Seriál Wild Grizzly zavítá do Srnčího dolu

29.05.2021 18:23:39 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Seriál Wild Grizzly zavítá do Srnčího dolu

V Jablonci nad Nisou Srnčím dole se v neděli 20. června uskuteční závod závod s překážkami nazvaný Wild Grizzly, když tento závod bude náhradní za odložený závod v Liberci ve Vesci.

Bude se závodit v nádherné lokalitě s krásnými lesy, bahnem ale i zábavnými překážkami. Bude zde připravená trať OCR 7+km a 20+ překážek i canicross 7+km a 20+ překážek od ručkování, po brození, plazení a také nějaké agility pro pejsky, ale navíc také trailových 5 a 10 km.

Závod proběhne za jakýchkoliv okolností a vše bude přizpůsobeno aktuálním nařízením, které budou v den závodu v platnosti. Registrace běží nadále na www.wildgrizzly.cz v sekci závody. Startovné se vrací na druhou úroveň.

OCR a Canicrossová série je narozená 1. 8. 2019 ve městě Hodkovice nad Mohelkou v Libereckém kraji. Trať i překážky nebudou předem zveřejňovány, jelikož pořadatelé chtějí předejít věcem, které se dějí na jiných překážkových závodech, a to ty, že si lidé natrénují trať před závodem. Na své si tu přijdou jak elitní běžci, tak úplní začátečníci!

S sebou si závodníci vezmou běžecké boty bez hrotů, běžecké oblečení, chuť závodit a hlavně dobrou náladu! V cíli bude na všechny čekat finisherská medaile s občerstvením a při registraci do závodu si můžete objednat i triko nebo čelenku seriálu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonecký areál Srnčí důl oživí od června discgolf
Obrazem: Závod Wild Grizzly pořádali v Hodkovicích

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sociální organizace v regionu dostanou pověření k poskytování služeb

Pro roky 2022 a 2023 musí mít sociální služby v regionu tzv. Pověření k poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu (dále Pověření SGEI). Tento dokument upravuje práva a povinnosti kraje a organizací včetně financování. „Pověření SGEI je nutné vystavit všem sociálním službám zařazeným do Základní sítě sociálních služeb Libereckého kraje. Ta se nyní rozšiřuje o další tři subjekty - a to o turnovský FOKUS, Rodinu v centru a liberecké centrum pro seniory," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.

Další krok přiblížil stavbu nové stanice HZS Jilemnice

V pátek 26. listopadu 2021 podepsal starosta města Jilemnice David Hlaváč a ředitel Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Jan Hadrbolec smlouvu o prodeji pozemku v Jilemnici, místní části Hrabačov. Pozemek je určen pro výstavbu nové stanice Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje v Jilemnici. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové kulturní a společenské akce ve Smržovce
Pivní stezka představí legendární i skryté půvaby Lužických hor
Horská služba bude cvičit lavinové záchranáře v Bosně
Neoznačení chodci a cyklisté se vystavují velkému nebezpečí
V Jablonci vypraví unikátní mobilní očkovací tým

Nejčtenější články

01.12.: Dvě auta se srazila na sněhu v Bratříkově
03.12.: U Kauflandu v Turnovské ulici v Jablonci se rozsvítily semafory
01.12.: Youtubeři dobývají Liberecký kraj. Kluci z Prahy vyrazili do Krkonoš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace