Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v listopadu

03.11.2022 07:17:24 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v listopadu

Přinášíme vám program kina Jas Járy Cimrmana v Tanvaldě na listopad 2022. K nejzajímavějším snímkům patří Princ Mamánek, Princezna zakletá v čase 2, Grand Prix, Divnosvět, Vánoční příběh, Menu a další.

Předprodej v pokladně kina nebo možnost rezervace na odkazu www.tanvald.eu nebo www.disdata.cz.

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v listopadu 2022 uvádí:

4. a 5. 11. PÁ-SO 17 hod

Princ Mamánek
Nová česká filmová pohádková komedie Jana Budaře. Veselý příběh rozmazleného prince, který musel dospět v krále. V hlavních rolích Jan Budař, Ondřej Vetchý, Boleslav Polívka, Martin Huba a Jana Nagyová.
Vstupné 120 Kč. Mládeži přístupný. ( 100 )

4. a 5. 11. PÁ-SO 19 hod

Válečnice
Americký historický film podle skutečné události. Příběh ženy, z které se stala legendární bojovnice v Africe devatenáctého století. V hlavní roli Viola Davis.
Vstupné 120 Kč. Přístupné od 12 let. ( t - 135 )

9. 11. ST 19 hod

Top Gun: Maverick
Americké akční drama. Jeden z nejlepších pilotů na světě, Pete „Maverick" Mitchell, se vrací do akce. V hlavních rolích Tom Cruise, Jennifer Connelly a Val Kilmer. České znění.
Vstupné 140 Kč. Přístupné od 12 let. ( ČV - 131 )

11. a 12. 11. PÁ-SO 17 hod

Šoumen krokodýl
Americký animovaný rodinný film. Veselý příběh malého chlapce a zpívajícího krokodýla, který všechno zvládne levou zadní. České znění.
Vstupné 110, 130 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 107 )

11. a 12. 11. PÁ-SO 19 hod

Black Panther: Wakanda nechť žije
Americký komiksový film společnosti Marvel. Královna Ramonda musí bojovat o záchranu svého království Wakanda. V hlavní roli Letitia Wright. České znění.
Vstupné 140 Kč. Přístupné od 12 let. ( ČV - 161 )

16. 11. ST 18 hod

Snow Film Fest 2022
Zažij dobrodružství na plátně tvého kina! Snow Film Fest přináší ty nejlepší zimní cestovatelské a sportovní filmy z celého světa i z domácí produkce. Na programu filmy Pro vrchol až na konec světa, Prozíravost, Ledový tanec Godafossu, Innsbruck.Powder.People a Bez pádla.
Vstupné 100 Kč. Mládeži přístupný. ( t - 124 )

18. a 19. 11. PÁ-SO 16,30 hod

Princezna zakletá v čase 2
Nová česká fantasy pohádka. Napínavý příběh mladé alchymistky Amélie a jejích kamarádů, kteří musí zachránit svět. V hlavních rolích Eliška Křenková, Natalia Germani, Marek Lambora a Vojtěch Kotek.
Vstupné 130 Kč. Mládeži přístupný. ( 135 )

18. a 19. 11. PÁ-SO 19 hod

Grand Prix
Nová česká komedie režiséra Jana Prušinovského. Příběh dvou bratranců, kteří se chtějí dostat na závody Formule 1. V hlavních rolích Kryštof Hádek, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Miroslav Donutil.
Vstupné 130 Kč. Přístupné od 12 let. ( 105 )

23. 11. ST 19 hod

Ďáblova kořist
Americký horor. Děsivý boj mladé jeptišky s démony. Ďábelská hra může začít. V hlavních rolích Jacquleine Byers a Virginia Madsen.
Vstupné 130 Kč. Mládeži nepřístupný. ( t - 93 )

25. a 26. 11. PÁ-SO 17 hod

Divnosvět
Americký animovaný rodinný film společnosti Disney. Bláznivé dobrodružství jedné rodinky, která cestuje záhadným Divnosvětem. České znění.
Vstupné 110, 130 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 99 )

25. a 26. 11. PÁ-SO 19 hod

Vánoční příběh
Nová česká komedie režisérky Ireny Pavláskové. Komedie s hvězdným obsazením, která se odehrává během Štědrého dne. Veselé příběhy několika rodin. V hlavních rolích Jiřina Bohdalová, Karel Roden, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus a Hynek Čermák.
Vstupné 140 Kč. Přístupné od 12 let. ( 118 )

30. 11. ST 19 hod

Vánoční příběh
Nová česká komedie režisérky Ireny Pavláskové. Komedie s hvězdným obsazením, která se odehrává během Štědrého dne. Veselé příběhy několika rodin. V hlavních rolích Jiřina Bohdalová, Karel Roden, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus a Hynek Čermák.
Vstupné 140 Kč. Přístupné od 12 let. ( 118 )

2. a 3. 12. PÁ-SO 17 hod

Divnosvět
Americký animovaný rodinný film společnosti Disney. Bláznivé dobrodružství jedné rodinky, která cestuje záhadným Divnosvětem. České znění.
Vstupné 110, 130 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV - 99 )

2. a 3. 12. PÁ-SO 19 hod

Menu
Americký komediální thriller. Mladý pár cestuje na odlehlý ostrov, aby se najedli v luxusní restauraci, kde šéfkuchař připravil bohaté menu s několika šokujícími překvapeními. V hlavních rolích Anya Taylor Joy, Nicholas Hoult a Ralph Fiennes.
Vstupné 130 Kč. Přístupné od 12 let. ( t - 108 )

Kulturní pořady v Kině Jas Járy Cimrmana na listopad:

22. 11. úterý 19 hodin

Techtle mechtle: Vánoční show
Vánoční atmosféra i známé melodie, nejúspěšnější výběr vystoupení a písniček z předchozích pořadů této známé české travesti skupiny. Travesti revue Techtle Mechtle je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou. Pánové Lukáš, Martin, Jirka, Nikolas a Saša se promění během večera ve známé zpěvačky a herečky. Show která se těší zájmu v kulturních domech a divadlech po celé České republice. Přijďte se vánočně naladit a odpočinout si od předvánočního shonu.

Ochotníci z Nové Paky zahrají v tanvaldském kině

Předprodej vstupenek pouze v pokladně kina jas Tanvald. Více informací: www.techtlemechtlerevue.cz nebo Facebook: Techtle Mechtle revue - Travesti show

24. 11. čtvrtek 19 hodin

Ray Cooney: 1+1=3
Divadelní komedie. Hraje Ochotnický spolek "3 na 3" při MKS Nová Paka
Vstupné: 80 Kč, pro majitele Senior pasu 50 Kč. Předprodej v pokladně kina nebo možnost rezervace na odkazu www.tanvald.cz nebo www.disdata.cz. Samostatná pozvánka

Rozsvícení vánočního stromu v Tanvaldě chystají na 26. listopadu

26. 11. sobota 16.30

Rozsvícení vánočního stromu
Tradiční Rozsvícení vánočního stromu v Tanvaldě se uskuteční v sobotu dne 26. listopadu 2022 na Centrálním parkovišti v Tanvaldě. Od 16 hodin proběhnou vánoční dílničky a prodejní výstavka SVČ v Tanvaldě. Od 16.30 dojde k rozsvícení stromu a vystoupení ZUŠ Tanvald. Samostatná pozvánka

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Tanvaldská ZUŠ v čas vánoční nezahálí
Obrazem: Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Tanvaldě 2022
Rozsvícení vánočního stromu v Tanvaldě chystají na 26. listopadu
Ochotníci z Nové Paky zahrají v tanvaldském kině

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte Harracha

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte HarrachaNa jilemnickém náměstí začala v pondělí 6. února vznikat sněhová socha. Tentokrát ale nikoli tradičního Krakonoše, ale protože rok 2023 je vyhlášen Národním památkovým ústavem rokem hraběcího rodu Harrachů, tak letos bude mít sněhová socha podobu hraběte Harracha. Socha má být hotová již ve středu 8. února. Více fotografií

Kraj pomáhá příspěvkovkám při zadávání veřejných zakázek

Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový jablonecký dopravce vrší jednu poruchu za druhou
V Tanvaldě zvou na představení Než přijde doktor
Mladá řidička přehlédla v Jablonci seniora na přechodu pro chodce
Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022
Od 13. února uzavřou ve Svijanech most přes železniční trať

Nejčtenější články

07.02.: Hořelo opět v bývalé nádražní budově v Jablonci
08.02.: Hořel rodinný dům v Loužnici, zasahovalo osm jednotek hasičů
06.02.: Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace