Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--

7. - 8. 4. /čtvrtek - pátek/ 20.00 Londýnský gangster | více

7. - 8. + 10. 4. /čtvrtek - pátek + neděle/ 17.30 Rango | více

Zásada porazila v derby Držkov 2:0

03.04.2011 | Sport | Držkov
V 17. kole I. B třídy východ se střetla Zásada s nedalekým Držkovem. Necelá dvoustovka diváků se dočkala dvou branek, obou do sítě Držkova. Vítězství si domácí pojistili až v 79. minutě díky trefě Fišera. | více

Pěnčín dal Lípě čtyři branky za 11. minut

03.04.2011 | Sport | Pěnčín
Souboj druhého s třetím měl slušnou úroveň. Domácí fotbalisté sice od 37. minuty prohrávali, ale ve druhé půli otočili vývoj zápasu, když v rozmezí 63. a 74. minuty nasázeli soupeři čtyři góly. Pátou branku přidal v 89. minutě Mrklas. | více

Házená ELP Jablonec n.N. : Bělá pod Bezdězem

03.04.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (34)
Další vítězství na kontě jabloneckých "pragováků" | více

Obrazem: Koncert Ondřeje Rumla před domácím publikem

03.04.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou | foto (10)
Známý pěvecký talent z Jablonce nad Nisou se předvedl domácímu publiku, kde zazpíval před zaplněným klubem Woko.

Lučany odvezly remízu z horké půdy Mírové

03.04.2011 | Sport | Lučany nad Nisou
Lučany zajížděly na horkou půdu vedoucího celku I.b třídy Mírové, která se netají postupovými ambicemi. Všem bylo jasné, že Lučany nečeká jednoduchý zápas. Nakonec se oba soupeři rozešli smírně s výsledkem 1:1. | více

Jablonečtí házenkáři získali s Bělou povinné body

03.04.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
Do derby utkání tradičních soupeřů nastupovali bělští borci povzbuzení domácí výhrou nad juniorkou Dukly Praha. Domácí naopak se snahou odčinit podivnou prohru z Boleslavi. Utkání domácí házenkáři zvládli a zvítězili rozdílem deseti bodů 29:19. | více

V sobotu vyhrál na Střelnici Pelta

Tento zápas měl velkou předehru a jejím středobodem byl majitel klubu Mirek Pelta. V zimě pustil do Sparty na hostování svého nejlepšího střelce Pekharta a do smlouvy mezi Spartou a Jabloncem se nevešlo v Česku obvyklé „proti nám hrát nesmíš”. Teď nastoupila Sparta v Jablonci v boji o Evropu - a s Pekhartem! A velký fotbalový mág to vyhrál na celé čáře! | více

Béčko nakročilo do divize

Domácí béčko na umělce ve Mšeně nakročilo do divize, byť samozřejmě do konce soutěže zbývá ještě hodně kol a jak se říká, fotbal většinou nemívá logiku. Na domácí půdě prohrálo 0:1 s Karlovými Vary. | více

Nalezeno článků: 38139, zobrazeno: 35371-35380