Obrazem: V Desné odstartovalo první kolo krajského poháru

17.03.2013 18:23:34 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Desná v Jizerských horách

Zatímco v sobotu si domácí borci z Desné poradili 4:1 s FK Ruprechtice, v neděli se již tolik nedařilo hráčům z Velkých Hamrů, kteří na penalty podlehli Krásné Studánce.

Ti po penaltovém rozstřelu podlehli FK Krásná Studánka, když v normální hrací době utkání skončilo 1:1 po poločase 0:0. Hosté se ujali vedení po chybě v rozehrávce, za domácí pak srovnal Vladimír Prousek ml. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté v poměru 3:2. Již v sobotu nastoupili hráči TJ Desná proti FK Ruprechtice. Hosté do Desné dorazili pouze o desíti hráčích, ale poměrně dlouho drželi vyrovnaný výsledek 1:1. Nakonec se však domácí rozstříleli a zvítězili 4:1 po poločase 1:1.