První bomba na Střelnici: odchod Doležala

08.01.2022 11:57:26 | Autor: Jaroslav Hrabák, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

První bomba na Střelnici: odchod Doležala

Martin Doležal přestoupil do polské Ekstraklasy, do týmu Zaglebie Lubin! 31letý Moravák, bezvadný chlápek, odvedl v Jablonci skvělou práci. Když měl v útoku partnera, střílel gólů jako máku, a to jich asi stejnou porci stihl zahodit.

Jablonecká kanonáda ho vynesla až do reprezentace! Jeho jablonecké působení nelze hodnotit podle loňského podzimu! Jeden z nadstandardně placených borců měl dilema, v létě mu končila smlouva, jablonecká perspektiva nejistá, přestup do zahraničí určitě rozumným počinem. Pro něho i pro klub. Doli - díky za mnohá střelecká představení a radost, kterou jsi nám do ochozů dával!

Místo Doliho by měl zaplnit líšeňský střelec Jan Silný, 26 letý hráč, co podle Rady „na ligu má." Vrátil se Lotyš Ikaunieks, je tu Torfiq, ale je tu i Nešpor. Odsuzování tohoto hráče nesdílím, přišel do Jablonce v situaci, kdy snad rok nebyl na hřišti, byl zanedbaný po všech stránkách - to vše by se mohlo napravit nyní v zimě. Bohužel je zraněný, tak uvidíme. Každopádně na současný Jablonec by Nešpor - ale s útočným partnerem v sestavě - stačit mohl a měl. Nechme se překvapit.

Prodat kanonýra je vždy riziko, velké riziko. Pelta si to vyzkoušel už před časem, když prodal nejlepšího podzimního střelce Pekharta do Sparty, toho ale na jaře a v dalších letech nahradil bájný střelec David Lafata. Kdo uchopí Doležalovu roli, to se teprve ukáže.

Každopádně je to první bomba, co vybuchla na Střelnici, a jaké bude mít dopady, ukáže jaro. Radův tým je na barážové příčce, což je i na současné jablonecké poměry ostuda, ale na tu jarní mydlenici a věříme, že s úspěšným koncem se jablonecký fanoušek určitě těší už nyní.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Mol Cupu čeká na Jablonec Mladá Boleslav!
Zimní příprava FK Jablonec odstartuje 3. ledna 2022
Předsevzetí do roku 2022: Na Střelnici by si měli ujasnit směr

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.

Aktuální srpnové uzavírky v Jablonci nad Nisou

Dvojice úplných uzavírek v okrajových částech Jablonce nad Nisou je plánovaná od 10. srpna. Obě se překlopí do září, zatímco jedna skonči v polovině měsíce, druhá je plánovaná až do jeho konce. Úplná uzavírka začne 10. srpna v ulici Sportovní, potrvá do 15. září a důvodem jsou výkopové práce pro přípojky. Ve druhém případě se úplně uzavře od 10. srpna ulice Dubová v Kokoníně, a to od ulice Rychnovská po Tyršovu stezku. Do konce září tu dělníci budou odstraňovat kanalizační výustí a rekonstruovat vodovod.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Státní zámek Zákupy se 12. září otevře hendikepovaným
Policisté se připravují na příjezd fanoušků Slavie do Jablonce
Řidič odháněl včelu a přejel v Nové Vsi do protisměru
Srpnový program na Valdštejně nabízí Hradozámecké odpoledne i noc
Studená přehrada Fojtka láká otužilce i nudisty

Nejčtenější články

12.08.: Vyjádření k záměru propojení ulice Sportovní s areálem Na Kolečku
11.08.: Stanovisko předsedů klubů k rekonstrukci ulice Sportovní
12.08.: Rychnovská ulice v Kokoníně dostane nový asfalt

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace