V Mnichově Hradišti volejbalisté Malé Skály uspěli jen napůl

21.02.2023 21:42:33 | Autor: Lukáš Vacík, pjs | Rubrika: Sport | Obce: Malá Skála

V Mnichově Hradišti volejbalisté Malé Skály uspěli jen napůl

V sobotu 18. února vyrazili maloskalští volejbalisté na palubovku nejbližšího soupeře z Mnichova Hradiště, kde chtěli získat další cenné body, a prodloužit tak sérii bez porážky.

TJ Sokol Mnichovo Hradiště - VK Malá Skála 1:3 (-16, -22, 17, -22)

Do prvního setu vstoupili Maloskalští odhodlaně s touhou po vítězství a až do konce určovali tempo hry, ve kterém soupeři dovolili dosáhnout pouze 16 bodů. Druhý set opět ovládli hosté, avšak vinou ubrání plynu mělo za následek nervóznější průběh setu a byl to boj o každý bod. Koncovku však zvládli lépe svěřenci trenéra Preislera a vyhráli s náskokem tří bodů. Od začátku třetího setu se ovšem hra otočila, domácí celek začal tlačit na pilu, soupeře přehrávat a tím vyhrát třetí set s náskokem osmi bodů. Čtvrtý set byl opět boj o každý bod, okořeněný navíc o pár sporných rozhodnutích hlavní rozhodčí. Trenéři obou týmů využily všechny timeouty, a čekalo se, kdo udělá víc chyb. Těch nakonec udělal víc domácí celek, a tím si maloskalští volejbalisté vybojovali výhru v setu 25:22 a výhru v celém dopolední zápase 3:1.

Sestava Malé Skály: Novák, Chum, Mařík, Pastuch, Macháč, Kovář a libera Folprecht s Vronským. Střídali - Preisler, Vacík, Hořák, Melich a Anděl.

TJ Sokol Mnichovo Hradiště - VK Malá Skála 3:1 (21, -20, 13, 17)

Utkání 2. volejbalové ligy TJ Sokol Mnichovo Hradiště - VK Malá Skála<br />Autor: Archiv VK Malá Skála Do druhého zápasu nastoupili Skaláci opět ve změněné sestavě, a to na třech postech. Tým je složený ze zkušených hráčů, takže vyměnit půlku týmu, mu nedělá problémy. Ovšem domácí tým od začátku zlepšil svojí hru na všech postech, hlavně tedy obranu v poli a nedovolil soupeři obrátit vývoj hry ve svůj prospěch. Výjimkou byl druhý set, kde to vypadalo ještě na dlouhé odpoledne, ale opak byl pravdou. Mnichovo Hradiště ovšem nepolevovalo a vyhrálo i další dva sety a tím celkový stav zápasu v poměru 3:1

Sestava Malé Skály: Preisler, Hořák, Mařík, Melich, Macháč, Vacík a libera Folprecht s Vronským. Střídali - Novák, Kovář, Chum, Pastuch a Anděl.

Tabulka 2. ligy - skupina A:

1.  TJ Lokomotiva Česká Lípa 30 22 4 1 3 81:31 2629:2215 75
2.  Volejbal Domažlice 28 18 6 1 3 77:31 2517:2237 67
3.  VK Malá Skála 28 13 4 3 8 61:47 2444:2323 50
4.  VK Euro Sitex Příbram B 26 12 1 3 10 47:44 2038:1988 41
5.  TJ Sokol Mnichovo Hradiště 32 11 2 4 15 54:66 2669:2712 41
6.  VK Karlovarsko B 28 10 3 4 11 52:55 2329:2399 40
7.  TJ Netolice 1892 28 11 0 7 10 52:55 2318:2366 40
8.  Kladno volejbal cz B 26 6 4 3 13 41:58 2098:2216 29
9.  SK Prosek Praha 28 5 3 5 15 41:68 2246:2462 26
10.  Volejbal Sokolov 30 3 4 0 23 27:78 2080:2450 17

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V souboji o první trojku Malá Skála dvakrát porazila béčko Příbrami
Volejbalisté Malé Skály dvakrát vyhráli v Sokolově
Dvojutkání VK Malá Skála v novém roce opět vítězné
Začátek druhé poloviny soutěže se hráčům VK Malá Skála povedl
Na Kladně získali maloskalští volejbalisté alespoň jednu výhru
Volejbalisté Malé Skály si připsali s Prosekem Praha čtyři body
Dvojzápas v České Lípě volejbalistům Malé Skály nevyšel
Volejbalisté Malé Skály nezvládli dvojzápas s týmem Mnichova Hradiště
Z Příbrami si volejbalisté Malé Skály přivezli dvě výhry
Volejbalisté Malé Skály získali proti Sokolovu šest bodů

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený

Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj opět bojuje o přízeň veřejnosti v anketě Kraj mého srdce
Silvestrovská noc byla pro hasiče v Libereckém kraji klidnější než loňská
Hořela chalupa v Jabloneckých Pasekách
První novoroční dítě v kraji je Klaudie z České Lípy
Už je to tady! Jarda Hrabák slaví Osmdesátku!

Nejčtenější články

04.01.: Hořela chalupa v Jabloneckých Pasekách
04.01.: Silvestrovská noc byla pro hasiče v Libereckém kraji klidnější než loňská
05.01.: Liberecký kraj opět bojuje o přízeň veřejnosti v anketě Kraj mého srdce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace