I.B třída: Přepeře remizovaly v Bozkově a na druhé se vrací Albrechtice

01.11.2019 22:43:34 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Lučany nad Nisou,Rychnov u Jablonce nad Nisou,Plavy,Smržovka,Velké Hamry,Držkov,Albrechtice v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Harrachov,Liberecký kraj

Z jabloneckých týmů ve 12. kole I.B třídy vyhrál Držkov v Jablonečku, Harrachov porazil Semily a Albrechtice Luřčany, což při ztrátě Přepeř B s Bozkovem znamená jejich návrat na druhé místo. Vedoucí Velké Hamry B naopak prohrály v Plavech a Rychnov přivezl všechny body z Hodkovic. Pouze bod za remízu získala Smržovka ve Studenci.

Bozkov - Přepeře B 4:4 (3:1)

Po prvním poločase domácí vedli 3:1, ale druhou část vyhráli hosté stejným poměrem, takže výsledkem je divoká remíza 4:4. Hosté se mohli při zaváhání rezervy Hamrů na ni dotáhnout, takto přišli o průběžné druhé místo, ale asi i bod je pro ně dobrý, který jim zajistil až sedm minut před koncem Venc.

Branky: 6. a 40.  Červený, 23. Štěpánek, 60. Balcar - 42. Horáček, 55. Císař, 58. Elbel, 83. Venc. Rozhodčí: Plíva - Nagy, Ježek, ŽK: 4:2. Diváků: 120. Bozkov: Hykman - Liďák, Šikola, Kobrle, Kurfiřt, Štěpánek, Makula, Červený, Petr, Soudil, Šimek. Přepeře B: Vrabec - Kvapil (83. Tesař), Venc, Rakouš, Elbel, Trč (46. Vaníček), Vlach, Horák, Horáček, Císař, Tokan.

Jablonec n. J. - Držkov 0:2 (0:1)

Jabloneček se doma nedočkal výhry ani proti předposlednímu Držkovu. Od 15. minuty vedli hosté po gólu Vrabce. V dalším průběhu se domácím vyrovnat nepodařilo a v 69. minutě potvrdil výhru hostů druhým gólem Gvušč.

Branky: 15. Vrabec, 69. Gvušč. Rozhodčí: Kořínek - Rympler, Bukvička, ŽK: 2:1. Diváků: 149. Jablonec n. J.: Vízek - Havlíček (79. Adámek), Šír, Exner, Tryzna (82. Cirok), Špidlen (83. Erlebach), Hrbek, Žďárský, Nechanský (73. Trepera), Pičman, Linek (57. J. Vrána). Držkov: Zelenka - Berka, Vágner, Batěk, Zajíc, Šourek, Vrabec, Breda, Faifr (83. Dvořák), Kotyza, Gvušč.

Studenec - Smržovka 2:2 (1:1)

Nováček z Podkrkonoší dvakrát vedl po gólech Povra a Exnera, ale hosté dvakrát dokázali vyrovnat a nakonec se o body podělili.

Branky: 8. Povr, 46. Exner - 41. a 62. A. Brož. Rozhodčí: Nagy - Dvořák, Řezníček, ŽK: 1:0. Diváků: 250. Studenec: Šír - Čech, Havlíček, Kuřík, Kupkár, Vancl (68. Kočárek), Povr, Exner, Jandura, Stránský, Blažek (46. Hylmar). Smržovka: Burianek - Vokuš, Nič, Štěpánek, Sucharda, A. Brož, Skalický (85. Oeser), Klaus, Hnídek (18. Štěpař), Frydrych, Jelínek.

Harrachov - Semily 2:1 (0:0)

Na začátku druhé půle otevřel skóre zápasu domácí kapitán Bergmann a krátce po něm přidal druhý gól Kyncl. Až v 85. minutě za hosty snížil střídající K. Klíma, ale na vyrovnání už bylo málo času.

Branky: 46. Bergmann, 53. Kyncl - 85. K. Klíma. Rozhodčí: Chládek - Zboroň, Havel, ŽK: 0:0. Diváků: 150. Harrachov: Uhlíř - Horáček, Vodseďálek, Medal, Halama, Jiroutek (79. Chlup), Bergmann, Barbořák, Žemba, Michálek, Kyncl (71. Tuhela). Semily: Zamastil - Štyrand, Chlupáč, Sůva, Peškar, Mazánek, Káňa, Coufal (69. K. Klíma), Hruška (74. Brett), Hák, Fanta.

Utkání I.B třídy TJ Albrechtice v Jiz. horách/ Jiřetín - TJ Lučany nad Nisou<br />Autor: Antonín BělonožníkAlbrechtice - Lučany n. N. 3:2 (0:1)

Na hřiště do Albrechtic si našlo cestu více než 150 diváků, kteří byli svědky bojovného utkání. V něm hosté organizovanou obrannou hrou a perfektně provedenou standardkou ovládli první poločas. Ve druhém poločase domácí i díky střídajícím hráčům získali územní převahu, díky které si především v posledních 20 minutách vytvářeli gólové situace, z nichž dvě přetavili v konečný zisk tří bodů. Ty jim zajišťují průběžné 2. místo v tabulce.

Branky: 49. Mätzelt, 72. Vávra, 81. Bělohlávek - 8. a 52. Pavelka. Rozhodčí: Blaschke - Vacek, Sukhan, ŽK: 1:1. Diváků: 150. Albrechtice: Žanta - Zelinka (70. Hradecký), Chroustovský, Koldovský, Sedlák, Pipek (64. Kořínek), Mätzelt, Sedlák (80. Bělohlávek), Zeman (46. Honzák), Purm, Vávra. Lučany: Šimon Sobotík - Nesvadba, Svozil, Štěpán Sobotík, Šindelář, Dorničák, Röschl, Koudelka, Kohout, Bukvic, Pavelka. Fotogalerie z utkání na Našem Jablonecku

Plavy - Velké Hamry B 2:1 (0:0)

Vedoucí tým tabulky nečekaně ztratil všechny body v Plavech. Všechny branky padly až ve druhém poločase a během 15 minut, domácí se ujali vedení po gólu Balatky, za hosty srovnal Žitka, ale výhru domácích 2:1 zařídil zkušený Sitarčík.

Branky: 56. Balatka, 69. Sitarčík - 65. Žitka. Rozhodčí: Blaschke - Jirák, Vachek, ŽK: 4:3. Diváků: 150. Plavy: Nežádal - Zajíček, Černý, Votoček, Titlbach, Pekař, Balatka, Plný, Prousek (80. Trmal), Sitarčík (70. Lubas), Rimský (89. Jandura). Velké Hamry B: J. Štětkář - Mihálik, Šedý, Tokár (64. Vlček), Javůrek, Dědek, Soukup, Žitka, Jiřikovský, D. Štětkář, Kavan (64. Brožek).

Hodkovice - Rychnov 2:4 (1:2)

V utkání týmů ze středu tabulky rozhodla střelecká muška rychnovského Davida Procházky, který nastřílel hattrick a díky tomu jeho tým bral všechny body.

Branky: 4. Roubínek, 55. Bendák - 29., 32. a 86. Procházka, 61. Maryško. Rozhodčí: Bukvička - Rympler, Horvát, ŽK: 1:2. Diváků: 60. Hodkovice: Michalec - Řepka (70. Škopan), Bendák, Tvrdý (88. Vít), Bouška, Košek, Tóth, Roubínek, Badi, Hradecký, Pavlík. Rychnov: Ducháček - Pleštil, M. Procházka (88. Hrstka), Maryško, Jindra (80. Havlíček), Petr (77. Hlubuček), Mastník, Dupač, D. Procházka, Koudelka (85. Viktora), Kubát.