představil finalistky Miss Czech Republic 2022. Dívky se nyní budou připravovat na finále 7. května, které hlavní mediální partner TV Nova odvysílá na stanici Nova Fun. Spolu s krásnými soutěžícími byla poprvé odhalena také korunka pro vítězku, již tradičně z dílny jabloneckého ŠENÝR Bijoux.

Korunka navazuje na předešlé ročníky a opět je z kolekce Zahrady kněžny Libuše. Odkaz na významnou osobnost české historie nese korunka jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux, nazvaná Třpytivé kapky rosy. Ozdobí hlavu královny krásy, jež vzejde z finále soutěže pořádaného Taťánou Makarenko Miss Czech Republic 2022 ve Foru Karlín.

Představení korunky pro soutěž Miss Czech Republic 2022<br />Autor: archiv SENYR Bijoux, Honza Kral Photography „I letošní korunka je pro mě symbolem výjimečné české ženy kněžny Libuše, která je dívkám inspirací. Byla sličná, nechyběla jí bojovnost, odhodlání ani láska a něha. Věřím, že i ona by dnes stála za tak známým mottem světových soutěží krásy: SVĚTOVÝ MÍR," uvedla majitelka ŠENÝR Bijoux Olga Kopalová Rynešová.

Korunka reflektuje soudobé bižuterní trendy; v souladu s oslavou české země a ohlédnutím se do našich dějin ji ale zároveň krášlí historizující prvky. Ústředním motivem je květ z rajské zahrady kněžny Libuše posypaný stovkami třpytivých kapek ranní rosy. Ozdoba je ve znamení decentní a zároveň elegantní kombinace stříbřité a křišťálově bílé barvy, jež poklidně doplňuje smaragdově zelená. Něžnost jí dodává třináct perliček, noblesu stovky křišťálů.

Desítku finalistek v záři reflektorů doplnila i Natálie Kočendová, čerstvá vítězka světové soutěže Top model of the World 2022.

Rodinná firma ŠENÝR Bijoux, jež patří mezi nejlepší výrobce bižuterie v Čechách, má tradici šperkařství již od roku 1900. Největší úspěchy slaví na světových veletrzích v Evropě a Asii. Jejími korunkami se pyšní vítězky České Miss z let 2011 až 2015. Získala popularitu nejen v tuzemsku, ale i na světových soutěžích krásy. Od roku 2010 do roku 2015 měly putovní korunku od ŠENÝR Bijoux například královny krásy Miss Réunion.

Od roku 2019 svými unikátními designy korunek zdobí vítězky Miss Czech Republic, která má aktuálně většinu licencí na světové soutěže. Šperky od ŠENÝR Bijoux zdobí i význačné osobnosti kulturního a politického života v různých částech planety, stejně jako všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky jedinečných designů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Korunkou Šenýr Bijoux se pyšní nová Miss 2020 Karolína Kopíncová
Jablonecký Šenýr vytvořil dar nositelce Nobelovy ceny
Korunkou od Šenýru dekorovali vítězku Miss Czech Republic 2019
100 let republiky oslavili v Číně s bižuterií a obrázky jabloneckých dětí
Nový showroom v Barmě je plný českých šperků a skla
100 let republiky slaví Miss s korunkou kněžny Libuše
Miss Liberecký kraj je Nina Boichenko, druhá Aneta Pavlatová

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.

Jablonecké uzavírky v září

Kvůli opravě zemních smyček se od 11. září na pět dnů úplně uzavře část ulice Mincovní, a to před křižovatkou s ulicí Turnovská. Projet budou moci pouze autobusy. Od 18. září do 20. října se bude rekonstruovat plynovod v ulicích V Aleji a v Pivovarské. Je třeba zde počítat s částečnými uzavírkami. Částečnou uzavírku v ulici Pražská od křižovatky s ulicí Střelecká po objekt s č.p. 86 si vyžádá rekonstrukce plynovodu včetně přípojky. Práce začnou 18. září a potrvají do 20. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Josef Šourek v bronzovém týmu na Red Bull Dolomitenmann 2023
Výlet z Brodu na Frýdštejn ukáže Zrcadlovou kozu i Bartošovu pec
Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod
Na ledě jsme si všichni rovni, říká hokejová medailistka z Ameriky
Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023

Nejčtenější články

19.09.: 61. derby: Ten bod je docela zlatý
20.09.: Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
21.09.: Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace