První bomba na Střelnici: odchod Doležala

08.01.2022 11:57:26 | Autor: Jaroslav Hrabák, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

První bomba na Střelnici: odchod Doležala

Martin Doležal přestoupil do polské Ekstraklasy, do týmu Zaglebie Lubin! 31letý Moravák, bezvadný chlápek, odvedl v Jablonci skvělou práci. Když měl v útoku partnera, střílel gólů jako máku, a to jich asi stejnou porci stihl zahodit.

Jablonecká kanonáda ho vynesla až do reprezentace! Jeho jablonecké působení nelze hodnotit podle loňského podzimu! Jeden z nadstandardně placených borců měl dilema, v létě mu končila smlouva, jablonecká perspektiva nejistá, přestup do zahraničí určitě rozumným počinem. Pro něho i pro klub. Doli - díky za mnohá střelecká představení a radost, kterou jsi nám do ochozů dával!

Místo Doliho by měl zaplnit líšeňský střelec Jan Silný, 26 letý hráč, co podle Rady „na ligu má." Vrátil se Lotyš Ikaunieks, je tu Torfiq, ale je tu i Nešpor. Odsuzování tohoto hráče nesdílím, přišel do Jablonce v situaci, kdy snad rok nebyl na hřišti, byl zanedbaný po všech stránkách - to vše by se mohlo napravit nyní v zimě. Bohužel je zraněný, tak uvidíme. Každopádně na současný Jablonec by Nešpor - ale s útočným partnerem v sestavě - stačit mohl a měl. Nechme se překvapit.

Prodat kanonýra je vždy riziko, velké riziko. Pelta si to vyzkoušel už před časem, když prodal nejlepšího podzimního střelce Pekharta do Sparty, toho ale na jaře a v dalších letech nahradil bájný střelec David Lafata. Kdo uchopí Doležalovu roli, to se teprve ukáže.

Každopádně je to první bomba, co vybuchla na Střelnici, a jaké bude mít dopady, ukáže jaro. Radův tým je na barážové příčce, což je i na současné jablonecké poměry ostuda, ale na tu jarní mydlenici a věříme, že s úspěšným koncem se jablonecký fanoušek určitě těší už nyní.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Mol Cupu čeká na Jablonec Mladá Boleslav!
Zimní příprava FK Jablonec odstartuje 3. ledna 2022
Předsevzetí do roku 2022: Na Střelnici by si měli ujasnit směr

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021
Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky
FK Jablonec sahal proti Lokomotivu Moskva po vítězství
Vznik česko-německého inovačního centra podpoří Liberecký kraj
Jablonecká dopravní se připravila na útok viru

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
22.01.: Zákaz řízení neodradil řidiče od zběsilé jízdy po Jablonecku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace