Hübschman: V Evropě se hraje fotbal, ne kopaná

21.09.2018 | Sport | Jablonec nad Nisou
Tato slova jabloneckého kapitána Tomáše Hübschmana musela zaujmout každého, není to poprvé, kdy se ozývají, ale jenom čeští trenéři stále zůstávají hluší a slepí a svoji „kopanou" vydávají za moderní fotbal. | více

Béčko Hamrů výhrou nad Bozkovem do čela I.B třídy

21.09.2018 | Sport | Lučany nad Nisou
Jediným týmem bez porážky je i po pátém kole I.B třídy rezerva Velkých Hamrů. Bozkov dokázal na hřišti favorita dvě minuty před koncem vyrovnat na 2:2, ale domácí ještě zvrátili vítězství na svou stranu třetí brankou. V dobrých výkonech pokračuje Smržovka, která je průběžně druhá. Poslední místo bohužel drží stále bez výhry rezerva Želeného Brodu. | více

V poháru házenkářů jde dál Liberec

Tuto sobotu 22. září zahajují jablonečtí házenkáři ELP druholigové boje ve Šťáhlavách, a tak si minulou neděli vyzkoušeli svoji připravenost. Ve druhém kole poháru však podlehli v derby utkání s Libercem, což vedlo k postupu soupeře. | více

Zlepšení v závěru na favorita nestačilo

První domácí mistrovské utkání letošního ročníku II. hokejové ligy přivedlo na jablonecký led hned jednoho z favoritů, který má ambice na postup. Utkání bylo na pohled vyrovnané, ale hosté vedli po dvou třetinách 4:0 a tím, v poslední třetině zlepšený výkon, již na zvrat nestačil.  | více

K senzaci chyběl krůček

21.09.2018 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (17)
První historický zápas jabloneckých fotbalistů v evropské lize překvapení, ač k němu bylo kousek, nepřinesl. Jablonečtí bojovníci nezvládli v prodloužení standardku a byla z toho naprosto zbytečná penalta. Plzeňský Kovařík a jablonecký Holeš už vědí, že co mohou doma, v Evropě nikoli. | více

KAM ZA SPORTEM: 21. 9. – 26. 9. 2018

20.09.2018 | Sport | Jablonecko | foto (1)
Sportovní program Jablonecka:  | více

V čele I.A třídy nadále Mšeno B a Rynoltice

19.09.2018 | Sport | Jenišovice
Pěnčín nedokázal využít domácího prostředí, ale budiž jim k dobru, že na začátku druhé půle stav otočil. Hosté bojovali a dobrý výkon korunovali vyrovnávacím gólem. Vedoucí rezerva Mšena opět využila možnost využít služeb hráčů z divizního týmu a nedala Jenišovicím šanci, k čemuž napomohl hattrickem Štěpánek. Tři góly nastřílel i mimoňský Hřeben do sítě Semil. | více

Všemodelářská výstava proběhne na výstavišti

18.09.2018 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (1)
Na jabloneckém výstavišti - Eurocentru ve dnech 19. - 24. září 2018 proběhne Všemodelářská výstava, ke které veřejnost zve KLoM Admirál Jablonec nad Nisou slavící letos 50 let svého založení. | více

Železný Brod padl ve Višňové

18.09.2018 | Sport | Železný Brod
Jediný zástupce Jablonecka v krajském přeboru hostoval v tradičně kvalitně hrající Višňové, která tímto vítězstvím potvrdila druhé místo v tabulce.  | více

Těsné porážky zástupců regionu v divizi

18.09.2018 | Sport | Velké Hamry
Celky Jablonecka sice drží přední pozice v divizi, ale oba v uplynulém kole prohrály, i když Hamerští až po penaltách. Mšeno v derby v Přepeřích hrálo vyrovnané utkání, které sledovalo krásných pět stovek spokojených diváků. Hned dvě branky domácích vstřelil hrající trenér Josef Petřík. | více

Nalezeno článků: 3345, zobrazeno: 1-10