Obrazem: MČR starších žáků v běhu na lyžích se konalo ve Vrchlabí
05.03.2022 07:18:32 | Autor: end | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou,Harrachov,Liberecký kraj,Jablonecko
Ve sportovním areálu Vejsplachy ve Vrchlabí se konalo třídenní Mistrovství České republiky starších žáků v běhu na lyžích. Klání se zúčastnily také oddíly z Jablonecka - Ski klub Jablonec, Ski Janov - Bedřichov, Sokol Velké Hamry, SWSL Lučany.
Nejúspěšnější z nich byla výprava členů Ski klubu Jablonec, která si přivezla šest individuálních medailí a stříbro ze štafety. Nejúspěšnější byl Aleš Řezáč, jenž získal zlatou a dvě stříbrné, Matěj Miksa byl dvakrát druhý, stříbro dále získali Jan Janata a štafeta ve složení Bradna, Janata a Miksa. Závodníci okolních oddílu sbírali cenné zkušenosti a vzorně reprezentovali své oddíly v silné konkurenci klubu České republiky.
Další fotogalerie z MČR na Našem Pojizeří:
Kompletní výsledky ke stažení:
Kvalifikace sprintů | Finále sprintů | Závod klasicky | Stíhací závod | Výsledky štafety
Související články
ČEZ Jizerská 50 pomohla nemocným i krajině v okolí Bedřichova
V Desné pořádali závody žactva ve skoku a severské kombinaci
Obrazem: 55. ročník ČEZ Jizerské padesátky
Před Jizerskou padesátkou se i letos konala Jilemnická
Mladí běžkaři úspěšně reprezentovali na Českém poháru ve Vimperku
Mladí běžci jabloneckého SKI klubu sbírali vavříny na přeboru Prahy
Nedostatek sněhu mladým běžkařům nevadil
Obrazem: Krajský závod v běhu na lyžích v Jablonci
Obrazem: Vánoční pohár 2021 - štafety
Celkem 223 běžců závodilo na 28. ročníku Velké ceny Jilemnice
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 301 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený
Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy
Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.
Nejnovější články
Harrachov má volné byty v domě s pečovatelskou službou
Jablonečtí radní schválili návrhovou část klimatické koncepce
Město Jablonec požádá o dotaci na obnovu parku v ulici V Aleji
FOTO: Po pěti letech vyrostla v Jilemnici sněhová socha Krakonoše
Střípky MP: zapadlý traktůrek, nejistá jízda i žena se zákazem řízení
Nejčtenější články
06.01.: U obchodního centra v Jablonci se srazila dvě auta
06.01.: Město Jablonec udělilo první Honor Urbis
08.01.: Město Jablonec požádá o dotaci na obnovu parku v ulici V Aleji
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.