Online setkání s občany Jablonce bude 29. dubna

08.04.2021 08:07:00 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Online setkání s občany Jablonce bude 29. dubna

Od 15. dubna měla začít v Jablonci nad Nisou tradiční setkání s občany formou online, které letos jablonecký magistrát plánuje v rámci Místní Agendy 21. Jenže pandemie se podepsala také na jejich přípravě. Proto se termín odsouvá na konec dubna. Setkání proběhne jedno společné pro celé město ve čtvrtek 29. dubna od 17 hodin. Odkaz na setkání s občany město zveřejní v pátek 23. dubna.

„Připravovali jsme sedm online setkání, tak jak bylo zvykem do této doby. Kvůli technickým problémům spojeným s pandemií jsme se nakonec rozhodli pro jedno velké online setkání pro celé město, které proběhne ve čtvrtek 29. dubna od 17 hodin," řekl moderátor události Jan Štol z oddělení komunikace s veřejností jabloneckého magistrátu. Veřejnost může stále zasílat písemně dotazy do setkání na adresu stol@mestojablonec.cz předem, nebo bude moci klást otázky během přímého přenosu v chatu.

„Na dotazy budou ve studiu odpovídat primátor Jiří Čeřovský i všichni náměstci. Přenos bude trvat jednu hodinu a jeho záznam bude zveřejněný na webu města," dodal Štol s tím, že pod videem bude také zápis z celého setkání. V zápise se objeví také dotazy, které během hodiny politici nestačí zodpovědět, nebo bude nutné přesné informace ověřit v úřadu.

Setkání s občany jsou v Jablonci už tradiční záležitostí. Odehrávají se vždy na jaře v jednotlivých městských lokalitách. Jejich seriál přerušila pandemie koronaviru - připravená setkání byla odložena na jaře 2020 na podzim stejného roku, kdy musela být ze stejného důvodu zrušená. Proto se tentokrát jablonecká radnice rozhodla pro setkání v online prostředí.

Projekt Zlepšení strategického řízení a plánování udržitelného rozvoje je spolufinancován z EU z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonečtí politici se s občany potkají online
Setkání nejsou možná, napište městu dotaz
Jablonec je stále druhým nejlepším přívětivým úřadem v kraji
Dotazník ukáže, jak se Jablonečané cítí bezpečně
Pandemie a vládní opatření omezují provoz jabloneckého magistrátu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované uzavírky v Jablonci nad Nisou od poloviny srpna

Od 15. do 31. srpna se úplně uzavře stezka z ulice Vysoké do Podhorské, jelikož se zde bude rekonstruovat vedení plynovodu včetně přípojky. Ve stejném období, tedy 15. - 31. 8., bude uzavřený také chodník a jeden jízdní pruh ulice Vysoké, jelikož tu budou vyjíždět vozy ze stanoviště skladovací haly firmy ABB. Ulice Vysoká ulice bude průjezdná od ulice Chelčického po Spojovací, v opačném směru bude značená objízdná trasa ulice mi Spojovací a Březová.

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Spustili registraci na čtvrtou očkovací dávku proti koronaviru
V jabloneckém Lukášově se střetla dvě osobní auta
Obrazem: Velké Hamry v derby krajského přeboru přehrály Pěnčín
Horké léto ve Smržovce aneb Eurion 2022
Liberečtí policisté zachránili lidský život

Nejčtenější články

15.08.: V jabloneckém Lukášově se střetla dvě osobní auta
12.08.: Vyjádření k záměru propojení ulice Sportovní s areálem Na Kolečku
13.08.: Policisté se připravují na příjezd fanoušků Slavie do Jablonce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace