Obrazem: Házenkářské derby v Jablonci ovládl Liberec

05.03.2024 16:21:52 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Házenkářské derby v Jablonci ovládl Liberec

V 15. kole II. ligy v házené mužů došlo na Podještědské derby. V zaplněné městské sportovní hale hostili  házenkáři TJ ELP Jablonec nad Nisou tým Liberec Handball.

TJ ELP Jablonec - Liberec Handball 27:30 (12:15)

V bouřlivé atmosféře to ještě v polovině první půle vypadalo, že domácí po dlouhé době na svého rivala vyzrají. Za stavu 10:8 pro domácí si hostující trenér Ondřej Harbich vzal oddechový čas, ve kterém své svěřence důrazně upozornil na nedůsledné bránění domácího střelce Tomáše Hány, jenž do té doby obstaral pět branek domácích. Liberečtí si jeho slova vzali k srdci a od té doby pomalu převzali otěže utkání do svých rukou. Šňůrou pěti branek otočili stav z 8:10 na 13:10 ve svůj prospěch. Rozdíl tří branek ve skóre pak udrželi nejenom do konce první půle, ale až do závěrečného sirény celého utkání.

poločasovou přestávku zpestřilo modelové utkání nejmladších vyznavačů házené obou klubů. Jejich statečné výkony doprovázeli diváci vřelým potleskem. Super nápad a zážitek pro všechny zúčastněné!  

Sestavy a střelci: Jablonec: Václav Novák a David Hlinka - Tadeáš Kubík, Tomáš Hána 8/0,Jan Svoboda 1/0, Vojtěch Janata 6/0, Alex Najman, Martin Jakl 1/0, Kryštof Kříž 1/0, Miroslav Vraný 3/1,  David Kudrhalt, Petr Hassa 1/0 a Tomáš Střižík 6/0. Trenér Franišek Dědeček, vedoucí družstva David Janata. Liberec: Robert Soukup a Filip Dunda - Dan Vrba, Jonáš Papas 4/0, Oskar Hajer 3/0, Ondřej Mrázek 1/0, Pavel Henzl 7/1, Michal Martenek 2/0, Šimon Pavlů 5/0, Jan Knob 1/0, Jiří Bartoš, Jan Polák 2/0 a Patrik Makula 5/0. Trenér Ondřej Harbich, vedoucí družstva Dan Vrba. Rozhodčí: Martin Kasík a Petr Pešek. Diváků: 160.

V dalším kole zajíždějí jablonečtí do Mostu a Liberec bude hostit lídra soutěže TJ Náchod.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Házenkáři ELP Jablonec přehráli poslední Bělou
Hodnocení podzimu ve II. lize trenéra Františka Dědečka

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 185 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Jablonecké muzeum připravuje jarní bižuterní kurz

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
20.04.: Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace