xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Volejbalisté Malé Skály dvakrát vyhráli v Sokolově - Naše Jablonecko - Pro lidi o lidech

Volejbalisté Malé Skály dvakrát vyhráli v Sokolově

02.02.2023 11:45:01 | Autor: David Anděl, pjs | Rubrika: Sport | Obce: Malá Skála

Volejbalisté Malé Skály dvakrát vyhráli v Sokolově

Další víkendové kolo zavítali volejbalisté z Malé Skály do dalekého Sokolova, kde dokázali dvakrát vyhrát bez ztráty setu za šest bodů, což znamená v tabulce 2. ligy pěkné třetí místo.

Volejbal Sokolov - VK Malá Skála 0:3 (-20, -23, -16)

Začátek zápasu byl napínavý z obou stran, nicméně se vstup do prvního setu lépe povedl domácímu mužstvu, které si díky chybám soupeře vytvořilo šestibodový náskok. Chybovalo se především na podání a na příjmu, kde se nedařilo uvést balón do hry. V další části hry hosté z Malé Skály přitvrdili na servisu, zlepšili příjem a dohnali šestibodovou ztrátu. Pomalu, ale jistě se tedy dostali do vedení a vyhráli první set.

V dalších dvou setech využili Skalští rad trenéra Preislera, kdy soupeř útočil velice výjimečně přes střed a dalo se lépe soustředit na obranu z hlavních kůlů. Nejen příjem, ale také výborná práce na síti dala soupeři zabrat. Ani libero z druhého mužstva nestačilo na tvrdé útoky našeho týmu. Občas však pokulhávala komunikace na hřišti, ta se ale rychle spravila a tak hosté vyhráli i následující set. Bodový náskok si udrželi až do konce a vyhráli první zápas 3:0.

Sestava první zápas: Preisler, Chum, Mařík, Kovář, Macháč, Pastuch a libero Folprecht. Střídali: Hořák, Anděl, Novák a Vacík.

Volejbal Sokolov - VK Malá Skála 0:3 (-22, -21, -23)

Utkání 2. ligy mužů Volejbal Sokolov - VK Malá Skála<br />Autor: Archiv VK Malá Skála Do druhého zápasu udělal trenér v sestavě lehkou korekturu, ale na výsledku zápasu se nic nezměnilo a tak si mohli hosté z Malé Skály odvézt všech šest cenných bodů.

Sestava druhý zápas: Novák, Chum, Mařík, Vacík, Macháč, Pastuch a libero Folprecht. Střídali: Hořák, Anděl, Kovář a Preisler.

„Vyzdvihl bych i část týmu, která v danou chvíli nehrála, ale seděla na lavičce a tvořila úžasnou atmosféru pro hráče na hřišti," hodnotil po zápase David Anděl, který A tým posílil z B mužstva, odkud si ho vytáhl trenér Preisler po několika dobrých výkonech.

Tabulka 2. ligy - skupina A:

1.  TJ Lokomotiva Česká Lípa 22 17 4 0 1 63:20 1967:1607 59
2.  Volejbal Domažlice 24 15 5 1 3 65:28 2164:1934 56
3.  VK Malá Skála 24 11 3 3 7 51:41 2089:1977 42
4.  VK Euro Sitex Příbram B 22 10 1 2 9 39:37 1699:1667 34
5.  TJ Netolice 1892 24 9 0 7 8 44:47 1952:1997 34
6.  TJ Sokol Mnichovo Hradiště 24 8 2 4 10 43:48 2041:2053 32
7.  VK Karlovarsko B 20 6 3 3 8 37:42 1724:1807 27
8.  SK Prosek Praha 24 5 3 5 11 39:56 1978:2124 26
9.  Kladno volejbal cz 22 3 3 3 13 29:55 1748:1932 18
10.  Volejbal Sokolov 22 2 4 0 16 21:57 1554:1818 14

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Dvojutkání VK Malá Skála v novém roce opět vítězné
Začátek druhé poloviny soutěže se hráčům VK Malá Skála povedl
Na Kladně získali maloskalští volejbalisté alespoň jednu výhru
Volejbalisté Malé Skály si připsali s Prosekem Praha čtyři body
Dvojzápas v České Lípě volejbalistům Malé Skály nevyšel
Volejbalisté Malé Skály nezvládli dvojzápas s týmem Mnichova Hradiště
Z Příbrami si volejbalisté Malé Skály přivezli dvě výhry
Volejbalisté Malé Skály získali proti Sokolovu šest bodů

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Historie versus moderna: o památku roku lze hlasovat na Facebooku

Další ročník soutěže Památka roku vyhlašuje Liberecký kraj. Toto prestižní ocenění uděluje již od roku 2016 vlastníkům kulturních památek, kteří je obnovili v co nejvíce původní podobě. O vítězi rozhoduje šestičlenná odborná komise. Letos navíc může hlasovat pro památku kdokoliv. Stačí si rozkliknout fotky na https://www.facebook.com/regionliberec/ a dát symbol like konkrétní památce. Ta, která jich obdrží nejvíc, vyhrává. Tři vylosovaní hlasující pak obdrží ceny. Hlasování trvá do 4. června; cena veřejnosti bude vítězné obnově kulturní památky předána společně při slavnostním ceremoniálu v září. Předchozí článek o soutěži Památka roku

Liberecký kraj má připomínky k návrhu konsolidačního balíčku

Krajští radní na mimořádném jednání schválili čtyři zásadní připomínky k navrhované novele zákona o rozpočtovém určení některých daní. Nesouhlasí například s jeho snížením nebo navrhují podíl kraje na spotřební dani z minerálních olejů. „Chápu, že vláda s návrhem na úspory veřejných financí přijít musela. Stejně jako v každé domácnosti, pro kraj nebo obec platí, že nemohou dlouhodobě utrácet víc, než jaké jsou jejich příjmy. Stejně by se dlouhodobě měl chovat i stát ve vztahu ke svým výdajům. Z každodenní zkušenosti vedení krajských financí však navrhujeme některé změny provést jinak. Jde nám zejména o to, aby byl řešen systém financování krajů. Podíly příjmů jednotlivých regionů dávno neodpovídají dnešní realitě," uvedl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vlivem nepřiměřené rychlosti nezvládl mladý řidič řízení po Jablonci
Obnovili vyhlídku na jabloneckém Petříně
Na Světový den bez tabáku vyhlásili kreativní kampaň pro děti
Nahatý agresor útočil ve Dvorské ulici v Jablonci
Noc kostelů láká na povídání s režisérem Anděla Páně a na mešní víno

Nejčtenější články

29.05.: Snad ta slepota na Střelnici nebude pokračovat
30.05.: V Jablonci otevřeli veřejný sprchovací box
31.05.: Nahatý agresor útočil ve Dvorské ulici v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace