Rychnov jasně rozstřílel 7:2 Českou Lípu

03.11.2022 11:00:24 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Rychnov u Jablonce nad Nisou

Rychnov jasně rozstřílel 7:2 Českou Lípu

Po prohře v minulém kole v Semilech fotbalisté Rychnova opět najeli v krajské I.A třídě na vítěznou vlnu, když v sobotu na domácím trávníku rozstříleli 7:2 Lokomotivu Česká Lípa.

Rychnov - Česká Lípa 7:2 (3:1)

Hosté se dostali v 10. minutě Zemanem do vedení, ale po rozehrání už dominovali až do konce domácí, když střelecky se zaskvěl autor čtyř branek Dominik Havlíček, kterého doplnili ještě Jindra, Dupač a Petr.

Branky: 19., 23., 67. a 75. Havlíček, 45. Jindra, 50. Dupač, 59. Petr - 10. Zeman, 69. Sedláček z pen. Rozhodčí: Blažek - Dvořák, Endler, ŽK: 2:0. Diváků: 100. Rychnov: Ducháček - Pleštil, Hušek, Procházka, Zmeškal (61. Králíček), Dupač, Paldus (70. Kuchynka), Petr (61. Kalina), Jindra, Havlíček (80. K. Kubát), F. Kubát.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

FOTO: Vítězná série Rychnova skončila v Semilech
Proti Rozstání si Rychnov připsal čtvrtou výhru v řadě!
I.A třída: Rychnov zvládl vítězně přestřelku ve Vesci
Rychnovští fotbalisté vybojovali proti Krásné Studánce třetí výhru
Rychnov si v Doubí připsal vysokou výhru
Po minulém vítězství Rychnov v Pěnčíně znovu prohrál
Rychnov se proti Bílému Kostelu dočkal první výhry v sezoně
Rychnov jasně prohrál v Žibřidicích
První Košťálov byl nad síly Rychnova
Rychnov nebodoval ani v Chrastavě
Všechny body z Rychnova si odvezla Bělá
Rychnov zahájil I.A třídu těsnou prohrou v Hejnicích
V jakých soutěžích budou hrát jablonecké týmy?

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Likvidace havárie vodovodu v jablonecké ulici Pražská

V úterý 17. března v ranních hodinách započne likvidace havárie vodovodu v jablonecké ulici Pražská (silnice I/14). Oprava potrvá několik dní a vyžádá si uzavírku jednoho jízdního pruhu, přičemž autobusy MHD budou moci s opatrností projíždět oběma směry. Pro ostatní provoz povede objízdná trasa ulicemi Skřivánčí, Vodní, U Nisy a dále variantně na ulice Budovatelů / Liberecká.

Na sjezdovce Tanvaldský Špičák zemřel po nárazu do stromu lyžař

Policisté na lince 158 přijali v pátek 6. března dopoledne oznámení o zranění lyžaře na jedné ze sjezdovek v lyžařském areálu Tanvaldský Špičák v Albrechticích v Jizerských horách. Mladý lyžař z dosud nezjištěných příčin v průběhu své jízdy narazil do stromu. Bohužel i přes veškerou snahu všech záchranářů v místě události zemřel. K určení příčiny jeho smrti bude nařízena soudní pitva. Veškeré okolnosti celé tragické události nyní na místě šetří jablonečtí kriminalisté.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Samaritáni z Jablonce věnovali další body tonoucímu
Probíhající březnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
Na financování sociálních služeb se podílejí společně
Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity

Nejčtenější články

14.03.: Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity
14.03.: Probíhající březnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
15.03.: Samaritáni z Jablonce věnovali další body tonoucímu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace