V I.A třídě na čele tři týmy, mezi nimi i Hamry B
17.09.2020 18:09:13 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
Po čtyřech kolech jsou bez ztráty „kytičky" v I.A třídě už jen Lomnice nad Popelkou, Sokol Ruprechtice a béčko FK Velké Hamry. Dalším našim zástupcům z okresu se zatím příliš nedaří, když Pěnčín má zatím jen 4 body a doma ještě nevyhrál, hůře na tom jsou Jenišovice, které jsou dokonce bez bodu a poslední.
FK Hejnice - TJ Velké Hamry B 1:3 (1:2)
Vedoucí tým po třetím kole béčko Velkých Hamrů přijel do Hejnic v roli favorita, zvláště když měl v sestavě několik hráčů z kádru divizního Áčka. Začátek hostům se však nepovedl, domácí využili nepozornosti obrany Hamrů a ve druhé minutě Kozel otevřel skóre. To hosté okamžitě přidali a Mihálik stačil za tři minuty vyrovnat. Hamerští pokračovali v načatém tlaku a ve dvacáté minutě se zaslouženě ujali vedení. O vítězi bylo téměř rozhodnuto, hra pokračovala v poklidném tempu, až to byl opět Mihálik, který pojistil třetím gólem výhru Béčka Velkých Hamrů.
Branky: 2. Kozel - 5. a 73. Mihálik (PK), 20. Syrovátka. Rozhodčí: Klement. Diváků: 50. Sestava Hamry: Masařík - Janda, Macháček, Javůrek P., Jeřábek - Brožek (70. Soukup), Javůrek M. - Hrušovský (60. Miček), Mihálik (77. Nosek), Kováčik - Syrovátka.
Sokol Ruprechtice - Sokol Jenišovice 6:3 (3:0)
Domácí měli řadu a řadu šancí, které spalovali jako na běžícím pásu. Až v 19. minutě se konečně prosadil Konopáč a po rohovém kopu tečující Pekař, ten hrál proti svým bývalým spoluhráčům a kromě mnoha spálených šancích přidal po úniku (!) druhý a po nezištné přihrávce Kaisera třetí gól. Pěknou trefu zaznamenal z trestného kopu Průcha, konečně i Kaiser. „Konečně. Ale mám statistiky v zápase 1 + 2. Takže asi dobrý," holedbal se rychlý forvard.
Nejlepším mužem hostů byl gólman Cejnar, který zlikvidoval snad deset gólovek domácích. Za stavu 6:0 domácí trenér Michal Řezka, slavící 33. narozeniny, prostřídal. Ale přišlo až moc mladíčků, kteří propadávali a nechali oživlým hostům prostor. Tři branky v oslabení, je částečnou vzpruhou do dalších bojů o body. Ale určitá facka domácím, kteří snad pochopili, že se nesmí povolit ani v posledních minutách. Příčina byla jasná - v 77. minutě vystřídal tmelící prvek defenzivy, 52letý Rampáček a bylo hotovo. V posledních deseti minutách tři kusy, z toho jeden téměř z půlky...
Rozhodčí: Lopuszynski. Diváků: 50. Jenišovice: Cejnar - Marek, Mat. Randák, Krastev, Válek - Bernard, Žák, Rosenbaum, Hurt - Mar. Randák, Poláček.
FC Pěnčín (JN) - Jiskra Mimoň 2:2 (1:1)
Soupeř Pěnčína měl před zápasem ze tří utkání nulový počet bodů, a tak domácí byli favoritem. Domácí vstřelili hned na začátku zápasu rychlý gól. Hosté se více soustředili na obranu, ale zároveň hráli na rychlé protiútoky a Pěnčínští se těžko dostávali do zakončení. Po špatné přihrávce a špatném vyběhnutí gólmana hosté vyrovnali na 1:1. Domácí měli pak tři šance, které neproměnili - nastřelili pouze tyč branky soupeře. Naopak hosté získali rohový kop a podařilo se patnáct minut před koncem zápasu dát na 1:2.
Pěnčín stáhl obranu na tři hráče a dvě minuty před koncem Pumrle vyrovnal. Naskytla se domácím ještě jedna šance, ale opět zůstala nevyužita. Domácím se ani potřetí nepodařilo doma zvítězit.
Branky: 16. Hušek, 88. Pumrle - 28. Nešpor, 71. Feher. Rozhodčí: Zboroň. Diváků: 70. Pěnčín: Blahna - Heinrich, Lang (71. Hlubuček), Scholz, Dorničák - Vobejda (57. Nemyrovskyy), Tokár, Záveský (89. Nulíček), Mätzelt - Pumrle, Hušek.
FK Krásná Studánka - FK Košťálov/ Libštát 3:2 (1:2)
123 diváků. Rozhodčí: Ďörď.
TJ Tatran Bílý Kostel nad Nisou - FK Rynoltice 1:2 (1:2)
120 diváků. Rozhodčí: Bohatý.
FC Lomnice nad Popelkou - SK Jívan Bělá 4:1 (2:1)
176 diváků Rozhodčí: Všetečka.
Sokol Pěnčín (LI) - Sokol Doubí 1:1 (1:0)
100 diváků. Rozhodčí: Havel.
Tabulka I.A třídy:
| 1. | Velké Hamry B | 4 | 4 | 0 | 0 | 16:3 | 12 | ||
| 2. | Ruprechtice | 4 | 4 | 0 | 0 | 18:8 | 12 | ||
| 3. | Lomnice n. P. | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:1 | 12 | ||
| 4. | Krásná Studánka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 9 | ||
| 5. | Sokol Pěnčín | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 7 | ||
| 6. | Rynoltice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 | ||
| 7. | Hejnice | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:10 | 6 | ||
| 8. | Bílý Kostel n. N. | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 | ||
| 9. | FC Pěnčín | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:7 | 4 | ||
| 10. | Doubí | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:11 | 4 | ||
| 11. | Bělá | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:12 | 3 | ||
| 12. | Mimoň | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:14 | 1 | ||
| 13. | Košťálov/ Libštát | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:15 | 0 | ||
| 14. | Jenišovice | 4 | 0 | 0 | 4 | 9:22 | 0 |
Související články
Obrazem: Oslabený Pěnčín podlehl Lomnici
Derby v I.A třídě vyhrála v Jenišovicích rezerva Velkých Hamrů
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení
Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.
V jablonecké Kubálkově ulici se dláždí do konce týdne
Práce v jablonecké Kubálkově ulici se prodlužují do konce prvního prosincového týdne. Již jednou prodloužený termín dokončení byl 30. listopadu. Důvodem dalších potřebných dnů jsou povětrnostní podmínky. Pracovat se tu začalo 1. července. „Nejdéle do 7. prosince budou dělníci pracovat na dodláždění pojezdové a pochozí části u OA a VOŠ. Zároveň se bude průběžně odklízet i staveniště," říká Petr Heidrich z oddělení přípravy a realizace investic jabloneckého magistrátu. Chodci mohou ulicí Kubálkova procházet stavbou podél budovy SUPŠ a VOŠ. Stále je však nutná obezřetnost, jelikož průběžně probíhají hutnící práce dlažby a občas se po staveništi pohybuje menší technika, která přesouvá drť a kostky.
Nejnovější články
Prezident dostal v Jablonci hodiny, jeho choť vánoční ozdoby
Do aplikace Zápis do ZŠ bude možné nahlížet od 15. prosince
Liberecký kraj jmenoval nové ředitele škol a školských zařízení
Ve Frýdštejně skončilo osobní auto na boku
Prezident Petr Pavel převzal unikátní regionální dary
Nejčtenější články
09.12.: Prezident republiky Petr Pavel a jeho manželka navštíví Liberecký kraj
10.12.: Prezident Petr Pavel převzal unikátní regionální dary
10.12.: Kraj a Jablonec chystají opravy Střední uměleckoprůmyslové školy
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.