Celkem 223 běžců závodilo na 28. ročníku Velké ceny Jilemnice

22.12.2021 22:20:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

Celkem 223 běžců závodilo na 28. ročníku Velké ceny Jilemnice

V areálu na Horních Mísečkách se v sobotu 18. prosince konal 28. ročník Velké ceny Jilemnice v běhu na lyžích. Běželo se intervalově od mládežnických kategorií, muži a junioři jezdili třikrát na okruhu 3,3 kilometru. Z těch byl nejlepší domácí Ondřej Pilař, se ztrátou minuty a půl doběhl druhý Pražan Lukáš Kubričan a třetí jilemnický Hubert Waněk.

Mezi ženami, které běhaly 3,3 kilometrový okruh dvakrát, byla nejrychlejší jilemnická Nina Rambová před Eliškou Svobodovou z Jablonce a Dominikou Dupalovou z Prahy.

Závod se jel zároveň jako Klasifikační závod Pražského svazu lyžařů. V pěkném počasí na rychlém sněhu a v bezvětří bylo spokojeno všech 223 zúčastněných běžců.

Velká cena Jilemnice 2021<br />Autor: Archiv ČKS SKI Jilemnice Výbor ČKS SKI Jilemnice zve své členy a příznivce lyžování k vánočnímu přípitku dne 27. prosince 2021 v 15 hodin do buněk.

28. ročník Velké ceny Jilemnice (volnou technikou):

Muži a junioři (3x 3,3 km): 1. Ondřej Pilař (ČKS SKI Jilemnice) 25:30,8, 2. Lukáš Kubričan (VSK Humanita Praha) -1:36,1, 3. Hubert Waněk - 1:46,8, 4. Marek Pavlíček (oba ČKS SKI Jilemnice) -2:11,5, 5. Kryštof Průša (Pražský biatlonový klub) -2:25,4, 6. Martin Voňka (ČKS SKI Jilemnice) -2:37,3.

Kompletní výsledky všech kategorií najdete pod článkem ke stažení.

Ke stažení

Výsledky Velká cena Jilemnice 2021

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 25 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kokonín bude mít cyklostezku
Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021
Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky
FK Jablonec sahal proti Lokomotivu Moskva po vítězství
Vznik česko-německého inovačního centra podpoří Liberecký kraj

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
23.01.: Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace