Dorostenci Baumitu klopýtli ve Varnsdorfu
02.06.2013 20:50:51 | Autor: Pavel Bursa | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
V předposledním kole České ligy nestačil jablonecký starší dorost v kombinované sestavě na celek FK Varnsdorf a poprvé, nečekaně, ale i zaslouženě prohrál 1:3, když první poločas sice vyhrál 1:0. Domácí o výsledku rozhodli v rozpětí jedenácti minut ve druhé půli třemi brankami.
Utkání bylo velmi náročné, hrálo se na umělé trávě a za stálého deště. Ve 2. minutě unikl domácí Vomáčka, ale pálil vedle. V 11. minutě se Jablonec ujal vedení brankou Mihálika. Ten poslal přihrávku Chropůvky podél gólmana po zemi k levé tyči branky. Jablonec na vedoucí branku nenavázal další. Domácí mohli naopak vyrovnat v 27. minutě, když unikl Halbich a Masařík zachránil odražením míče na roh.
Varnsdorf ve druhém poločase hrál o poznání aktivněji a slavil úspěch v podobě dvou branek v síti hostů, kterými tak skóre zápasu otočil. V 55. minutě byl zblízka úspěšný Mpong. Tentýž hráč v 57. minutě hlavou dal svou druhou branku na zadní tyči po centru z pravé strany. Třetí branku dal v 66. minutě domácí Halbich, který vypálil z třiceti metrů a míč se od břevna odrazil do země a do sítě. Jablonec se sice snažil snížit a i vyrovnat, ale pozorná obrana domácích a nepřesnost Jabloneckých v koncovce tuto snahu mařila. Největší šanci ke zkorigování výsledku měl v 78. minutě Podroužek, který však přihrávku Karáska poslal zblízka vedle branky.
FK Varnsdorf - FK Baumit Jablonec 3:1 (0:1)
Branky: 55., 57. Mpong, 66. Halbich - 11. Mihálik. Rozhodčí: Klupák, Budský, Dušík. ŽK: 0:1 (68. Vomáčka, 74. Šimoník).
FK Varnsdorf: Kolář - Šimoník, Šiška (24. Honců), Čurgali, Černohorský - Šolc (86. Herejk), Vomáčka, Breburda, Lorenz (70. Kučera) - Halbich, Mpong.
FK Baumit Jablonec: Masařík - Krámský, Tichý, Šulák, Karásek - Scholz, Chropůvka, Rozkovec, Vodrážka - Mihálik, Gebert (65. Podroužek).
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení
Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.
V jablonecké Kubálkově ulici se dláždí do konce týdne
Práce v jablonecké Kubálkově ulici se prodlužují do konce prvního prosincového týdne. Již jednou prodloužený termín dokončení byl 30. listopadu. Důvodem dalších potřebných dnů jsou povětrnostní podmínky. Pracovat se tu začalo 1. července. „Nejdéle do 7. prosince budou dělníci pracovat na dodláždění pojezdové a pochozí části u OA a VOŠ. Zároveň se bude průběžně odklízet i staveniště," říká Petr Heidrich z oddělení přípravy a realizace investic jabloneckého magistrátu. Chodci mohou ulicí Kubálkova procházet stavbou podél budovy SUPŠ a VOŠ. Stále je však nutná obezřetnost, jelikož průběžně probíhají hutnící práce dlažby a občas se po staveništi pohybuje menší technika, která přesouvá drť a kostky.
Nejnovější články
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Jablonec nad Nisou má schválený rozpočet pro rok 2026
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
Vánoční řemeslnické trhy v Turnově letos 12. a 13. prosince
Nejčtenější články
10.12.: Prezident Petr Pavel převzal unikátní regionální dary
10.12.: Kraj a Jablonec chystají opravy Střední uměleckoprůmyslové školy
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.