Setkání nejsou možná, napište městu dotaz

03.11.2020 07:29:09 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Setkání nejsou možná, napište městu dotaz

Jablonec nad Nisou pořádá každý rok setkání s občany. Letos jejich konání dvakrát zmařila pandemie koronaviru a s ní související vládní opatření. Jelikož městu záleží na dobré komunikaci s občany, nabídlo náhradní řešení - zodpoví písemné dotazy, které měli občané připravené. Odpovědi zveřejní formou zápisu na městském webu v kapitole Setkání s občany.

Obvykle cyklus setkávání s veřejností zařazený do projektu MA21, kdy vedení města a tým odborníků z úřadu zajíždí do jednotlivých městských lokalit, pořádá Jablonec vždy v jarních měsících. Letos je však musel přeložit na podzim, kdy je musel opět kvůli nástupu další vlny šíření viru Covid-19 zrušit definitivně.

„Abychom však komunikaci s občany nepřerušili zcela, nabídli jsme občanům náhradní řešení. Připravené dotazy mohou zasílat na magistrát, odpovědi pak zveřejníme formou zápisu na webových stránkách města v kapitole Setkání s občany," vysvětlil Jan Štol z oddělení komunikace s veřejností jabloneckého magistrátu.

Dotazy lze posílat na adresu stol@mestojablonec.cz. „Každý dotaz je vždy třeba označit lokalitou, které se týká. Tedy například Šumava a Jablonecké Paseky, Kokonín a Vrkoslavice a podobně," přibližuje Štol s tím, že je lze zasílat vždy v souvislosti s plánovanými podzimními termíny setkání. „Dotazy se tedy zasílají vždy k datu setkání a po dalších deset dní," tvrdí Štol.

V současné době tak mohou Jablonečané posílat ještě dotazy pro lokality Šumava a Jablonecké Paseky (3. - 13. 11.), Proseč nad Nisou (5. - 15. 11.), Žižkův Vrch (10. - 20. 11.), Rýnovice a Lukášov (12. - 22. 11.).

Projekt Zlepšení strategického řízení a plánování udržitelného rozvoje v Jablonci nad Nisou je spolufinancován z EU z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonec je stále druhým nejlepším přívětivým úřadem v kraji
Dotazník ukáže, jak se Jablonečané cítí bezpečně
Pandemie a vládní opatření omezují provoz jabloneckého magistrátu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hudební nástroje v knihovně? Nová služba v Liberci!
Zvládli 39 pater za šest a půl minuty
V Libereckém kraji v květnu klesla nezaměstnanost na 4,0 %
V Městské galerii MY zahájí výstavu Petra Hartiga
Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem

Nejčtenější články

13.06.: Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
13.06.: Oslavy 105. výročí založení SK Zásada
13.06.: Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace