První domácí utkání hráli volejbalisté z Malé Skály proti Letovicím

22.10.2023 18:54:08 | Autor: David Anděl, pjs | Rubrika: Sport | Obce: Malá Skála

První domácí utkání hráli volejbalisté z Malé Skály proti Letovicím

První dvě domácí utkání sezony sehráli volejbalisté Malé Skály proti Letovicím. Po první jasné domácí výhře se hosté zlepšili a dokázali utkání získat těsně ve svůj prospěch.

VK Malá Skála - TJ Sokol Letovice 3:0 (18, 22, 19)

V prvním domácím volejbalovém zápase Malé Skály proti Letovicím, který se odehrál minulý víkend, se střetly dva kvalitní týmy. Tým Malé Skály vyšel z boje jako vítěz s výsledkem 3:0, a to díky vynikajícím výkonům na servisu, skvělému příjmu a nevynuceným chybám soupeře.

„Servis se stal klíčovým prvkem, který nám umožnil získat vedení v každém setu" odpovídal domácí smečař David Anděl.. Maloskalští na servisu podávali s vysokou přesností a rychlostí, což dělalo soupeři potíže. Jejich servis nedával soupeřům prostor k efektivnímu útoku, a tím byl ve výhodě.

Kvalitní příjem maloskalského týmu byl rovněž rozhodujícím faktorem. Domácí se postarali o to, aby přesně a bezchybně přijímali servisy soupeře. Tím mohli rychle reagovat na útoky soupeře a přecházet do vlastního útoku s lehkostí.

Nevynucené chyby na servisu ze strany soupeře hrály ve prospěch Skalského týmu. Zdálo se, že nervozita znamenala, že soupeř často posílal servisy mimo hřiště nebo do sítě.

Celkově lze tento zápas charakterizovat jako vyrovnaný, ale domácí tým prokázal svou kvalitu a výsledkem 3:0 dosáhl zaslouženého vítězství.

Sestava Malé Skály: Preisler, Chum, Mařík, Pastuch, Macháč, Kovář a libero Folprecht. Střídali - Novák, Anděl, Kinský a Bukovjan.

VK Malá Skála - TJ Sokol Letovice 2:3 (20, -20, -23, 29, -11)

Začátek druhého zápasu byl ve znamení vyrovnané hry, kdy se oba týmy střídaly v získávání bodů. Zajímavým pozorováním bylo, že Letovice v průběhu zápasu výrazně zlepšily svůj servis. Jejich servis byl přesný a rychlý, což způsobilo problémy Malé Skále na příjmu a díky tomu i přípravě útoků. Tímto Letovice získaly několik důležitých bodů, které jim umožnili udržovat se ve hře. Nesmíme opomenout one man show nechybujícího hostujícího univerzála a „létajícího" kapitána, který složil na co sáhnul.

Na druhé straně se Malá Skála, i když byla velmi silným soupeřem, potýkala s problémy na svém servisu. Několik servisů skončilo v autu, což je stálo několik cenných bodů. Toto zhoršení servisu bylo klíčovým momentem zápasu, kdy se Letovice dostaly do vedení.

Celkově byl zápas plný bojového ducha a dramatických momentů. I když nakonec domácí prohráli, byl to skvělý zážitek pro všechny účastníky.

Sestava Malé Skály: Novák, Anděl, Mařík, Pastuch, Macháč, Kinský a libero Bukovjan Střídali - Preisler, Chum, Kovář a Folprecht.

Další domácí utkání odehrají volejbalisté Malé Skály 4. 11. od 11 a 15 hodin proti Havlíčkovu Brodu v hale ZŠ na Malé Skále.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Volejbalisté Malé Skály připsali první body do tabulky
Maloskalští volejbalisté poměřili síly v Českém poháru
Volejbalisté Malé Skály končí ve 2. lize čtvrtí

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté
Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován
Na Smržovce pořádají výstavu Jaroslav Švihla - Pastely
Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural

Nejčtenější články

04.12.: Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural
03.12.: Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci
04.12.: Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace