Domácí neporazitelnost Vlků trvá i nadále

20.11.2011 19:30:21 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Posedmé v řadě zvítězili jablonečtí hokejisté v domácím utkání, pouze jednou v prodloužení, a nebylo tomu jinak ani v sobotu v utkání s HC Děčín. Vlci po průměrném výkonu zvítězili až příliš jednoznačně 6:1.

HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Děčín 6:1 ( 2:0, 2:0, 2:1)

Hosté začali aktivně, dostávali se do šancí a brankář domácích Hanousek měl několik šancí ukázat své umění. V páté minutě vyloučením šli hosté do oslabení a to se jim vymstilo. Tondr projel přes překvapené hostující hráče a skóroval. Jablonečtí hokejisté sice hru vyrovnali, ale hosté neustávali ve své snaze o útočnou hru. Naopak domácí se stále nemohli prosadit, ale v závěru třetiny vytěžili z minima maximum, když Kadeřábek našel před brankou Stehna a ten zvýšil na 2:0. Stejný průběh měla i druhá třetina, Hanousek to jistil v bráně a branky střílel jablonecký Nevyhoštěný. Nejdříve ujel soupeřům až před branku a nad padajícím brankářem zavěsil a čtvrtý gól Vlků zařídil z trestného střílení, které bylo nařízeno za faul na něho. Brankář mu zakryl téměř celou branku, ale zázračně mu našel prostor mezi tělem a rukou. Poslední část zápasu probíhala téměř identicky, hosté vsadili vše na, ale domácí dávali góly. Pátý gól dal Mulač, kterého oslovil přesnou přihrávkou Tondr a pak se přeci jen Děčínští dočkali. V době když skončila jejich přesilovka, tak kroužili kolem branky Hanouska až se jim podařilo dát čestný úspěch. Obrat domácí hokejisté však nepřipustili. Nejstarší Vlk, obránce Beránek krásně projel do útočného pásma a mezi kruhy namazal bezchybně Stehnovi a ten přesně zakončil skóre zápasu na 6:1. V produktivitě byli domácí hráči maximálně úspěšní.

Branky: 6.Tondr (Nevyhoštěný), 19.Stehno (Nevyhoštěný, Kadeřábek), 29.Nevyhoštěný (Kadeřábek), 35.Nevyhoštěný - TS, 46.Mulač (Tondr), 57.Stehno (Beránek, Kadeřábek) - 49.Filipovský (Zika, Oliverius). Rozhodčí: Stolín. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Diváků: 200.
„Dnes jsme chtěli vyhrát za tři body a to se povedlo, protože teď jedeme třikrát ven a tam se nám naopak od domácích zápasů zase tolik nedaří. Že jsme dali dva góly, to už je taková třešnička a hlavně, že jsme jako mančaft vyhráli, to jsem rád," řekl střelec dvou gólů Daniel Stehno. Sestava : Hanousek - Petrmichl, Hobza, Beránek, Abraham, Duda, Pulec, Vozka - Mulač, Bříška, Tondr - Nevyhoštěný, Kadeřábek, Stehno - Měrtl, Brokeš, Hájek - Peřina, Krátký