Jablonecká neděle i letos představí sportovní a volnočasové oddíly

01.09.2020 08:01:31 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Školství | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká neděle i letos představí sportovní a volnočasové oddíly

Na neděli 6. září připravuje jablonecká společnost Sundisk společně se statutárním městem Jablonec nad Nisou tradiční akci pro širokou veřejnost, a to od 14 hodin na parkovišti u městské haly, v zahradě plaveckého bazénu i na březích přehrady Mšeno. Všechna místa se promění v jedno velké sportoviště, kde budou místní sportovní kluby, oddíly a volnočasové kroužky představovat svoji činnost.

Mnoho sportů, jedno místo - pod tímto heslem budou mít už popáté jablonecké děti možnost vyzkoušet si nejrůznější sporty a volnočasové aktivity, které jim město Jablonec nad Nisou nabízí. „Pro rodiny s dětmi je to skvělá příležitost seznámit se s mnoha možnostmi aktivního trávení volného času a přihlásit své dítě do některého z oddílů," konstatoval náměstek pro humanitní oblast David Mánek.

„V letošním roce jsme do poslední chvíle nevěděli, zda se pod vlivem koronavirových opatření - ekonomických i hygienických - podaří akci uspořádat. Od začátku srpna však děláme vše pro to, aby mohla zdárně proběhnout. K dnešnímu dni je přihlášených dvaadvacet organizací a stále se hlásí další," řekl Martin Bauer ze společnosti Sundisk, s.r.o, která Jabloneckou neděli organizačně zajišťuje. Jednotlivé kluby budou svou činnost prezentovat ve stáncích označených logem a názvem. „Malí návštěvníci si vyzkouší různé aktivity a rodiče pak mají jednodušší rozhodování, do kterého oddílu své dítě přihlásit," doplnil Bauer.

„Letos spoléháme na dobré počasí, s mokrou variantou ve sportovní hale nepočítáme, a to s ohledem na stále platná hygienická opatření," připomněl náměstek Mánek.

Jablonecká neděle začne 6. září ve 14 hodin a program potrvá do 18 hodin. Na malém podiu budou probíhat rozhovory s účastníky a hosty. Celá akce probíhá v rámci místní Agendy 21 a podílí se ní statutární město Jablonec nad Nisou, SPORT Jablonec, s.r.o., a Jablonecké kulturní a informační centrum, o.p.s.

Projekt Zlepšení strategického řízení a plánování udržitelného rozvoje je spolufinancován z EU z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Jablonecká neděle 2016

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo
Jirka Zemler oslavil 85!!!
A bude zase skupina o záchranu
Řidiči mohou o víkendech nechat vozidla v libereckém parkovacím domě
Jarní koncerty v bozkovské sokolovně zakončí Brutus

Nejčtenější články

18.04.: Do centra Liberce přináší kousek exotiky Papilonia – motýlí dům
17.04.: Kvalifikace o 1. volejbalovou ligu pokračuje
17.04.: Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v dubnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace