Ještěže neobvinili Masopusta

06.11.2018 09:16:44 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Ještěže neobvinili Masopusta

Zákrok Jána Ďurici na Lukáše Masopusta,v ligovém zápase s Duklou, byl bezohledný, likvidační. A sudí Nenadál ukázal žlutou... Viděla to celá republika a teď jsem jenom zvědavý, jak se k tomu postaví svaz.

Byl jsem šokován, jak se k tomuto momentu postavili na tiskovce oba treneři: Skuhravý svoji oporu omlouval, on nic, on nechtěl, on muzikant. Jako by dal Masopustovi pusu. Ale šokoval i Petr Rada, který zákrok označil za tvrdý a Masopust se na ten zákrok nepřipravil. Neuvěřitelné! Oba páni trenéři, ten zákrok byla neomluvitelná prasečina. Lukáš prožíval asi nejúspěšnější období své kariéry, bez jeho tahových schopnosti si málokdo umí Jablonec představit, dostal se do kádru reprezentace a teď, po jedné čuňačině pana Ďurici má do konce sezony utrum, s repre utrum a čert ví, jak se pak jeho skvěle nastartovaná kariéra bude vyvíjet. A to vše za jednu žlutou kartu!!! Pokud tedy tento případ nevzruší disciplinárku a zase budou říkat, že nemají podnět, tak to běžte pánové někam.

Ale bohorovné ticho jde i ze Střelnice. O neuvěřitelném výroku trenéra Rady, který jindy po obráceném autu hází svršky na tribuny jsem se již zmínil. Klub žádný protest nepodá, jsme v Čechách, ta málem urvaná noha je nic proti formalitkám, které potrestání dukelského hráče brání a tudíž pánové ze Střelnice považují protest za zbytečný. Taky přístup, hlasitý protest a medalizace všude možně by byla dobrým signálem, že klub za svým mladým reprezentantem stojí. Takhle se jen jablonečtí funkcionáří opět smířili s džunglí, která v českém fotbale panuje. Takové zmrzačení profesionálního hráče profesionálním hráčem zaslouží nejen kritiku, ale i opovržení. A to hodně hlasité!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Šest gólů – šest střelců – tři debutanti
Vzpomínka na Tádu Krause
Jablonec v derby tři body odmítl

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od 21. do 23. listopadu omezí provoz živnostenského úřadu v Jablonci

Od středy 21. 11. 2018 do pátku 23. 11. 2018 bude z technických důvodů částečně omezen běžný provoz živnostenského úřadu v budově magistrátu v ulici Komenského 8.

V Jablonci oslaví 17. listopad o den dřív

Statutární město Jablonec nad Nisou zve na slavnostní připomenutí událostí 17. listopadu - Dne boje za svobodu a demokracii, které se uskuteční v pátek 16. listopadu od 10 hodin u pomníku Bojovníků za svobodu vlasti a obětem bezpráví v ulici Generála Mrázka v Jablonci nad Nisou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na hradech a zámcích hodnotí sezonu, i v listopadu se ještě konají akce
Jablonečtí hokejisté si v Nymburce připsali další body
Ján Ďurica: tři zápasy natvrdo!
Primátorem Jablonce se stal Milan Kroupa
KAM A KDY ZA SPORTEM: od 16. 11. do 18. 11. 2018

Nejčtenější články

13.11.: Ve smržovské ulici Hlavní se srazila dvě auta
14.11.: V Jablonci ocenili dárce krve medailemi Dr. Janského
15.11.: Primátorem Jablonce se stal Milan Kroupa

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT