Páté vítězství v řadě futsalistů GMM Jablonec

19.11.2015 11:43:15 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Páté vítězství v řadě futsalistů GMM Jablonec

Jablonečtí fotbaloví příznivci si letošní podzim na zeleném pažitu moc radosti neužili a tak mohou se zájmem sledovat hru futsalistů jabloneckého GMM, kteří si úspěšně vedou ve II.lize, tedy ve druhé nejvyšší soutěži a v současnosti jsou na čele. Minulý pátek v MSH porazili Combix Ústí nad Labem, a udrželi si tak pozici lídra a tento pátek 20. listopadu budou hrát s futsalisty GL Litoměřice, kteří jsou pouze o skóre na druhém místě tabulky. V městské sportovní hale od 20.30 hodin bude tedy přímý souboj o průběžné první místo!

O průběhu vítězného utkání informuje NJ trenér Lukáš Dubový:

Na naší lavičce nyní panují pro trenéry příjemnější časy. Kádr je vcelku široký a hlavně na každém postu hráči prokazují formu a chuť do hry. Také proto jsme v tomto zápase zvolili variantu, kdy v nominaci bylo více hráčů, než obvyklých 8+1. Tak abychom v případě nepříznivého vývoje mohli do sestavy zasáhnout.

A pro toto kolo k nám zavítal Combix Ústí nad Labem. Tým z poloviny tabulky, který dokáže potrápit nejednoho soupeře, ale jak ukazují výsledky, jeho hlavní síla je v domácím prostředí. Z toho faktu jsme vycházeli na předzápasové přípravě, kde jsme mimo jiné museli zdůraznit, že nesmí přijít v žádném případě podcenění! Combix se vždy presentoval jako tým s kvalitní ofenzivou a pokud jen trochu dostane možnost pocítit možnost na dobrý výsledek, stává se nebezpečnějším a obětavost hráčů roste i v obranné fázi.

Začátek zápasu je ve standardním módu. Týmy se snaží poznat svého soupeře a je to většinou taková oťukávaná. Ani tento zápas nebyl výjimkou. Poměrně brzy jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Ovšem pak následoval určitý útlum, kdy soupeř prokazoval svou kvalitní ofenzivu. Podařilo se mu snížit a dále byl velmi nebezpečný! Jen výborné zákroky Masaříka a někdy i štěstí drželi vedení na naší straně. Když se blížil konec prvního poločasu, udeřila naše nově složená první čtveřice. Navrátilec do sestavy Bláha ve spolupráci s novou posilou Milanem Soukupem ukazovali, že by jim tato spolupráce mohla klapat a když se k tomu přidali ve velké pohodě hrající Suchomel s Holickým, byl nakonec díky první čtyřce poločasový účet 4:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou, ve druhé čtyřce dostal prostor Kovařík, s úkolem zrychlit hru. Vstup do druhé části hry nebyl špatný. Soupeře jsme zatlačili a ukázali, že to bude mít stále velmi složité s pomýšlením na dobrý výsledek. Sice se mu podařilo z ojedinělé akce snížit na 4:2. Ale prakticky okamžitě jsme odpověděli stejným metrem, a aby nebylo pochyb o tom, kdo chce brát všechny body, skórovali jsme ještě jednou.

Možná toto byl ten rozhodující okamžik, kdy soupeř poznal, že tento páteční večer to nebude na body z Jablonce stačit. Navíc se mu po dvou velmi nepříjemných zákrocích zranil gólman a tak závěr zápasu byl již o dohrání. Naše povolená koncentrace dovolovala soupeři také skórovat, a proto se skóre navyšovalo ovšem na obou stranách. Závěrečný účet se zastavil na uspokojivých 9:5. Kýžené desítky se nám nepodařilo dosáhnout, ale to nic nezměnilo na konečném faktu, že jsme zůstali na čele tabulky II.ligy a příští kolo přivítáme doma druhé Litoměřice. V přímém souboji o první místo!

Branky: Mečíř 4, Suchomel 2, Bláha, Soukup, Beníšek. FK GMM Jablonec nad Nisou: Jan Masařík - Milan Bláha, Ondřej Holický, Tomáš Beníšek, Jiří Haunold - Kamil Krejčík, Štěpán Duda, Jan Kovařík, Milan Soukup, Zdeněk Suchomel, Petr Mečíř,

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace