Móda 2021 Next Generation se stává další perlou Jablonce
16.09.2021 14:28:47 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou
Večer plný módy, krásy, účesů, ale i hudby, elegance a dobré zábavy, tak by se dal několika slovy popsat projekt s názvem Móda 2021 Next Generation, jehož druhý ročník vyšperkoval Městské divadlo Jablonec v úterý 14. září.
Hned na úvod se na pódiu objevila odvěká brunetka Magda Malá, aby nás zavedla do světa muzikálů coby jejich vynikající světlovlasá interpretka. Následně již přispěchal moderátor večera, ředitel jabloneckého kulturního stánku Pavel Žur, jenž svěžím a příjemným způsobem přítomným popsal, jaké bonbónky tato módní akce vlastně obsahuje.
Hned v tom dalším jsme si mohli vychutnat rodinnou módu firmy ELDINFashion, s. r. o., jenž sklidila obrovský úspěch. Modelky a modelové odváděli dokonalou práci ve velice slušivých a praktických modelech. Všechny ale uchvátily především děti. Maličké dětičky pózovali jako ´velcí´, některé děti se malinko styděly, ale statečně se s tím popraly. A publikum si mohlo ruce utrhnout, jak jim tleskalo. Po hudební vložce, tentokrát v režii Dušana Růžičky v duetu s Magdou Malou.
Společnost Vývoj Třešť přivezla luxusní pánské obleky, jenž mužům tak seděly, že na nich mohly dámy oči nechat. A když už se tak pozorně dívaly, neuniklo jim, že jedním z těch, kteří modely předvádějí, je hobojista Vilém Veverka. Ostatně, model z této dílny oblékl i Pavel Žur, jež pak v průběhu večera přijímal z publika jeden kompliment za druhým.
Následně zaplnily molo, vedoucí z jeviště prostředkem celého hlediště, pletené svetry, šaty a doplňky. I tyto líbívé modely slavily velký úspěch a my jsme si mohli rozbalit další, tentokrát trochu pikantní, bonbón. Tím byla Vlasová show Alexandre Sokolova, uznávaného vlasového mága. Ač Alexandre Sokolov původně sliboval účesy na běžné nošení, opět nechal zaznít svoji kreativitu a uměleckou duši a tak byla výsledkem hlavně show. Pravda, neotřelá, svérázná, ale se všemi prvky, jaké show mívá. Alexandre Sokolova vystřídala s operními melodiemi Tereza Mátlová, kterou (a stejně jako ostatní interprety) doprovodila na klavír úžasná Dagmar Vajdíková.
Závěr večera patřil nádherným společenským róbám Jiřiny Tauchmanové, které spolu se šperky Michaely Möllerové a její společnosti MISAMO přítomné doslova uchvátily. Závěrečné defilé doplnil opět tenorista Dušan Růžička, který zazpíval skladby z Mekky módy Itálie a Španělska, konkrétně si vybral O Sole mio a Granada. Každopádně je patrné, že projekt Next Generation roste a sílí, což naše město, na vydařené přehlídky zvyklé, může jenom těšit. A pokud jste se tentokrát do divadla nedostali, nezoufejte, celý večer byl vysílán on line a nyní je k dispozici na kanále YouTube.
Související články
Móda 2021 New Generation již 14. září v jabloneckém divadle
FOTO: Šperky a modelky sklízí obdiv na Křehké kráse už podesáté
Show, jakou divadlo nezažilo, zdobily modelky i swingař Jan Smigmator
Móda 2020 Next Generation se představí v jabloneckém divadle
Obrazem: Módní přehlídka v rámci výstavy Křehká krása 2020
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 51 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený
Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy
Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.
Nejnovější články
Školení záchranářů GOPR a Horské služby probíhalo na ledovci Stubai
Novoroční výstup zavede turisty znovu na Nisanku
Uzavřeli pro nákladní auta přechod v Harrachově
Novoroční výstup na Kozákov se koná poosmačtyřicáté
Z Lučan se půjde na Nový rok na rozhlednu Bramberk
Nejčtenější články
29.12.: Horští záchranáři u Ještědu pomohli dalšímu lyžaři
31.12.: Z Lučan se půjde na Nový rok na rozhlednu Bramberk
31.12.: Uzavřeli pro nákladní auta přechod v Harrachově
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.