Tanvaldská ZUŠ v čas vánoční nezahálí
05.12.2022 16:48:59 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald
Základní umělecká škola Tanvald ZUŠ zahájila svá adventní vystoupení rozsvěcením vánočního stromu v Tanvaldě 26. listopadu, na 1. adventní neděli se přesunula do Desné, v sobotu 3. prosince vypravila své zástupce do partnerského města Wittichenau.
A ve svém koncertování pokračuje. Tento čtvrtek 8. prosince učiní radost obyvatelům domova důchodců ve Velkých Hamrech, 13. prosince zazpívá v kostele sv. Václava ve Velkých Hamrech, 18. 12. v kostele sv. Františka z Assisi v Tanvaldě. 14. a 15. 12. proběhnou žákovské koncerty.
V úterý 20. 12. se můžete těšit na česká předvánoční a vánoční říkadla, koledy a zvyky v podání žáků ZUŠ z řad dětí i studentů Akademie seniorů - České Vánoce v městském kině JAS. A svoji adventní "šňůru" završí ZUŠka na Vánočním Svařáku 22. 12. Přejeme pěkný hudební adventní čas.
Související články
Obrazem: Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Tanvaldě 2022
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v listopadu
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 24 fotek)
Firmy v regionu Tanvald
SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji
Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností
Nejnovější články
Podezření, omyly i rychlá pomoc: strážníci řešili sérii oznámení
Liberecký kraj se opět zapojuje do kampaně Česko svítí modře
Česko-německé Velikonoce oživí Rýnovice
Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení
Malé derby pro Jablonec
Nejčtenější články
31.03.: Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení
30.03.: U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností
01.04.: Česko-německé Velikonoce oživí Rýnovice
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.