Kozel začal výhrou

21.06.2024 20:53:25 | Autor: Jaroslav Hrabák, pjs | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Kozel začal výhrou

V prvním přípravném zápase pod vedením nového trenéra Luboše Kozla porazili jablonečtí fotbalisté 3:0 Benátky nad Jizerou.

Zápasová premiéra dopadla pro trenéra Kozla dobře. Z nových hráčů se představili Cedidla (Zlín), Fortelný (Sparta), Puškáč a Beran (oba Bohemians).

SK Benátky n. J. - FK Jablonec 0:3 (0:2)

Úvod utkání byl svižný a brzy padly góly. Oba vstřelila nová akvizice Puškáč, první v 5. a druhý ve 37. minutě. Skóre zápasu uzavřel ve druhém poločase úspěšnou penaltou Polidar.

Rozhodčí: Nejedlo - Louda, Váňa. Diváci: 140. FK Jablonec: Fendrich (46. Kotlín) - Slávik (46. Cedidla), Tekijaški (46. Štěpánek), Karban (46. Hurtado), Souček - Melka (46. Velich), Kratochvíl (31. Martinec), Fortelný - Polidar (46. Krulich, 62. Polidar), Puškáč (46. Beran), Alegue (46. Tchanturishvilli). Náhradníci: Kotlín - Hurtado, Štěpánek, Cedidla, Martinec, Velich, Beran, Krulich, Tchanturishvili. Trenér: Kozel.

Trenér Kozel hodnotil zápas takto:

„Zápas splnil svůj účel. Měli jsme první herní praxi, v které se všichni hráči dostali na hřiště. Možná to bylo divočejší než jsme si mysleli. Ale byl těžký terén a byly tam ostřejší zákroky. Nevyšli jsme z toho úplně bez újmy, ale snad to u hráčů nebude nějak na dlouho. Gólů jsme mohli dát víc, třikrát jsme šli ještě sami na branku, ale nedali jsme z toho nic. To určitě můžu hráčům vytknout. Na druhou stranu domácí jsme do žádné větší šance nepustili. Z pohledu defenzivy to špatné nebylo."

Příprava pokračuje a již v úterý je na pořadu další utkání, ve kterém se v 16 hodin představí v Břízkách Žižkov.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Potvrzeno: Kozel na Střelnici
Látal v Jablonci po roce končí
Zápas o jabloneckou čest skončil nejtěsnější výhrou

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na Frýdlantsku vyjede dodávka na přepravu jízdních kol

S platností od 11. července 2024 posílí náhradní autobusovou dopravu na Frýdlantsku mimořádně zavedená linka „K". Nová linka ve formě dodávky jedoucí v trase vybraných spojů linky náhradní autobusové dopravy „C" je určena výhradně k přepravě jízdních kol. Spoj s vlekem na jízdní kola vyjíždí až do konce prázdnin denně v 8:25 z autobusového nádraží v Liberci jako zrychlený spoj do Frýdlantu a dále pak po své trase na Smědavu (s časovým posunem odjezdu na 9:00).

Jednotné stanovisko za všechny složky životního prostředí

Od začátku července se v souvislosti s novým stavebním zákonem dle zákona č. 148/2023 Sb., vydává jednotné stanovisko za všechny složky životního prostředí pro všechny záměry povolované podle stavebního zákona. „Jednotné environmentální stanovisko (JES) se vydává namísto jednotlivých správních úkonů obsažených v devíti různých zákonech z oblasti životního prostředí, které mají podle platné a účinné právní úpravy většinou podobu závazného stanoviska, v některých případech však i rozhodnutí či vyjádření," uvedl Jakub Šrýtr z oddělení životního prostředí a státní památkové péče Magistrátu Jablonce nad Nisou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 12. až 14. července
Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
Tvořivé prázdniny v jabloneckém muzeu
Léto přináší novinky a zajímavosti na hradech a zámcích
Krakonošovy letní podvečery podvacáté obsadí jilemnické náměstí

Nejčtenější články

11.07.: Bouřky zaměstnaly hasiče v kraji, nejčastější bylo čerpání vody
12.07.: Hudebník Paulie Garand láká do kraje. Video zaujalo desetitisíce lidí
10.07.: Jablonecká kašna je vypnutá kvůli velkému úniku vody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace