Ještěže neobvinili Masopusta

06.11.2018 09:16:44 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Ještěže neobvinili Masopusta

Zákrok Jána Ďurici na Lukáše Masopusta,v ligovém zápase s Duklou, byl bezohledný, likvidační. A sudí Nenadál ukázal žlutou... Viděla to celá republika a teď jsem jenom zvědavý, jak se k tomu postaví svaz.

Byl jsem šokován, jak se k tomuto momentu postavili na tiskovce oba treneři: Skuhravý svoji oporu omlouval, on nic, on nechtěl, on muzikant. Jako by dal Masopustovi pusu. Ale šokoval i Petr Rada, který zákrok označil za tvrdý a Masopust se na ten zákrok nepřipravil. Neuvěřitelné! Oba páni trenéři, ten zákrok byla neomluvitelná prasečina. Lukáš prožíval asi nejúspěšnější období své kariéry, bez jeho tahových schopnosti si málokdo umí Jablonec představit, dostal se do kádru reprezentace a teď, po jedné čuňačině pana Ďurici má do konce sezony utrum, s repre utrum a čert ví, jak se pak jeho skvěle nastartovaná kariéra bude vyvíjet. A to vše za jednu žlutou kartu!!! Pokud tedy tento případ nevzruší disciplinárku a zase budou říkat, že nemají podnět, tak to běžte pánové někam.

Ale bohorovné ticho jde i ze Střelnice. O neuvěřitelném výroku trenéra Rady, který jindy po obráceném autu hází svršky na tribuny jsem se již zmínil. Klub žádný protest nepodá, jsme v Čechách, ta málem urvaná noha je nic proti formalitkám, které potrestání dukelského hráče brání a tudíž pánové ze Střelnice považují protest za zbytečný. Taky přístup, hlasitý protest a medalizace všude možně by byla dobrým signálem, že klub za svým mladým reprezentantem stojí. Takhle se jen jablonečtí funkcionáří opět smířili s džunglí, která v českém fotbale panuje. Takové zmrzačení profesionálního hráče profesionálním hráčem zaslouží nejen kritiku, ale i opovržení. A to hodně hlasité!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Šest gólů – šest střelců – tři debutanti
Vzpomínka na Tádu Krause
Jablonec v derby tři body odmítl

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Velikonoční prodej výrobků pacientů v jablonecké nemocnici

Ve středu 17. dubna od 11 hodin zve personál z oddělení Centra doléčování a rehabilitace na prodej výrobků od pacientů tohoto oddělení. „Výrobky tvořili pacienti z Jablonce i z našeho detašovaného pracoviště v Tanvaldu a lidé, kteří si je zakoupí, tím přispějí na nákup materiálu pro další aktivity," zve na akci Tereza Niederlová, která prodejní akci se svými kolegyněmi na oddělení CEDR připravuje. „Jedná se již o čtvrtý ročník této akce, podobné organizujeme také v době vánoc," doplnila Petra Hybnerová, tisková mluvčí nemocnice. Akce s velikonoční tématikou se v nemocnici koná vedle lékárny v prostorách před kaplí a potrvá zhruba do 13 hodin.

Jablonecká Rampa přivítá Marco Mendozu a Doctora Victora

Marco Mendoza, americký hardrockový hudebník (Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent, The Dead Daisies), se při svém evropském turné zastaví i v České republice, kde odehraje pět koncertů. Jednou ze zastávek je i jablonecký Klub Na Rampě v sobotu 20. dubna. Marco je neuvěřitelný šoumen, který je stejně doma na obrovském stadionu, jako v malém klubu. Dokáže pokrýt jakýkoliv hudební styl od jazzu, Fussion, world music, latino groove až po hard rock. Kromě toho je skvělým zpěvákem, který napsal a vydal uznávaná sólová alba. Za bicí soupravou se opět představí skvělý Kyle Hughes, člen skupiny kytaristy Bumblefoota (Guns n Roses). Celou tour s Marco Mendozou absolvuje kapela Doctor Victor, která se v roce 2012 umístila na druhém místě v celosvětové soutěži kapel GBOB, v roce 2016 předskakovala australským velikánům AC/DC na jejich megakoncertu v pražských Letňanech. Kompletní dubnový program klubu na Rampě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Mšeno nad Nisou má nový osadní výbor
Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů letos podevatenácté
Kraj znovu ocení mistry tradičních řemesel
Odborná konference Dny IZS 2019 probíhá v Jablonečku
Restaurováním projdou sbírkové předměty Oblastní galerie Liberec

Nejčtenější články

16.04.: Při požáru domu na Smržovce hasiči zachraňovali muže po žebříku
15.04.: Z hořícího bytu v Jablonci zachránili hasiči kočku a králíka
15.04.: Policisté zajistili v Jablonci nepovolené preparáty živočichů i drogy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT