Jablonečtí plavci deklasovali krajskou konkurenci

30.11.2023 16:46:25 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí plavci deklasovali krajskou konkurenci

Plavci TJ Bižuterie v letošním roce slaví 75 od svého založení a oslava se jim na krajských přeborech podařila náramně. Ve všech štafetách, které se na přeborech plavou, zvítězili. Tento počin nemá v historii krajských přeborů obdobu.

Z celkem 24 možných medailí ve štafetách získali Jablonečané celkem 14 medailí, hned 6x se stalo, že i druhá štafeta doplavala na stupních vítězů.

Celkem se závodů se účastnilo přes 220 závodníků z 8 oddílů, z toho přes 60 jich bylo z jabloneckého oddílu Bižuterie Celkem si pro medaile doplavalo 36 plavců oddílu. Titul přeborníka pak získalo 27 plavců TJ Bižuterie, někteří opakovaně (celkem 60 titulů přeborníka kraje).

Výčet přeborníků by byl obrovský a tedy vybíráme ty, kteří mají nejvíc titulů Titul přeborníka Libereckého kraje získali:  Grusová Eliška 2x, Grusová Veronika 5x, Janatová Zdeňka 3x, Karásek Jonáš 3x, Starý Jakub 2x, Krupková Emilka 5x, Resl Matouš 2x titul, Piskáček Petr 3x, Petrová Sofie 2x, Heřmánek Vojta 6x, Vencálková Barbora 2x, Imrichová Helena 2x, Grus Ondřej 3x.

Tyto závody jsou kvalifikačním závodem na mistrovství České republiky, kam se podle dosažených časů nominuje vždy nejlepších 24 plavců z celé České republiky. Uvidíme, kolik se jich dostane z jabloneckého oddílu a kdo přiveze medaile.

Závod byl uspořádán za finanční podpory Libereckého kraje a města Jablonec n. N.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sezonu lomnického muzea otevře Bedřich Smetana

Akcí, která v tomto novém roce otevře pomyslné brány lomnického muzea, se stane v neděli 3. března putovní fotografická výstava, uspořádaná k Roku české hudby, zachycující hudebního skladatele Bedřicha Smetanu v pomníkové tvorbě v plenéru po celé naší vlasti. Je nazvaná Smetana zapomenut v kameni aneb Výlety "zapomníky" a lomnické muzeum ji pořádá díky spolupráci s Národním muzeem - Českým muzeem hudby. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Čtvrtfinále Mol Cupu v Jablonci odloženo

Čtvrtfinálové utkání MOL Cupu mezi Jabloncem a Viktorií Plzeň, které se mělo odehrát v úterý 27. února od 18 hodin, je odloženo. Na vině je hustá mlha, která znemožnila regulérní sehrání zápasu. O odložení rozhodl před zápasem hlavní rozhodčí. O náhradním termínu rozhodne řídící orgán soutěže.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hanuš zachránil pro Jablonec alespoň bod
S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
Od jara do zimy s regionálními výrobci
Zapomenutá historie Jizerských hor s René Bělohradským
Smržovské kulturní a zábavné akce v březnu

Nejčtenější články

01.03.: S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
29.02.: Překážkář Štěpán Schubert startuje na mistrovství světa
29.02.: Zapomenutá historie Jizerských hor s René Bělohradským

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace