Fotbalisté Velkých Hamrů získali v divizi dva body za dvě remízy

18.05.2023 23:48:39 | Autor: Petr Ježek, fkvh | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry

V rámci 26. kola divize C zajížděli fotbalisté Velkých Hamrů do Dobrovic, kde po výborném prvním poločase nakonec získali jen bod za remízu 2:2. Předtím v týdnu v dohrávce získali také bod, rovněž za remízu v poměru 2:2.

FK Dobrovice - FK Velké Hamry 2:2 (0:2)

V utkání padaly branky pouze do jedné brány. V prvním poločase to byla ta domácího týmu. Ve 40. minutě zahrával rohový kop Krejčík, jehož točený centr do branky tečoval hlavou Linka - 0:1. V nastavení prvního poločasu zahrával Krejčík další roh, tentokrát se k hlavičce dostal Váňa. Tu vyrazil brankář Bartoš pouze na hlavu Černého, který už neměl problém zvýšit na 0:2. V poločase střídal kapitán Linka a po 17 minutách již bylo vyrovnáno. V 58. minutě po rychlém protiútoku přihrával skrze vápno Kohout a balon ve skluzu doklepl do branky Tomíček. O čtyři minuty později byl ve vápně faulován Kohout a Volf neměl problém srovnat, když poslal při pokutovém kopu balon do protipohybu Masaříka. Další branka nepadla a Hamry tak body opět dělily.

Branky: 58. Tomíček, 62. Volf (pen.) - 40. Linka, 45. Černý. Velké Hamry: Masařík - Zounek, Váňa, Štěpánek O., Kováčik - Munzar, Linka (46. Šidlo) - Žitka, Krejčík, Šohaj (77. Rudolf) - Černý.

FC Hlinsko - FK Velké Hamry 2:2 (2:1)

V dohrávce 22. kola zavítali hráči Hamrů do Hlinska. V 8. minutě vrátili domácí míč po odvráceném rohu zpět do vápna, kde ho uklidil z prvního dotyku do sítě Nemšovský. Vyrovnáno bylo o sedm minut později, kdy se Žitka prosmýkl z pravé strany až před brankáře Doležala a vyrovnal. Poslední domácí akci prvního poločasu zakončil po přihrávce z levé strany Formáček, a domácí tak odcházeli do šaten za vedoucího stavu. V 55. minutě bylo opět srovnáno, když se Šohaj dostal přes posledního obránce a chladnokrevně zakončil. Další branka již nepadla, a body se tak rozdělily.

Branky: 8. Nemšovský, 45. Formáček - 15. Žitka, 55. Šohaj. Velké Hamry: Masařík - Zounek, Váňa, Štěpánek O., Kováčik - Munzar (84. Šidlo), Linka - Žitka (74. Javůrek M.), Rudolf, Šohaj - Černý (88. Vosecký).