Aktuality strana 3597
Heinl: Když vidím branku, tak střílím
12.07.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
S házenou začal někdy v deseti letech v žácích Pragovky, ale ještě předtím hrával v Bižuterii basketbal. V házené se pod vedením trenéra Antonína Hozy rozvíjel jeho talent a již v sedmnácti letech naskočil do druholigového celku trenéra Františka Dědečka. Zde se postupně zdokonaloval a stal se jednou z opor druholigového celku házenkářského týmu ELP Jablonec. Se 150 brankami se letos stal nejlepším střelcem II. ligy. | více
Obrazem: nově narozená miminka 3. - 6. července 2011
11.07.2011 | Společnost | Jablonecko | foto (8)
Ve fotogalerii si můžete prohlédnout nově narozená miminka, která se narodila v jablonecké nemocnici.
Výlet na Petřín
11.07.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
27. 7. 2011 9:30, startujeme u lehkoatletické haly Střelnice. | více
Prázdninová olympiáda na Střelnici
11.07.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
29. 7. 2011 v 9 hodin na Střelnici, registrace od 8 hodin. | více
Dvacáté sedmé číslo týdeníku Naše Jablonecko i s magazínem TV Pohoda
11.07.2011 | Zprávy | Jablonecko
Dvacáté sedmé číslo týdeníku Naše Jablonecko vyjde v úterý 12. července. A co přinese? | více
Zloděj kradl a škodil v zavřeném hotelu ve Velkých Hamrech
11.07.2011 | Krimi | Velké Hamry
Osmadvacetiletý muž zneužil skutečnosti, že je hotel opuštěný a čeká na rekonstrukci. V prostorách hotelu řádil až do příjezdu policie. Poté ho schovaného objevil policejní pes. | více
Na náměstí bude mobilní ordinace
11.07.2011 | Zprávy | Jablonec nad Nisou
Mobilní ordinace bude v úterý na náměstí v Jablonci nad Nisou. Zaměří se především na kuřáky. Zájemcům změří vitální kapacitu plic a množství oxidu uhelnatého ve vydechovaném vzduchu. Mobilní poradenské centrum Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) si pro návštěvníky navíc připravilo test závislosti, z něhož lze zjistit stupeň závislosti na tabáku. | více
Molo na jablonecké přehradě už je přístupné
11.07.2011 | Zprávy | Jablonec nad Nisou
Uzavřené bylo až do minulého týdne, protože nebylo bezpečné. | více
Blesku ani dvě výhry nad Šumperkem k play-off nepomohly
11.07.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (60)
V odloženém nedělním dvojzápase doma hostil baseballový klub Blesk Jablonec tým Cannibals Šumperk. Bohužel, ani dvě výhry nestačily jabloneckým baseballistům na postup do play-off. V prvním zápase domácí zvítězili těsně 11:10, ale ve druhém zápase na Ashfieldu dominovali a svého soupeře rozdrtili 18:8. V konečném pořadí nakonec hráči Blesku obsadili první nepostupovou příčku (7. místo) a zahrají si nadstavbovou část ČML.
| více
Nalezeno článků: 40419, zobrazeno: 35961-35970
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Přihlášky na střední školy: Klíčové jsou priority, ne rychlost
Období podávání přihlášek na střední školy se blíží. Od 1. do 20. února 2026 budou moci žáci 9. tříd podávat přihlášky ke studiu a pro mnoho rodin to znamená zvýšenou nejistotu a tlak na rozhodování. Kraj proto shrnuje základní informace k přijímacímu řízení a zároveň chce uklidnit rodiče i žáky, že není potřeba spěchat ani zbytečně taktizovat. Přihlášky není nutné podávat hned první den. Pořadí odeslání přihlášek nemá vliv na přijetí, rozhodující jsou správně zvolené priority škol. Každý uchazeč může podat až tři přihlášky na střední školy a dvě na střední školy s talentovou zkouškou. U každé z nich je pak nezbytné stanovit pořadí (tzv. prioritu) podle toho, kam chce skutečně nastoupit. Toto pořadí je po podání přihlášek neměnné a má přímý vliv na výsledek přijímacího řízení. Systém přijímacího řízení je nastaven tak, aby co nejvíce respektoval skutečné preference žáků. Doporučujeme tedy řadit školy podle opravdového zájmu, nikoli podle obav, zda má žák „dostatečnou šanci". Taktizování s pořadím přihlášek se může naopak obrátit proti původnímu záměru.
Částečná uzavírka ulice Klidná omezí parkování a pohyb chodců
Od úterý 3. února do pondělí 31. března bude částečně uzavřená jablonecká ulice Klidná, konkrétně část chodníku a parkovacích stání před sídlem Policie ČR. Důvodem prodlouženého termínu je zřízení staveniště a lešení, které souvisí s rekonstrukcí střechy a fasády. Chodci jsou převedení dopravním značením na protější chodník, uzavírka neomezí linky MHD.
Nejnovější články
Veřejnost může opět nominovat osobnosti na udělení Pocty hejtmana
Hrady a zámky nespí ani v zimě
Kultura v Železném Brodě v únoru
MP Jablonec: Malé příběhy z velkých ulic
Jabloneckou radnici čeká obnova parteru
Nejčtenější články
05.02.: MP Jablonec: Malé příběhy z velkých ulic
05.02.: Jabloneckou radnici čeká obnova parteru
06.02.: Kultura v Železném Brodě v únoru
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.