Volejbalistky Bižuterie porazily Červený Kostelec

22.09.2021 10:59:54 | Autor: end | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Volejbalistky Bižuterie porazily Červený Kostelec

Skvěle zahájily letošní sezonu volejbalistky Bižuterie Jablonec, které na domácí palubovce v úvodním dvojkole první ligy porazily Červený Kostelec dvakrát 3:0.

Bižuterie Jablonec - Červený Kostelec 3:0 (17, 19, 16)

Páteční premiéra svěřenkyním trenéra Josefa Smolky vyšla na jedničku a již v prvním setu domácí tým složený převážně z kadetek a juniorek vyhrál v poměru 25:17. Ve druhém setu Jablonečanky vyhrály 25:19 a ve třetím stvrdily své vítězství v poměru 25:16.

Základní sestava Bižuterie: Fixová, Smolková J., Javůrková, Chaloupková, Truksová, Blažková, libero Nováková. Střídaly: Úradniková, Dvořáková, Prágerová, Ptáčková.

Bižuterie Jablonec - Červený Kostelec 3:0 (13, 22, 12)

Na sobotní zápas se lépe vyspaly domácí volejbalistky, které své soupeřky v prvním setu „smetly" za 17 minut v poměru 25:13. Ve druhém se obraz srovnal, hostující vzdorovaly, ale nakonec set prohrály rozdílem tří míčů. Poslední set vzájemného dvojutkání byl už opět v jasné režii domácích děvčat, která vyhrála 25:12.

Základní sestava Bižuterie: Fixová, Smolková J, Truksová, Javůrková, Chaloupková, Blažková, libero Nováková. Střídaly: Dvořáková, Úradniková, Ptáčková, libero Brunclíková, Dvořáková.

Účast v první lize je podle slov šéfa volejbalového oddílu TJ Bižuterie Jaroslava Nováka projekt spolupráce Sportovního gymnázia Dr. Randy, Dukly Liberec a Bižuterie: „Hrajeme pod názvem Bižuterie SG v Jablonci nad Nisou a tým v rámci sportovního gymnázia Randovka vede trenér Dukly Pepa Smolka. Soutěž hrají v podstatě kadetky a juniorky, většinou studentky SG, které mimo jiné hrají také extraligu kadetek a juniorek. V kádru je i několik reprezentantek v mládežnických kategoriích. Do budoucna počítáme s určitou spoluprací s áčkem žen Dukly, kdy budou mladé hráčky obousměrně alternovat," vysvětluje Novák.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sociální organizace v regionu dostanou pověření k poskytování služeb

Pro roky 2022 a 2023 musí mít sociální služby v regionu tzv. Pověření k poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu (dále Pověření SGEI). Tento dokument upravuje práva a povinnosti kraje a organizací včetně financování. „Pověření SGEI je nutné vystavit všem sociálním službám zařazeným do Základní sítě sociálních služeb Libereckého kraje. Ta se nyní rozšiřuje o další tři subjekty - a to o turnovský FOKUS, Rodinu v centru a liberecké centrum pro seniory," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.

Další krok přiblížil stavbu nové stanice HZS Jilemnice

V pátek 26. listopadu 2021 podepsal starosta města Jilemnice David Hlaváč a ředitel Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Jan Hadrbolec smlouvu o prodeji pozemku v Jilemnici, místní části Hrabačov. Pozemek je určen pro výstavbu nové stanice Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje v Jilemnici. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové kulturní a společenské akce ve Smržovce
Pivní stezka představí legendární i skryté půvaby Lužických hor
Horská služba bude cvičit lavinové záchranáře v Bosně
Neoznačení chodci a cyklisté se vystavují velkému nebezpečí
V Jablonci vypraví unikátní mobilní očkovací tým

Nejčtenější články

01.12.: Dvě auta se srazila na sněhu v Bratříkově
03.12.: U Kauflandu v Turnovské ulici v Jablonci se rozsvítily semafory
01.12.: Youtubeři dobývají Liberecký kraj. Kluci z Prahy vyrazili do Krkonoš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace