Obrazem: Házenkáři ELP Jablonec přehráli poslední Bělou

18.02.2024 18:59:11 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Házenkáři ELP Jablonec přehráli poslední Bělou

Ve 13. kole II. ligy v házené mužů hostili hráči TJ ELP Jablonec poslední celek tabulky TJ Sokol Bělá pod Bezdězem. Domácí splnili roli favorita a zvítězili přesvědčivě 30:16.

Velmi slušně zaplněná sportovní  hala od počátku viděla převahu domácího týmu, který si už v polovině první půle vytvořil desetigólový náskok, který i přes řadu neproměněných šancí si udržel až do konce zápasu. Jejich nejlepším střelcem byl křídelník Vojta Janata, který vsítil 10 branek.

TJ ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá p. B. 30:16 (15:6)

Sestavy a branky: ELP Jablonec: Hlinka David a Kysela Michal - Janata Vojtěch 10/1; Hána Tomáš 4/0; Vraný Miroslav 4/0; Kubík Tadeáš  a Svoboda Jan 3/0; Jakl Martin a Najman Alex 2/0;Kříž Kryštof a Kudrhalt David 1/0 a Hassa Petr.  Vedoucí: Jana David, trenér : Dědeček František. TJ Sokol Bělá p. B.: Maršálek Dominik, Kučera Kryštof - Vlk Jakub 4/0; Myšák Jan 3/0; Vítek Lukáš 2/0; Fišera Ondřej, Hamšík Jakub, Kučera Jonáš, Loukota Jakub, a Brisuda Nikuláš 1/0; Kuchta Vojtěch 0/0; Šul Filip 0/0; Grůša Karel 0/0. Vedoucí: Hamšík Jakub, trenér: Kuchta Vojtěch.

V dalším kole zajíždějí jablonečtí do Mělníka a bělští hostí lídra soutěže TJ Náchod.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 130 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Umění, design i řemeslo v jabloneckém muzeu
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje
Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace