Ve středu druhým dnem pokračuje Futures

23.05.2018 07:54:36 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Ve středu druhým dnem pokračuje Futures

Mezinárodní tenisový turnaj mužů třetí kategorie - Futures - pokračuje v areálu Nad Prosečí druhým dnem. V úterý bylo rozehnáno I. kolo jak dvouhry, tak čtyřhry hlavní soutěže.

Hrstka diváků, vstup je zdarma, viděla několik zajímavých soubojů, ve kterých mohla sledovat většinou moderní rychlý tenis, kde byly k vidění třeba mladé české naděje.

Souboj prvních dvou dorostenců v českém žebříčku Machač (2 - Sparta) - Vrbenský (1 - Sparta) přinesl výhru a postup do dalšího kola tomu druhému na žebříčku 6:4, 6:1.

Vypadl i vítěz kvalifikace Papík (Sparta) v souboji se zkušenějším Fraňkem z Nymburka 3:6,3:6. Devatenáctiletý Patrik Rikl, syn úspěšného tenisty Davida Rikla, porazil po boji Beague z Francie 3:6, 6:3, 6:2. Rikl je sedmým nasazeným a v Jablonci už jeden Futures vyhrál, ale halový. Dalším vyrovnaným soubojem byl zápas na centrkurtu, kde sváděl vyrovnaný souboj pražský Krstev a Australanem Kody Pearsonem. První polovina zápasu vyzněla pro protinožce, ale ve druhém setu Krstev zpestřil hru a set vyhrál, stejně jako set třetí - 2:6,7:5,6:3.

Rozjela se také čtyřhra, kde byl pro jablonecké diváky zajímavý souboj jabloneckého páru Hajátko, Lehečka, jenž prohrál s párem z I.ČLTK Praha Vejvara, A. Štěpánek - 3:6, 2:6.

Dnešní - středeční program pokračuje rozehraným prvním kolem dvouhry i čtyřhry. Začíná se v 10 hodin na čtyřech kurtech.

Na centru se představí domácí odchovanec Jiří Lehečka proti Dominiku Kellovskému, oba již v barvách Prostějova, na kurtu č.4 další dva čeští mladíci Antonín Bolardt versus Jiří Jeníček, na „pětce" Polák Walkow proti Američanovi Bangoura (nasazený jako 2) a šestý nasazený Konečný proti dorostenci Janouškovi z Neridé. Nasazená jednička Brazilec Bruno Santanna, loňský vítěz, bude hrát na centru druhý zápas s Tadeášem Paroulkem.

Na každém kurtu se budou hrát celkem tři dvouhry a na závěr středečního programu poslední dvě čtyřhry z prvního kola soutěže.

Srdečně Vás zvou pořadatelé!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na kurtech Nad Prosečí začal mezinárodní turnaj

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané.
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace