Vítězná série Lučan pokračuje
31.10.2010 21:23:31 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Sport | Obce: Lučany nad Nisou,Držkov
Fotbalisté Lučan vyhráli deváté utkání v řadě. Ve 12. kole si svěřenci trenéra Oldy Churého poradili s Držkovem, který přehráli 5:1 (3:1).
Lučany vlétly na svého soupeře jako uragán a hned po 15 minutách vedly po trefách Bělohlávka a Hradeckého 2:0. Když třetí branku domácího celku přidal ve 25. minutě Hradecký, bylo takřka po zápase. Lučany svého soupeře svojí kombinační hrou jasně přehrávaly a spousta šancí zůstala nevyužita. Utkání se snažil zdramatizovat M. Řičica , který gólem do šatny snížil na 1:3.
Domácí si ale druhý poločas zkušeně pohlídali a po brankách Hradeckého a Vokuše zvýšili na 5:1. Od větší pohromy zachránila Držkov branková konstrukce, kterou nastřelili domácí hned třikrát.
Lučany - Držkov 5:1 (3:1)
Branky: Hradecký 3, Bělohlávek, Vokuš - M.Řičica.
FK Lučany: M.Brož - Šindelář, Vokuš, Beránek, Raim - Maňák, Svoboda, Dítě, Hradecký (85. Vávra) - Bělohlávek (70. Patočka), V.Brož (74. Jelínek).
Sokol Držkov: Dvořák - Polman, Dvořák, Machula, Nykodým - Hlubůček, Linhart (29. Stumer), Škaloud, Machačka - D. Řičica, M.Řičica.
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku
Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností
Hasiči – lezci zachránili u Semil paraglidistu i zraněného ferratistu
V úterý 24. března odpoledne měli hasiči - lezci z centrálních hasičských stanic Semily a Liberec velmi napilno. Semilští lezci na dvou různých místech zachránili dvě osoby - paraglidistu v nesnázích a zraněného muže na ferratě u Semil, tam zachraňovali společně s libereckými kolegy. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří
Nejnovější články
Jablonec zvyšuje míru třídění odpadu, celková produkce dál roste
Velikonoční pomlázka probíhala i za volantem
Víkend MP: porucha v centru, napadení i pátrání po hledané osobě
Přišel, viděl a skóroval - Okeke!
Nový jablonecký projekt má posílit stabilitu městských lesů
Nejčtenější články
11.04.: Policie hledá svědky nehody na cyklostezce v Malé Skále
13.04.: Víkend MP: porucha v centru, napadení i pátrání po hledané osobě
12.04.: Kultura v Železném Brodě v dubnu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.