Naše Jablonecko - Rubrika Sport » Fotbal » Krajské soutěže » I.B třída východ

Rubrika Sport » Fotbal » Krajské soutěže » I.B třída východ. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Obrazem: Spartak Smržovka jednoznačně ovládl fotbalové derby

Obrazem: Fotbalisté FC Pěnčín B zdolali TJ Spartak Smržovka

Fotbalisté FC Pěnčín B v neděli odpoledne zdolali TJ Spartak Smržovka v utkání 12. kola I.B třídy východ, kdy domácí po velmi dobrém výkonu zvítězili 5:2 (3:1).

Obrazem: Na utkání I.B třídy v Pěnčíně se zrodil hokejový výsledek

V Pěnčíně se v 10. kole fotbalové I.B. východ zrodil hokejový výsledek, kdy domácí B-tým porazil TJ Desná 8:5, po poločase 5:1.

30.10.2023 | Sport | Smržovka | foto (199)
V posledním podzimním domácím zápase I.B třídy východ hostili fotbalisté Spartaku Smržovka souseda z Lučan. Tradiční derby tentokrát mělo jednoznačného vítěze, když domácí borci rozdrtili svého rivala 8:1, po poločase 6:0. | více

sPORTUJ

Obrazem: Smržovka udělala důležitý krok k vysněnému postupu

31.05.2023| Sport | Pěnčín | foto (183)
Ve 24. kole I.B třídy skupiny východ se na hřišti v Pěnčíně uplynulou neděli konalo utkání mezi druhým a třetím týmem tabulky. Domácí FC Pěnčín B se totiž utkal s TJ Spartak Smržovka. | více

Obrazem: Pojizerské derby ovládli fotbalisté Albrechtic/Jiřetína

14.05.2023| Sport | Albrechtice v Jizerských horách | foto (158)
Ve 24. kole I.B třídy východ Libereckého kraje hostili fotbalisté TJ Albrechtice v Jizerských horách/Jiřetín pod Bukovou vedoucí tým tabulky TJ Spartak Smržovka. Celkem 180 diváků, mezi nimiž byla i početná skupina fanoušků Smržovky, vidělo bojovné utkání, ve kterém se nakonec z vítězství radovali domácí po výhře 2:0. | více

Obrazem: Smržovka potvrdila svou jarní formu

08.05.2023| Sport | Smržovka | foto (157)
Ve 23. kole I.B třídy východ v kopané porazil TJ Spartak Smržovka TJ Sokol Bozkov 7:1, po poločase 4:1, a potvrdil tak stoprocentní jarní bodový zisk.  | více

Do jara vstoupily i týmy v I.B třídě východ

01.04.2023| Sport | Lučany nad Nisou
Do jarní části vstoupili i fotbalisté v I.B třídě východ. Nejvyšší výhru 8:2 si připsala Smržovka v Mírové a Držkov 6:1 v Harrachově. Ostatní utkání byla velmi vyrovnaná a dvě skončila remízou. | více

I.B třída: Pěnčín i Harrachov ztratily, první přezimuje Mšeno

12.11.2022| Sport | Lučany nad Nisou
Dlouhodobí lídři letošní I.B třídy východ nakonec finiš nezvládli a předskočilo je před zimní přestávkou Mšeno, které naopak po slabším začátku ve 14. kole těsně 3:2 porazilo Roztoky. Pěnčín remizoval 2:2 v Lučanech a Harrachov doma prohrál 3:4 s Plavy. | více

I.B třída: Mšeno na čele dorovnalo FC Pěnčín, jen bod ztrácí Harrachov

04.11.2022| Sport | Lučany nad Nisou
Situace na čele tabulky I.B třídy východ se opět trochu srovnala, když Mšeno, jež doma rozstřílelo Přepeře B 11:0, bodově dorovnalo vedoucí FC Pěnčín, který remizoval 3:3 Na Smržovce. Jen bod ztrácí třetí Harrachov, ten doma těsně 2:1 porazil Roztoky. | více

I.B třída: Harrachov padl v Přepeřích, Pěnčín B podlehl Mšenu

28.10.2022| Sport | Lučany nad Nisou
Dlouho jasně vedoucí dvojice týmů současně ve 12. kole I.B třídy východ zaváhala, když Harrachov prohrál 3:2 v Přepeřích a FC Pěnčín B doma podlehl 1:3 Mšenu. | více

I.B třída: V duelu o první místo v Harrachově vyhrál Pěnčín B

22.10.2022| Sport | Lučany nad Nisou
V 11. kole I.B třídy východ se hrál zápas o první místo dvou dosud neporažených celků. V Harrachově od začátku měla navrch rezerva FC Pěnčín, která nakonec vyhrála 3:2. | více

I.B třída: Nejvíce si zastřílel Pěnčín B, překvapila Mírová

14.10.2022| Sport | Lučany nad Nisou
Pouze skóre nadále odděluje první dva celky I.B třídy východ. FC Pěnčín B totiž doma jasně rozstřílel Desnou 8:0 a Harrachov zvládl vyhrát 3:1 v Jablonečku. Překvapení kola má na kontě Mírová, která jako outsider dokázala vyhrát 1:0 v blízkých Přepeřích. | více

I.B třída: Harrachov a Pěnčín B jako jediní stále bez prohry

07.10.2022| Sport | Lučany nad Nisou
Vedoucí celky I.B třídy východ své zápasy zvládly a nadále bez prohry vládnou tabulce. TJ Sokol Harrachov doma těsně 2:1 zdolal Albrechtice a FC Pěnčín B vyhrál 5:2 v Mírové. | více