Móda 2021 Next Generation se stává další perlou Jablonce

16.09.2021 14:28:47 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Móda 2021 Next Generation se stává další perlou Jablonce

Večer plný módy, krásy, účesů, ale i hudby, elegance a dobré zábavy, tak by se dal několika slovy popsat projekt s názvem Móda 2021 Next Generation, jehož druhý ročník vyšperkoval Městské divadlo Jablonec v úterý 14. září.

Hned na úvod se na pódiu objevila odvěká brunetka Magda Malá, aby nás zavedla do světa muzikálů coby jejich vynikající světlovlasá interpretka. Následně již přispěchal moderátor večera, ředitel jabloneckého kulturního stánku Pavel Žur, jenž svěžím a příjemným způsobem přítomným popsal, jaké bonbónky tato módní akce vlastně obsahuje.

Hned v tom dalším jsme si mohli vychutnat rodinnou módu firmy ELDINFashion, s. r. o., jenž sklidila obrovský úspěch. Modelky a modelové odváděli dokonalou práci ve velice slušivých a praktických modelech. Všechny ale uchvátily především děti. Maličké dětičky pózovali jako ´velcí´, některé děti se malinko styděly, ale statečně se s tím popraly. A publikum si mohlo ruce utrhnout, jak jim tleskalo. Po hudební vložce, tentokrát v režii Dušana Růžičky v duetu s Magdou Malou.

Móda 2021 Next Generation v jabloneckém divadle<br />Autor: Martin KubištaSpolečnost Vývoj Třešť přivezla luxusní pánské obleky, jenž mužům tak seděly, že na nich mohly dámy oči nechat. A když už se tak pozorně dívaly, neuniklo jim, že jedním z těch, kteří modely předvádějí, je hobojista Vilém Veverka. Ostatně, model z této dílny oblékl i Pavel Žur, jež pak v průběhu večera přijímal z publika jeden kompliment za druhým.

Následně zaplnily molo, vedoucí z jeviště prostředkem celého hlediště, pletené svetry, šaty a doplňky. I tyto líbívé modely slavily velký úspěch a my jsme si mohli rozbalit další, tentokrát trochu pikantní, bonbón. Tím byla Vlasová show Alexandre Sokolova, uznávaného vlasového mága. Ač Alexandre Sokolov původně sliboval účesy na běžné nošení, opět nechal zaznít svoji kreativitu a uměleckou duši a tak byla výsledkem hlavně show. Pravda, neotřelá, svérázná, ale se všemi prvky, jaké show mívá. Alexandre Sokolova vystřídala s operními melodiemi Tereza Mátlová, kterou (a stejně jako ostatní interprety) doprovodila na klavír úžasná Dagmar Vajdíková.

Závěr večera patřil nádherným společenským róbám Jiřiny Tauchmanové, které spolu se šperky Michaely Möllerové a její společnosti MISAMO přítomné doslova uchvátily. Závěrečné defilé doplnil opět tenorista Dušan Růžička, který zazpíval skladby z Mekky módy Itálie a Španělska, konkrétně si vybral O Sole mio a Granada. Každopádně je patrné, že projekt Next Generation roste a sílí, což naše město, na vydařené přehlídky zvyklé, může jenom těšit. A pokud jste se tentokrát do divadla nedostali, nezoufejte, celý večer byl vysílán on line a nyní je k dispozici na kanále YouTube.


Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Móda 2021 New Generation již 14. září v jabloneckém divadle
FOTO: Šperky a modelky sklízí obdiv na Křehké kráse už podesáté
Show, jakou divadlo nezažilo, zdobily modelky i swingař Jan Smigmator
Móda 2020 Next Generation se představí v jabloneckém divadle
Obrazem: Módní přehlídka v rámci výstavy Křehká krása 2020

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 51 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Liberecký kraj spojení mezi Rumburkem a Prahou zajistí

Na trase z Rumburku přes Českou Lípu do Prahy před nedávnem přestal jezdit dopravce Quick Bus. Cestující se však o ztrátu spojů obávat nemusí. Liberecký kraj totiž od 12. prosince, se změnou jízdních řádů, plánuje v tomto úseku zajistit svoji linku 400. Ta bude mít stejné dojezdové časy jako předchozí dopravce Quick Bus, a to přibližně půldruhé hodiny. „Pro cestující, a ti jsou v této situaci nejdůležitější, zajistí Liberecký kraj ve spolupráci se Středočeským krajem celodenní a celotýdenní nabídku spojení. Část linek bude vedena také z Ústeckého kraje, přičemž Liberecký kraj již v minulosti navíc nabídl možnost rozšířit nabídku o autobusy směrem na Varnsdorf," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek hejtmana pro resort dopravy.

Městská knihovna Lučany nad Nisou v pondělí 6. prosince zavřena

V pondělí 6. prosince 2021 bude z důvodu nemoci knihovnice Městská knihovna Lučany nad Nisou celý den zavřena.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V nemocnicích v Libereckém kraji je aktuálně 212 pacientů s covidem
Dopravně bezpečnostní akce Mikuláš proběhla v neděli 5. prosince
Město Jablonec stanovilo nájemné ve svých opravených bytech
Krajský projekt hospodaření s vodou získal cenu Chytrá města 2021
Fešáci letos čtyřiapadesátiletí, fanoušků však mají stále dost

Nejčtenější články

06.12.: Policie hledá svědky dopravní nehody v jablonecké ulici 5. května
06.12.: Vodorovné značení v jabloneckých ulicích budou dělat ještě dva dny
06.12.: Parkoviště v Tržní ulici v Jablonci má nový povrch

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace