Po minulém vítězství Rychnov v Pěnčíně znovu prohrál

23.09.2022 07:11:23 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Rychnov u Jablonce nad Nisou

Po výhře v minulém kole I.A třídy rychnovští fotbalisté bohužel znovu spadli do vyjetých kolejí, když vysoko prohráli v Pěnčíně u Turnova.

Sokol Pěnčín - Rychnov 5:0 (1:0)

Domácí vedli už od 10. minuty díky vítovi, ale další branky padly až v posledních 20 minutách zápasu. Zato hned čtyři, když hattricku dosáhl domácí Tomáš Schmeiler. Zápas pak uzavřel svou druhou brankou Marek Vít. Rozhodčí Lopuszynski udělil i dvě červené karty, po jedné na každé straně.

Branky: 10. a 87. Vít, 72., 80. a 84. Schmeiler. Rozhodčí: Lopuszynski - Šedina, Zikmund, ŽK: 1:1, ČK: 1:1 (31. Holeček - 59. Prcoházka). Diváků: 100. Pěnčín: Semenský - Holeček, Mikula, Jaček, Mendlík, J. Škréta, Žďárský, Borovička (35. D. Škréta), Schmeiler (85. Primásek), Bárta (87. Šerpán), Vít (87. Lhoták). Rychnov: Ducháček - Procházka, Janků, Ouoba, Pleštil, Králíček, Havlíček, Dupač (70. Zmeškal), Jindra, Hušek, Paldus (77. Kubát).