Aktuality strana 3885
VIDEO: Obyvatelé Doliny diskutovali na radnici
10.01.2011 | Zprávy | Jablonec nad Nisou | VIDEO
V zasedací místnosti jablonecké radnice v pondělí odpoledne debatovali nespokojení občané Doliny s jabloneckým místostarostou Petrem Vobořilem kvůli změně územního plánu. | více
Týdeník Naše Jablonecko i s magazínem TV Pohoda
10.01.2011 | Zprávy | Jablonec nad Nisou
Druhé číslo týdeníku Naše Jablonecko vyjde v úterý 11. ledna. A co přinese? | více
Muže v pátrání policisté zatkli při Jizerské padesátce
10.01.2011 | Krimi | Jablonec nad Nisou
Osmatřicetiletého muže z Železného Brodu, na kterého soud v Semilech vydal zatykač, chytili v neděli během Jizerské padesátky policisté v Janově nad Nisou. | více
Půst ve stavebnictví výrazně navýšil nezaměstnanost
10.01.2011 | Zprávy | Jablonec nad Nisou
Zejména ukončování stavebních prací nepříznivě ovlivnilo nezaměstnanost na Jablonecku. Během prosince počet lidí bez práce stoupl o 268 na 4962 a míra nezaměstnanosti vzrostla o půl procentního bodu na rovných deset procent. Situace na konci minulého roku ale byla lepší než v prosinci roku 2009. Tehdy bylo bez práce ještě o 417 osob více a míra nezaměstnanosti byla o dvě procenta vyšší. | více
Program kin
09.01.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
Souhrn filmů, které se promítají v kinech na Jablonecku od 10. do 16. ledna
| více
Vážná dopravní nehoda zablokovala silnici
09.01.2011 | Krimi | Velké Hamry | foto (6)
Dva zraněné si vyžádala dopravní nehoda ve Velkých Hamrech. Vozidla Škoda Felicie a Mazda 6 se srazili v neděli 9. ledna po 17. hodině, škoda je za 140 tisíc korun.
| více
Dvě branky Vlků v závěru na lídra nestačily
09.01.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
K dalšímu již šestadvacátému kolu II. hokejové ligy zajížděli jablonečtí hokejisté k zatím suverénně vedoucímu týmu tabulky do Klášterce nad Ohří, kde podlehli výsledkem 5:3 ( 2:1,0:0, 3:2). | více
Nalezeno článků: 40258, zobrazeno: 38841-38850
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení
Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.
V jablonecké Kubálkově ulici se dláždí do konce týdne
Práce v jablonecké Kubálkově ulici se prodlužují do konce prvního prosincového týdne. Již jednou prodloužený termín dokončení byl 30. listopadu. Důvodem dalších potřebných dnů jsou povětrnostní podmínky. Pracovat se tu začalo 1. července. „Nejdéle do 7. prosince budou dělníci pracovat na dodláždění pojezdové a pochozí části u OA a VOŠ. Zároveň se bude průběžně odklízet i staveniště," říká Petr Heidrich z oddělení přípravy a realizace investic jabloneckého magistrátu. Chodci mohou ulicí Kubálkova procházet stavbou podél budovy SUPŠ a VOŠ. Stále je však nutná obezřetnost, jelikož průběžně probíhají hutnící práce dlažby a občas se po staveništi pohybuje menší technika, která přesouvá drť a kostky.
Nejnovější články
Obrazem: Koncert Smržováčku v kostele
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Jablonec nad Nisou má schválený rozpočet pro rok 2026
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
Nejčtenější články
10.12.: Prezident Petr Pavel převzal unikátní regionální dary
10.12.: Kraj a Jablonec chystají opravy Střední uměleckoprůmyslové školy
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.