Policie hledá řidiče, který na Smržovce porazil seniorku
05.02.2023 21:19:39 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Smržovka

Policisté hledají řidiče, který ve Smržovce 27. ledna odjel z místa dopravní nehody, aniž by splnil povinnosti dané zákonem. Zranění, naštěstí lehčí, při nehodě utrpěla starší chodkyně.
V pátek 27. ledna v 6.52 se stala dopravní nehoda ve Smržovce v ulici Hlavní u prodejny Autodíly Michálek. 72letá seniorka v té době přecházela vozovku po vyznačeném přechodu pro chodce ve směru od ulice Staniční k ulic Občanská, tedy ve směru zleva doprava k prodejně s autodíly. V okamžiku, kdy chodkyně byla již na konci přechodu, tak do její nohy narazil dosud neznámý řidič svým vozidlem, který jel ve směru od centra Smržovky do Tanvaldu. Seniorka po tomto střetu s vozidlem upadla za přechod mimo vozovku a naštěstí utrpěla jen lehké zranění. Neznámý řidič ovšem z místa události odjel, aniž by splnil povinnosti, které mu v takové situaci ukládá zákon. Policisté alkoholu u chodkyně vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek.
„Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří uvedenou dopravní nehodu šetří, žádají případné svědky celé události, aby se přihlásili na telelefonu 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. O totéž samozřejmě žádají i neznámého řidiče s nezjištěným vozidlem, který z místa události ujel. Policisté od veřejnosti přivítají jakékoliv informace směřující k ustanovení osoby neznámého řidiče a vozidla, které v té době řídil," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.
Související články
Zlomené stromy padaly na domy, silnice i železniční tratě
Opilý řidič při vyhýbání s autobusem skončil v Bedřichově mimo silnici
Posypový vůz se v Tanvaldě převrátil na bok
Policie hledá svědky dopravní nehody ve Smržovce
Policistům ujížděl řidič po Jablonci ve voze označeném jako TAXI
Policisté pronásledovali Jabloncem řidiče se dvěma zákazy řízení
Tři auta se srazila mezi Železným Brodem a Loužnicí
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Filmová přehlídka a koncert v Turnově připomínají výročí konce války
Globální vojenský konflikt, který má na svědomí více než 62 milionů životů. Největší a nejvíce zničující válečné střetnutí v dějinách lidstva. To byla 2. světová válka. Letos si připomínáme 80 let od jejího konce. V úterý 27. května je na programu Kulturního centra Turnov další zajímavá vzpomínková akce. Nese název Konec dočasnosti, 35 let od odchodu sovětské armády z Turnova. Týká se sice jiné kapitoly našich dějin, ale je stejně důležité na ni nezapomenout. Více podrobností
Kraj opět podpořil hospodaření v lesích a myslivost
Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích a od roku 2023 také myslivost. Letos rozdělí dohromady 3.107.197 korun. Celkem 18 dotací míří k zájemcům v rámci dotačního programu Podpora hospodaření v lesích (2.795.972 korun) a 11 dotací z programu Podpora myslivosti (311 225 korun). Rozhodli o tom na svém květnovém jednání krajští radní. „Lesnický fond Libereckého kraje patří k nejstarším peněžním fondům Libereckého kraje vůbec. Dlouhodobě vyhlašujeme program Podpora hospodaření v lesích, díky němuž chceme zejména podpořit opatření ke zlepšování stavu lesních porostů, ochránit lesy proti škůdcům pokládáním a asanací lapáků a ochranou porostů nátěrem repelenty. Chceme také podpořit rekonstrukce lesních cest a zabezpečit mladé lesní porosty, podporujeme také výstavbu nového oplocení," uvedl Jiří Klápště, náměstek pro životní prostředí a zemědělství.
Nejnovější články
Babička, Krakonoš i oběti holocaustu. Soutěž Kniha roku zná své vítěze
Jablonecké fotbalisty nepustil do Evropy Sparťan Laci
Tragická nehoda uzavřela silnici mezi Rychnovem a Rádelským mlýnem
Plánované uzavírky v Jablonci nad Nisou na konci května
Třináctý díl Trdliště přivítá Helenu Čubovou
Nejčtenější články
24.05.: Tragická nehoda uzavřela silnici mezi Rychnovem a Rádelským mlýnem
24.05.: Plánované uzavírky v Jablonci nad Nisou na konci května
24.05.: Obrazem: Koncert Smržováčku na Noci kostelů
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.