Na molo jablonecké přehrady nesmí samotné děti a opilí lidé

20.06.2020 09:40:54 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Na molo jablonecké přehrady nesmí samotné děti a opilí lidé

Jablonečtí radní schválili upravený provozní řád plovoucího mola na přehradě. Úpravy se týkají zvláště pobytu malých dětí na mole nebo konzumace alkoholu. Provozní řád mola platí od 17. května do 30. září.

Městská policie Jablonec nad Nisou provedla revizi stávajícího řádu a několik částí upravila. Podle nového řádu se nebude Policii ČR oznamovat znečištění mola. Děti, kterým ještě nebylo deset let, mohou na molo jen v doprovodu dospělé osoby. Kromě alkoholu se na mole nesmí konzumovat žádné omamné látky a lidé opilí nebo jinak omámení mají vstup zakázaný. Správce mola, městští strážníci nebo republikoví policisté mají nově právo lidi, kteří provozní řád porušují, z mola vykázat.

„Dalším důvodem k vykázání může být i porušení hygienických nebo bezpečnostních předpisů, poškozování zařízení, hrubé či urážlivé chování vůči ostatním návštěvníkům mola, případně kolemjdoucím občanům," doplnil znění aktualizovaného provozního řádu ředitel MP Jablonec nad Nisou Roman Šípek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

U jablonecké přehrady je nutná rovnováha mezi zábavou a bydlením
Toalety kolem jablonecké přehrady budou otevřené do 20 hodin
Toalety u jablonecké přehrady se otevřou ve zkušebním provozu
Cyklohlídky městské policie vyrazily kolem jablonecké přehrady
Vandal poškodil odpadkové koše u jablonecké přehrady

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Malé Podještědské derby pro Slovan
Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy
Tak co vlastně ten tým umí?
Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo

Nejčtenější články

19.04.: Jirka Zemler oslavil 85!!!
19.04.: A bude zase skupina o záchranu
21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace