Volejbalistky dvakrát zvítězily na hřišti Sokola Dobřichovice

28.09.2021 21:46:21 | Autor: Jaroslav Novák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Volejbalistky dvakrát zvítězily na hřišti Sokola Dobřichovice

Skvěle pokračovaly v dalším dvoukole letošní sezony 1. ligy volejbalistky Bižuterie, které dvakrát zvítězily na palubovce Dobřichovic 3:0 a 3:2.

Sokol Dobřichovice - Bižuterie 0:3 (-10, -18, -19)

Mladý tým Bižuterie zaskočil domácí favoritky utkání již v prvním setu a vyhrál jednoznačně v poměru 25:10. Ve druhém setu Jablonečanky vyhrály 25:18 a ve třetím stvrdily své přesvědčivé vítězství v poměru 25:96. Kompaktním výkonem soupeřky doslova převálcovaly, když je zatlačily výborným servisem a naopak kvalitním příjmem a obranou v poli si připravovaly pestré útočné kombinace.

Základní sestava Bižuterie: Fixová, Smolková J., Javůrková, Dvořáková, Jakuškina, Blažková, libero Nováková. Střídaly: Truksová, Brunclíková, Úradniková, libero Ptáčková.

Sokol Dobřichovice - Bižuterie 2:3 (19, 23, -19, - 14, -19)

Na sobotní zápas se lépe vyspaly domácí volejbalistky, které zlepšeným výkonem především na servisu a v útoku nedaly první dva sety Bižuterii šanci, i když koncovka druhého setu byla již vyrovnaná a naznačila další vývoj utkání. Bižuterie se vyrovnala na příjmu s tvrdým podáním soupeřek, a to vedlo především ke zlepšení útočné činnosti. Hráčky Bižuterie vývoj utkání otočily, projevila se jejich lepší fyzická kondice. V dramatické koncovce rozhodujícího pátého setu zvítězily 16:14.

Základní sestava Bižuterie: Fixová, Smolková J, Jakuškina, Javůrková, Dvořáková, Blažková, libero Nováková. Střídaly: Brunclíková, Truksová, Úradniková, libero Ptáčková.

Tento víkend hostí hráčky bižuterie v Městské hale hráčky Sokol Nusle Praha, v pátek od 18 hodin, v sobotu dopoledne od 10 hodin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Volejbalistky Bižuterie porazily Červený Kostelec

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Kokoníně se postaví provizorní objízdná trasa

Jablonec zřídí v Kokoníně provizorní objízdnou trasu ulice Kaštanová z vedlejší slepé ulice přes soukromé pozemky. Důvodem jsou výkopy a úplná uzavírka ulice Kaštanové kvůli stavbě dešťové kanalizace, přeložkám sítí a rekonstrukci ulice. „SVS chce v ulici Kaštanová vybudovat splaškovou kanalizaci a přeloží vodovod, město postaví kanalizaci dešťovou, přeloží plynovod a pak zajistí kompletní rekonstrukci ulice Kaštanová. Proto je však třeba nejdříve zřídit provizorní objízdnou trasu," informuje náměstek pro rozvoj Petr Roubíček s tím, že zakázku zadá Jablonec přímo a zaplatí za ni více jak milion korun včetně DPH. Stavět by se mělo v létě, hotovo by mělo být do konce stavební sezony.

Šaldovo a Naivní divadlo podpoří kraj sedmi miliony korun

Poskytnutí neinvestičních a investičních dotací z rozpočtu Libereckého kraje Naivnímu divadlu Liberec a Divadlu F. X. Šaldy Liberec schválili na svém zasedání krajští radní. V souladu s memorandem uzavřeným mezi Libereckým krajem a statutárním městem Liberec je vyčleněno v rozpočtu odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu 5 milionů korun na investiční dotace a 2 miliony korun na podporu těchto divadel. „Dva miliony korun rozdělí kraj coby provozní příspěvek mezi obě scény. Částkou 1 470 000 korun podpoří činnost Divadla F. X. Šaldy a 530 000 korunami Naivní divadlo," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na dětské olympiádě excelovali jablonečtí plavci
Atleti LIAZ Jablonec měli v minulých dnech nabitý program
Program pro všechny generace slibuje Rodinný festiválek
Nová česká romantická komedie Řekni to psem se představuje
Policejním kontrolám neunikli řidiči motocyklů

Nejčtenější články

04.07.: Obrazem: Oslavy 120 let ozubnicové trati v Kořenově
03.07.: Hasiči zachránili psa po pádu z maloskalské vyhlídky
04.07.: Na trati z Liberce do Szklarske Poręby pokračuje výluka do 10. července

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace