Juniorka Baumitu ztratila na Admiře bod až v závěru

11.09.2011 13:25:33 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Juniorka Baumitu ztratila na Admiře bod až v závěru

 Admira Praha - FK Baumit Jablonec B 3:2 (0:2) Trenér Jiří Hloušek poslal na hřiště stejnou sestavu, která velmi úspěšně minulý týden vyřídila FK Trutnov. Průběh první půle dobré hře i nasvědčoval, jablonečtí mladíci odehráli velmi kvalitní pětačtyřicetiminutovku.

Jablonečtí fotbalisté vstřelili dvě branky, vytvářeli si i další šance a dokonce jim nebyla, možná neprávem, uznána třetí branka, kteru vstřelil opět Just. Druhý poločas byl pro jabloneckou rezervu pravou ukázkou dospělého fotbalu, když si domácí vytvářeli převahu silovým fotbalem. Na branku Králíčka se řítila jedna standardka za druhou a Aritma dokázala vyrovnat. Když už se zdálo, že hosté si zasloužený bodík z Prahy odvezou, tak domácí v posledních vteřinách strhli vítězství na svou stranu.

Branky: 11. Hloušek, 25. Just. Rozhodčí: Němec. ŽK: 3:2. Diváků: 200.Baumit B: Králíček - Helm, Uvíra, Šidlo, Podzimek - Daníček, Linka - Štěpánek (75. Bulíř), Pavlata, Hloušek (85. Turbák) - Just.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji

Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.

Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Podezření, omyly i rychlá pomoc: strážníci řešili sérii oznámení
Liberecký kraj se opět zapojuje do kampaně Česko svítí modře
Česko-německé Velikonoce oživí Rýnovice
Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení
Malé derby pro Jablonec

Nejčtenější články

31.03.: Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení
30.03.: U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností
30.03.: Vlivem mikrospánku skončil v Loučné s autem na střeše

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace