Móda 2021 New Generation již 14. září v jabloneckém divadle

12.09.2021 19:26:59 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Móda 2021 New Generation již 14. září v jabloneckém divadle

Móda, šperky, krásné oblečení a účesy jsou s divadlem neodmyslitelně spjaty již od nepaměti, ať již se jedná o garderóbu samotných herců, či společenský oděv diváků. A právě tato vazba dala vzniknout myšlence, která prezentuje, jak skvěle toto propojení funguje.

„V loňském roce se konal první ročník tohoto projektu, tehdy s názvem Móda - Next Generation, která měla obrovský úspěch. Pro letošek jsme program ještě více propracovali a troufám si říci, že se mají diváci na co těšit," prozradil za pořadatele ředitel Městského divadla Jablonec Pavel Žur. A tak jsme pro vás zjistili podrobnosti o této velkolepé akci.

Gró večera plného módy bude tvořit autorská přehlídka přední české módní návrhářky Jiřiny Tauchmanové, jejíž šaty již rozbušily mnohá ženská srdce, a to jak na přehlídkách Křehká krása či Made in Jablonec. Pánskou módu bude reprezentovat společnost Eldin Fashion, s. r. o.

Ke krásným šatům odjakživa patří krásné šperky, na což, hlavně u nás v Jablonci, klademe veliký důraz. Luxusní bižuterií tedy modely doplní Michaela Möllerová a její společnost MISAMO.

Účesy přítomných modelek si vzal na bedra odborník a slovo vzatý, Alexandre Sokolov, jemuž své vlasy svěřují nejen mnohé české celebrity, ale i ředitel Žur. Zatímco v loňském roce nabídl Alexandre Sokolov extravagantní show, letos prý půjde o styling ala ´běžné nošení´.

A jelikož se večer koná v nádherných prostorách Městského divadla Jablonec, je nabíledni, že krom modelek vystoupí na prkna, která znamenají svět i protagonisté ze světa hudby. Konkrétně se můžeme těšit na operní pěvkyni Terezu Mátlovou, tenoristu Dušana Růžičku, či muzikálovou zpěvačku Magdu Malou. Moderování akce se ujme ředitel kulturního stánku Pavel Žur, který se na všechny příznivce módy, divadla, hudby a kultury obecně těší v úterý 14. září v 19 hodin. Poslední volné vstupenky jsou ještě k dispozici na webu divadla, či prostřednictvím portálu Evstupenka.cz.

Podrobnosti a fotogalerie z proběhlé akce:

Móda 2021 Next Generation se stává další perlou Jablonce

Móda 2021 Next Generation v jabloneckém divadle<br />Autor: Martin Kubišta

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

FOTO: Šperky a modelky sklízí obdiv na Křehké kráse už podesáté
Show, jakou divadlo nezažilo, zdobily modelky i swingař Jan Smigmator
Móda 2020 Next Generation se představí v jabloneckém divadle
Obrazem: Módní přehlídka v rámci výstavy Křehká krása 2020

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Semilská pouť se po dvou letech koná i s kulturním programem

Semilská pouť se v letošním roce uskuteční v tradičním termínu 24. až 26. června. Po omezeních vládními opatřeními v letech 2020 i 2021 tentokrát kromě atrakcí a stánků budou moci opět probíhat i doprovodné hudební akce od pátku do neděle. Ze známějších skupin vystoupí Vltava, Vaťák, Michal David Revival show, Seven, O-Way a Tixtide. Podrobná pozvánka

Překážky na komunikacích v Jablonci od 27. června

Úplně uzavřený bude od 27. června pravý chodník v ulici Turnovská, a to od ulice Jateční k druhému výjezdu z bývalé porodnice. Práce, které budou probíhat na etapy, potrvají do 31. srpna. Výsledkem bude nový povrch se stezkou pro pěší a cyklisty. Úplně se uzavře kvůli přípojce na kanalizaci ulice Pod Kapličkou v Proseči nad Nisou. Uzavírka potrvá od 27. června do 3. července.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Poutní slavnost pořádají na Horním Tanvaldě
Jablonečtí rozšířili zákaz alkoholu na veřejnosti
Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
Spanilá cyklojízda Cimrmanů 2022 objektivem Zdeňka Horáka
Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

Nejčtenější články

25.06.: Značení jablonecké ulice U Přehrady se změní
23.06.: Trenér Horejš zavelel: Pánové jdeme na to!
23.06.: V sobotu proběhne podesáté Běh do pohody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace