Starší žáci Lučan zvítězili v Hodkovicích 4:0

10.04.2011 18:13:59 | Autor: Petr Kořínek | Rubrika: Sport | Obce: Lučany nad Nisou

Starší žáci Lučan zvítězili v Hodkovicích 4:0

První jarní body si dokázali připsat starší žáci Lučan nad Nisou, kteří zajížděli k utkání OP na hřiště Hodkovic. Hosté utkání zvládli a porazili soupeře 0:4.

První jarní kolo OP starších žáků odehráli žáci Lučan v kompletní sestavě, nicméně na střídání nikdo nebyl. První poločas hráli hosté proti silnému větru a byli rádi, že udrželi čisté konto. Domácí měli dvě velké šance, naštěstí jejich střely mířily mimo Maňákovu bránu. Lučany toho v první půli moc nepředvedli, kombinace, ale i bojovnost a důraz, byly daleko od představ trenérů.

Druhá půle, s větrem do zad FK Lučan, byla jak kombinačně, tak i střelecky mnohem vydařenější. První standardní situace Lučan přinesla i první branku. Kořínek vypálil z 25 metrů. Gólman jeho ránu neudržel a Margitai balón pohotově vrátil přes celou bránu, kde u druhé tyče stál nekrytý Řezníček, pohodlně skórující na 0:1. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat, zhruba v 60. minutě. Po průniku zprava zavěsil Procházka na 0:2. Po vstřelení tohoto gólu domácí pomalu rezignovali a bylo jasné, že proti silnému větru již dvě branky nedají. Naopak hosté byli stále při chuti. Po rohovém kopu se k odraženému balónu dostal Margitai a obtížnou střelou z otočky překvapil nejen gólmana domácích. Na konečných 0:4 upravil těsně před koncem po pěkném průniku Honzejk.

"Výsledek sice vypadá velmi jednoznačně, ale upřímně řečeno, výhra o třídu to rozhodně nebyla. Obrázek o zimní přípravě ukáže další utkání, kdy za týden jedou Lučany na půdu Pěnčína, jež okupuje v tabulce podobné pozice. Případné body z Pěnčína by znamenaly přiblížení se silné trojce a atakování čtvrté pozice, která je určitě v silách žáků FK Lučany," mírnil nadšení trenér Lučan.

Hodkovice - FK Lučany nad Nisou 0:4 (0:0)

Branky: Řezníček, Margitai, Honzejk, Procházka

Sestava Lučany nad Nisou: Maňák - Mička, Rašín, Hollas - Hledík, Kořínek, Bergmann, Honzejk - Procházka, Margitai, Řezníček

 


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený

Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Jablonci platí odpad každý podle objednané nádoby
Harrachov má volné byty v domě s pečovatelskou službou
Jablonečtí radní schválili návrhovou část klimatické koncepce
Město Jablonec požádá o dotaci na obnovu parku v ulici V Aleji
FOTO: Po pěti letech vyrostla v Jilemnici sněhová socha Krakonoše

Nejčtenější články

06.01.: U obchodního centra v Jablonci se srazila dvě auta
06.01.: Město Jablonec udělilo první Honor Urbis
08.01.: Město Jablonec požádá o dotaci na obnovu parku v ulici V Aleji

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace