Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Zásada s Malou Skálou remizovala

07.11.2010 | Sport | Malá Skála
Ve 13. hraném kole I. B třídy dokázala domácí Zásada vybojovat důležitý bod proti dobře hrající Malé Skále za výsledek 1:1. | více

Smržovka porazila Držkov B 3:2

07.11.2010 | Sport | Smržovka
V posledním zápase podzimu okresního přeboru hostila  Smržovka Držkov B. První poločas přehrávala hosty a do šaten odcházela v poločase se slibným náskokem 3:0. Hosté utkání zdramatizovali v závěru, kdy se na Smržovku gólově dotahovali, ale na srovnání už síly neměli a domácí uhájili vítězství 3:2. | více

Brod na konec sezony konečně vyhrál

07.11.2010 | Sport | Železný Brod
Poslední utkání podzimu odehráli v krajském přeboru tým Železného Brodu, který na svém hřišti hostil liberecký Rapid. Všechny góly vstřelili domácí hráči. Dvakrát se trefil Berka a jeden dal do vlastní sítě nechtěně Šilhán. Domácí Brod nakonec zvítězil 2:1. | více

Vošahlík: Slavii jsme sestřelili ze vzduchu

07.11.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou
Spokojený byl po utkání 15. kola Gambrinus ligy Slavia - Jablonec nejen jablonecký záložník Jan Vošahlík, ale také všichni jeho spoluhráči, kteří zvítězili v Edenu jednoznačně 3:0. | více

Hodkovice B porazily Romu 7:1

V dohrávce 6. kola III. třídy nedokázala Roma dosáhnout na vítězství. Hodkovice B si proti hostům vybudovali jasný náskok už v prvním poločase, kdy vedli 6:0. Po změně stran snižoval za Romu Mrhač, ale domácí přidali také jednu branku a zvítězili 7:1. | více

Tanvald si body s Hodkovicemi rozdělil

07.11.2010 | Sport | Tanvald
V dalším kole okresního přeboru se střetl domácí Tanvald proti Hodkovicím A. V tabulce na tom byli  lépe co se týče postavení hosté, ale jednalo se o vyrovnaný zápas. První poločas skončil nerozhodně 1:1 a ve druhé půlce oba týmy přidaly po gólu na každé straně. Rozešly se tak smírným výsledkem 2:2. | více

Regionální derby vyhrál Baumit

07.11.2010 | Sport | Velké Hamry
Poslední podzimní kolo krajského přeboru mladších žáků svedlo proti sobě týmy Baumitu Jablonce C a Velkých Hamrů. V regionálním derby potvrdil roli favorita domácí Baumit, když vyhrál jednoznačně 6:0. | více

Velké Hamry uspěly v posledním zápase proti Mšenu

Soutěž krajského přeboru starších žáků měla před sebou poslední zápasy. Mšeno se střetlo na domácím hřišti s týmem Velkých Hamrů. Hosté si dokázali vybudovat slušný náskok už v první půlce, kdy vstřelili dvě branky. V druhé polovině přidali další čtyři branky a zvítězili 0:6. | více

07.11.2010 | Sport | Desná v Jizerských horách | VIDEO
Skvělý podzim mají za sebou fotbalisté Mšena, kteří nasbírali 29 bodů a s náskokem dvou bodů přezimují v čele kajského přeboru. V souboji na dálku s Českou Lípou B zvládli poslední kolo lépe právě hráči Mšena, kteří vyhráli v Desné 4:1, zatímco Lípa doma remizovala s Višňovou 0:0. Jaké bylo derby v Desné, jaký byl  podzim Mšena nebo jak jsou ve Mšeně spokojeni s posilami, odpovídá trenér Jiří Tymich v následujícím videorozhovoru. | více

V nedávné době oblékal dres Desné, v sobotu (6. 11. 2010) se na umělý pažit do Jizerských hor vrátil, ale v dresu soupeře svého bývalého týmu Jiskry Mšeno. René Šimek, fotbalový matador, přispěl k výhře svého celku kvalitním výkonem a ve 40. minutě vstřelil druhý gól. | více

Nalezeno článků: 38656, zobrazeno: 38191-38200

qwqw

Jablonecká křižovatka Nad Školkou - Prosečská na dva dny uzavřena

V období od 23. do 24. září 2024 proběhne úplná uzavírka křižovatky ulic Nad Školkou a Prosečská v Jablonci nad Nisou, konkrétně okolo čp. 155, 159 a 147 (v blízkosti čp. 4985/30), z důvodu výkopových prací souvisejících s výstavbou nové zemní kabelové smyčky nízkého napětí. Uzavírka se týká místní komunikace III. třídy v katastrálním území Proseč nad Nisou. Objízdná trasa nebude vzhledem k charakteru komunikace vyznačena a ani linky MHD nebudou uzavírkou ovlivněny.

Kde uspořádat konference, kongresy a firemní akce? Nový krajský web poradí

Nový web spustilo oddělení cestovního ruchu Krajského úřadu Libereckého kraje. Zaměřuje se na propagaci takzvaného MICE segmentu. Chce přilákat firmy, které plánují pořádání schůzek nebo konferencí a přesvědčit je, že Liberecký kraj je ideálním místem pro tento typ akcí. Mezinárodně používanou zkratku MICE tvoří čtyři počáteční písmena anglických slov meetings (setkání, schůze), incentives (motivační pobyty), conventions/conferences (kongresy/konference) a exhibitions/events (výstavy/akce). Jedná se tedy o druh cestovního ruchu určeného pro setkávání skupin osob, jakými jsou zejména profesní, školní, akademické či různé obchodní organizace. Webové stránky MICE LK obsahují i katalog zařízení v kraji, která jsou zároveň partnery kraje či turistických destinací. Návštěvníci webu mohou jednotlivé objekty vyhledávat podle počtu zúčastněných, či dle typu zařízení - ať už v tradičních či netradičních prostorách.