Podeváté poběží děti i dospělí Panskou zahradou

01.06.2023 14:39:15 | Autor: fsa, pjs | Rubrika: Sport | Obce: Železný Brod

Podeváté poběží děti i dospělí Panskou zahradou

Tradiční Běh panskou zahradou se letos uskuteční 1. června v Železném Brodě v parku Panská zahrada. Letos by pořadatelé rádi povýšili soutěž na vyšší úroveň a zajistili proto profesionální měření času s pomocí čipů.

Oficiální vyhlášení bude připraveno v odpoledních hodinách zhruba v 15:30 až 16 hodin.

Plánovaný program:
8:00 - 11:30 jednotlivé registrace tříd a závod pro MŠ +1. stupeň ZŠ
10:30 - 14:30 jednotlivé registrace tříd a závod pro 1. a 2. stupeň ZŠ
Od 15:00 do 15:30 registrace soutěžících pro odpolední běh v jednotlivých kategoriích - veřejnost
15:30-16:00 vyhlášení výsledků dle ročníku narození

Vyhlášení v těchto kategoriích:
1. kategorie ročníky 2017, 2016
2. kategorie ročníky 2015, 2014, 2013
3. kategorie ročníky 2012, 2011, 2010
4. kategorie ročníky 2009, 2008, 2007, 2006

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Běh Panskou zahradou posedmé přilákal děti ze Železného Brodu i okolí
V Panské zahradě se koná již pošesté orientační běh
Orientačního běhu Panskou zahradou se účastnilo celkem 390 dětí
Orientační běhy v Semilech a Brodě zabavily děti ze školek i škol
Orientační běh Panskou zahradou uvedl projekt Děti na startu

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tradiční jablonecký dotační titul na podporu výstavby

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje Program podpory výstavby technické infrastruktury pro rok 2026. Stejně jako v předchozích letech zaměří podporu na výstavbu domovních čistíren odpadních vod a kanalizačních přípojek. Pro letošní rok město vyčlenilo částku 1 milion korun. Novinkou je možnost podat žádost v obou kolech také elektronicky prostřednictvím Portálu Jablonečana. „Podporou domovních čistíren a kanalizačních přípojek zlepšujeme kvalitu životního prostředí i technickou infrastrukturu ve městě. Chceme, aby byl program pro občany co nejdostupnější, proto letos umožníme i plně elektronické podání žádostí," říká jablonecký primátor Miloš Vele. O investiční dotaci mohou žádat majitelé objektů určených k trvalému bydlení v katastru Jablonce nad Nisou, získat mohou 50 % z celkových způsobilých výdajů, maximálně však 50 tis. korun na jednu bytovou jednotku, a to od 1. dubna do 30. října.

Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl

V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

MP Jablonec: Kabel za padesát vyšel muže na šest tisíc
Jablonecké technické služby zahájily opravy výtluků po zimě
Policisté kontrolovali motoristy na alkohol a jiné návykové látky
Hrůza v Mladé Boleslavi: Korunu tomu nasadil Alegue
Na halové středě byl překonán národní rekord juniorek ve skoku o tyči

Nejčtenější články

01.03.: Zlatá medaile s českým rekordem putuje do Jablonce
01.03.: Jablonec má novou ulici Za Jízdárnou
01.03.: Od března se bude rekonstruovat další část sítí v centru Jablonce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace