Pěnčín a Rychnov vládnou I.A třídě

05.11.2021 15:30:55 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Rychnov u Jablonce nad Nisou,Pěnčín

Ve 14. kole I.A třídy oba jablonecké celky uspěly a nadále jsou na čele tabulky. Rychnov doma porazil 2:0 zlepšující se Semily a Pěnčín rozstřílel 5:0 osmé Rynoltice.

Rychnov - Semily 2:0 (1:0)

Na trávníku druhého celku I.A třídy hosté ze Semil vydrželi téměř celý první poločas bez obdržené branky, ale těsně před přestávkovým odchodem do šaten je zchladil gólem domácí Kalina. Ve druhém poločase potvrdil domácí výhru druhým gólem Zmeškal. Rychnov tak s přehledem stále drží vynikající druhé místo tabulky.

Branky: 45. Kalina, 78. Zmeškal. Rozhodčí: Čurda - Zikmund, Sukhan, ŽK: 4:2. Rychnov: Ducháček - Dupač, Podstavek (81. Hrstka), Procházka, Králíček, Paldus, Kuchynka (46. Petr), Paldus (6. Zmeškal), Kalina, Pleštil, Havlíček, Rabina (46. Janků). Semily: Zamastil - Vávra (71. Brett), Chlupáč, M. Hradecký, Peškar, Káňa (89. O. Hradecký), Podzimek, Frolík, M. Hájek, K. Klíma, Reichl.

FC Pěnčín - Rynoltice 5:0 (2:0)

Po úvodním gólu Adama Pelty v 8. minutě domácí další branku dlouho nemohli přidat, ale přece jen se trefil ve 34. Vébr. Na začátku druhého poločasu potvrdil domácí vedení Vrabec a na konci zápasu ještě přidali další vylepšení pro domácí střídající Nulíček a Čížek.

Branky: 8. Pelta, 34. Vébr, 52. Vrabec, 85. Nulíček, 86. Čížek. Rozhodčí: Zlatník - Zboroň, Vachek, ŽK: 1:1. Diváků: 89. FC Pěnčín: Franc - Heinrich, Scholz, Vrabec, Pumrle (72. Mätzelt), Pour (46. Ráček), Hrnčíř (60. Kohout), Hartman (60. Nulíček), Pelta (60. Čížek), Vébr, Dědek.

V posledním podzimním kole Rychnov v sobotu 6. listopadu od 14 hodin na domácím hřišti přivítá Doubí a vedoucí FC Pěnčín hraje ve stejném čase v Košťálově.