Volejbalistky Bižuterie porazily Červený Kostelec

22.09.2021 10:59:54 | Autor: end | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Volejbalistky Bižuterie porazily Červený Kostelec

Skvěle zahájily letošní sezonu volejbalistky Bižuterie Jablonec, které na domácí palubovce v úvodním dvojkole první ligy porazily Červený Kostelec dvakrát 3:0.

Bižuterie Jablonec - Červený Kostelec 3:0 (17, 19, 16)

Páteční premiéra svěřenkyním trenéra Josefa Smolky vyšla na jedničku a již v prvním setu domácí tým složený převážně z kadetek a juniorek vyhrál v poměru 25:17. Ve druhém setu Jablonečanky vyhrály 25:19 a ve třetím stvrdily své vítězství v poměru 25:16.

Základní sestava Bižuterie: Fixová, Smolková J., Javůrková, Chaloupková, Truksová, Blažková, libero Nováková. Střídaly: Úradniková, Dvořáková, Prágerová, Ptáčková.

Bižuterie Jablonec - Červený Kostelec 3:0 (13, 22, 12)

Na sobotní zápas se lépe vyspaly domácí volejbalistky, které své soupeřky v prvním setu „smetly" za 17 minut v poměru 25:13. Ve druhém se obraz srovnal, hostující vzdorovaly, ale nakonec set prohrály rozdílem tří míčů. Poslední set vzájemného dvojutkání byl už opět v jasné režii domácích děvčat, která vyhrála 25:12.

Základní sestava Bižuterie: Fixová, Smolková J, Truksová, Javůrková, Chaloupková, Blažková, libero Nováková. Střídaly: Dvořáková, Úradniková, Ptáčková, libero Brunclíková, Dvořáková.

Účast v první lize je podle slov šéfa volejbalového oddílu TJ Bižuterie Jaroslava Nováka projekt spolupráce Sportovního gymnázia Dr. Randy, Dukly Liberec a Bižuterie: „Hrajeme pod názvem Bižuterie SG v Jablonci nad Nisou a tým v rámci sportovního gymnázia Randovka vede trenér Dukly Pepa Smolka. Soutěž hrají v podstatě kadetky a juniorky, většinou studentky SG, které mimo jiné hrají také extraligu kadetek a juniorek. V kádru je i několik reprezentantek v mládežnických kategoriích. Do budoucna počítáme s určitou spoluprací s áčkem žen Dukly, kdy budou mladé hráčky obousměrně alternovat," vysvětluje Novák.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Kokoníně se postaví provizorní objízdná trasa

Jablonec zřídí v Kokoníně provizorní objízdnou trasu ulice Kaštanová z vedlejší slepé ulice přes soukromé pozemky. Důvodem jsou výkopy a úplná uzavírka ulice Kaštanové kvůli stavbě dešťové kanalizace, přeložkám sítí a rekonstrukci ulice. „SVS chce v ulici Kaštanová vybudovat splaškovou kanalizaci a přeloží vodovod, město postaví kanalizaci dešťovou, přeloží plynovod a pak zajistí kompletní rekonstrukci ulice Kaštanová. Proto je však třeba nejdříve zřídit provizorní objízdnou trasu," informuje náměstek pro rozvoj Petr Roubíček s tím, že zakázku zadá Jablonec přímo a zaplatí za ni více jak milion korun včetně DPH. Stavět by se mělo v létě, hotovo by mělo být do konce stavební sezony.

Šaldovo a Naivní divadlo podpoří kraj sedmi miliony korun

Poskytnutí neinvestičních a investičních dotací z rozpočtu Libereckého kraje Naivnímu divadlu Liberec a Divadlu F. X. Šaldy Liberec schválili na svém zasedání krajští radní. V souladu s memorandem uzavřeným mezi Libereckým krajem a statutárním městem Liberec je vyčleněno v rozpočtu odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu 5 milionů korun na investiční dotace a 2 miliony korun na podporu těchto divadel. „Dva miliony korun rozdělí kraj coby provozní příspěvek mezi obě scény. Částkou 1 470 000 korun podpoří činnost Divadla F. X. Šaldy a 530 000 korunami Naivní divadlo," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovskou ulici se Střelnicí v Jablonci spojí nové schodiště
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie o prázdninách
František Hošic oslavil pětadevadesátku!
Kraj podpoří opravu věže kostela svatého Mikuláše v Horní Branné
Prázdninový program akcí Kultury Jablonec

Nejčtenější články

03.07.: Hasiči zachránili psa po pádu z maloskalské vyhlídky
04.07.: Obrazem: Oslavy 120 let ozubnicové trati v Kořenově
02.07.: Vzpomínka na známé kutuzovské pravidlo

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace