Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Pětibrankovou kanonádu Budějovic hodnotí trenéři

18.04.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | VIDEO
Hodnocení trenérů nedělního zápasu mezi domácím Jabloncem a hostujícími Českými Budějovicemi, které skončilo jednoznačným vítězstvím 5:0 pro fotbalisty jabloneckého Baumitu. | více

Hamrovská série skončila ve Skalici

17.04.2011 | Sport | Velké Hamry
Deset zápasů za sebou bez prohry vydržely Velké Hamry v A-třídě. Jejich šňůru přestřihly skalické nůžky v neděli ráno. Hamry prohrály tím nejtěsnějším rozdílem 1:0. | více

Z kavárny ženy odcházely odpočaté a nalíčené

17.04.2011 | Společnost | Jablonec nad Nisou | foto (5)
Den líčení a zábavy si užily ženy v kavárně Rosalia na Mírovém náměstí v Jablonci. Tomáš Grossmann, liberecký vizážista, v sobotu přijel, aby poradil, jak se správně líčit a jak vybírat vyhovující kosmetiku. | více

Obrazem: Jana Straková a její foukání velikonočních vajíček

17.04.2011 | Společnost | Jablonec nad Nisou | foto (41)
aktualizováno
Mladá žena objíždí školy s kahanem a ukazuje dětem, jak se ze skla foukají velikonoční kraslice. Letos navštívila čtyři školy a setkala se s nadšenými ohlasy, jak ze strany dětí, tak i učitelů. „To je hustý," bývá od žáků nejčastější reakce, řekla Jana Straková, foukačka skla z Jablonce. | více

Lafata, Lafata, Lafata - celkem 15

17.04.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
Zápas začal malou slávou, když klub i diváci poblahopřáli kapitánu Pavlíkovi ke 200 zápasům za Jablonec a pak se už čekalo na to, jak se domácí pomstí Dynamu za porážku, kterou v Budějicích na podzim Jablonec utrpěl. | více

Jenišovice tříbodové v Rovensku

17.04.2011 | Sport | Pěnčín
Domácím spadlo do branky vše, co vystřelili, naopak hosté několik svých šancí neproměnili a to rozhodlo. Skóre zápasu otevřel těsně před koncem prvního poločasu domácí Marek. V 51. minutě chtěl oplácet faul Lukáš Malý a byl tak zbytečně vyloučen, což mělo vliv na utkání. Přesto nedlouho poté srovnal za hosty Náhlovský z přímého kopu. Ten se kopal po šanci Hanzla a následné ruce před pokutovým územím domácího obránce. Velké šance hostů neproměnili Vodrážka a hlavou Šimek. Poté ale domácí využili početní výhodu, když Marek přidal v 62. minutě druhý gól, ač hosté avizovali ofsajd. Třetí brankou rozhodl o osudu utkání v 86. minutě Bubák. | více

KP: Jabloneček si po debaklu spravil chuť bodem v Pěnčíně

17.04.2011 | Sport | Jablonecko
S úkolem odčinit výpadek z Višňové přijeli fotbalisté Jablonečku na hřiště do Pěnčína. Do sestavy celku krajského přeboru se vrátili bratři Brožové a v útoku se představila nová akvizice - Miroslav Šmíd. Změny zřejmě mužstvu prospěly a výsledkem je zisk bodu za remízu. | více

Plavy vezou vítězství ze Zásady

17.04.2011 | Sport | Plavy
Domácí začali náporem, ale své pološance nedokázali proměnit. Plavy hned z první standardní situace v 16. minutě naopak vytěžily maximum a dostaly se do vedení 0:1. Zápas ovlivnilo také brzké vyloučení Feriho, který musel ze hřiště ve 36. minutě. Zásada se snažila, ale Plavy hrály velmi takticky a chytře. Ve druhé půli už jen Čermák v 53. minutě pojišťoval výsledek svou brankou na 0:2. Bezchybná obrana hostů v čele s brankářem byla výborně dirigovaná Korotvičkou a Bendou. Zvrat v utkání se tak nekonal a Plavy si domů odvezly tříbodový zisk.
| více

Koncertoval Lafata a nováčci

Budějovičtí jsou na tom v tabulce jo a ne a není divu, že do Jablonce přijeli s chutí. Však také úvodních 12 minut nepustili domácí prakticky na svou polovinu, nešetřili pohybem a kombinací a proti nim domácí vypadali jakoby dožívali svůj druhopoločasový olomoucký sen. | více