Volejbalistky dvakrát zvítězily na hřišti Sokola Dobřichovice

28.09.2021 21:46:21 | Autor: Jaroslav Novák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Volejbalistky dvakrát zvítězily na hřišti Sokola Dobřichovice

Skvěle pokračovaly v dalším dvoukole letošní sezony 1. ligy volejbalistky Bižuterie, které dvakrát zvítězily na palubovce Dobřichovic 3:0 a 3:2.

Sokol Dobřichovice - Bižuterie 0:3 (-10, -18, -19)

Mladý tým Bižuterie zaskočil domácí favoritky utkání již v prvním setu a vyhrál jednoznačně v poměru 25:10. Ve druhém setu Jablonečanky vyhrály 25:18 a ve třetím stvrdily své přesvědčivé vítězství v poměru 25:96. Kompaktním výkonem soupeřky doslova převálcovaly, když je zatlačily výborným servisem a naopak kvalitním příjmem a obranou v poli si připravovaly pestré útočné kombinace.

Základní sestava Bižuterie: Fixová, Smolková J., Javůrková, Dvořáková, Jakuškina, Blažková, libero Nováková. Střídaly: Truksová, Brunclíková, Úradniková, libero Ptáčková.

Sokol Dobřichovice - Bižuterie 2:3 (19, 23, -19, - 14, -19)

Na sobotní zápas se lépe vyspaly domácí volejbalistky, které zlepšeným výkonem především na servisu a v útoku nedaly první dva sety Bižuterii šanci, i když koncovka druhého setu byla již vyrovnaná a naznačila další vývoj utkání. Bižuterie se vyrovnala na příjmu s tvrdým podáním soupeřek, a to vedlo především ke zlepšení útočné činnosti. Hráčky Bižuterie vývoj utkání otočily, projevila se jejich lepší fyzická kondice. V dramatické koncovce rozhodujícího pátého setu zvítězily 16:14.

Základní sestava Bižuterie: Fixová, Smolková J, Jakuškina, Javůrková, Dvořáková, Blažková, libero Nováková. Střídaly: Brunclíková, Truksová, Úradniková, libero Ptáčková.

Tento víkend hostí hráčky bižuterie v Městské hale hráčky Sokol Nusle Praha, v pátek od 18 hodin, v sobotu dopoledne od 10 hodin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Volejbalistky Bižuterie porazily Červený Kostelec

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sociální organizace v regionu dostanou pověření k poskytování služeb

Pro roky 2022 a 2023 musí mít sociální služby v regionu tzv. Pověření k poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu (dále Pověření SGEI). Tento dokument upravuje práva a povinnosti kraje a organizací včetně financování. „Pověření SGEI je nutné vystavit všem sociálním službám zařazeným do Základní sítě sociálních služeb Libereckého kraje. Ta se nyní rozšiřuje o další tři subjekty - a to o turnovský FOKUS, Rodinu v centru a liberecké centrum pro seniory," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.

Další krok přiblížil stavbu nové stanice HZS Jilemnice

V pátek 26. listopadu 2021 podepsal starosta města Jilemnice David Hlaváč a ředitel Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Jan Hadrbolec smlouvu o prodeji pozemku v Jilemnici, místní části Hrabačov. Pozemek je určen pro výstavbu nové stanice Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje v Jilemnici. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové kulturní a společenské akce ve Smržovce
Pivní stezka představí legendární i skryté půvaby Lužických hor
Horská služba bude cvičit lavinové záchranáře v Bosně
Neoznačení chodci a cyklisté se vystavují velkému nebezpečí
V Jablonci vypraví unikátní mobilní očkovací tým

Nejčtenější články

01.12.: Dvě auta se srazila na sněhu v Bratříkově
03.12.: U Kauflandu v Turnovské ulici v Jablonci se rozsvítily semafory
01.12.: Youtubeři dobývají Liberecký kraj. Kluci z Prahy vyrazili do Krkonoš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace